Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Nie ujrzałem nigdzie odpowiedzi na pytanie dlaczego uważasz, że Barca nie grała by już w LM gdyby nie sędziowie :) Może i "pół świata" ma dosyć Barcy, ja za to mam dosyć takiego wybiórczego podchodzenia do kwestii sędziowania i płakania tylko jak Barca na błędach korzysta (w lidze polskiej podobny "status" ma Legia...). Jak korzysta ktoś inny to jest wszystko cacy i zapominamy o sprawie. Dla mnie EOT, szkoda mi czasu na takie bezproduktywne kłótnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nikt mnie o to nie podejrzewał ale ja na miejscu Mourinho wystawiłbym Kakę zamiast Ozila jutro. Czemu?

Ozil w meczach z Barcą gaśnie, atmosfera tego meczu go tłamsi, a fakt, że na teraz gospodarzem będzie Barcelona tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że to będzie kiepski mecz Mesuta.

Kaka natomiast na tym stadionie rozegrał jeden ze swoich najlepszych meczów w barwach Realu, on uwielbia takie mecze i wydaje się że na chwilę obecną jest w całkiem dobrej formie fizycznej (mecz z Valencią).

Wg Marki Real ma zagrać ze środkowym napastnikiem, czyli pewnie Adebayorem, który dobrze sobie radził w dotychczasowych meczach. Po bokach zapewne będą śmigać Di Maria i Ronaldo, czyli dwójka wielkich indywidualistów, którzy będą grali zapewne bardzo egoistycznie otoczeni kilkoma graczami Barcy. W takiej grze Ozil się nie sprawdza, Kaka lepiej gra jak rzadko ma piłkę przy nodze. Lepiej mu idzie wymiana szybkich podań z Ronaldo.

Ten mecz i tak jest o nic więc można trochę przetestować inną taktykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 14:57, Smooqu napisał:

Wg Marki Real ma zagrać ze środkowym napastnikiem, czyli pewnie Adebayorem, który dobrze
sobie radził w dotychczasowych meczach. Po bokach zapewne będą śmigać Di Maria i Ronaldo,
czyli dwójka wielkich indywidualistów, którzy będą grali zapewne bardzo egoistycznie
otoczeni kilkoma graczami Barcy. W takiej grze Ozil się nie sprawdza, Kaka lepiej gra
jak rzadko ma piłkę przy nodze. Lepiej mu idzie wymiana szybkich podań z Ronaldo.


O ile Adebayor radził sobie nad wyraz dobrze w finale Pucharu Króla z Barcą, o tyle w meczu półfinałowym grał słabo. Jedyne co można było zapamiętać to odepchnięcie jednego z piłkarzy Barcelony, po którym powinien wylecieć. Lepiej wystawić byłoby Benzeme, który ostatnio znów zaczął strzelać, albo nawet Higuaina. Nie wierzę po prostu w dobry występ Adebayora, po ostatnim meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 14:41, Bambusek napisał:

Nie ujrzałem nigdzie odpowiedzi na pytanie dlaczego uważasz, że Barca nie grała by już
w LM gdyby nie sędziowie :) Może i "pół świata" ma dosyć Barcy, ja za to mam dosyć takiego
wybiórczego podchodzenia do kwestii sędziowania i płakania tylko jak Barca na błędach
korzysta (w lidze polskiej podobny "status" ma Legia...). Jak korzysta ktoś inny to jest
wszystko cacy i zapominamy o sprawie. Dla mnie EOT, szkoda mi czasu na takie bezproduktywne
kłótnie.

Choćby dlatego, że jeszcze nigdy nie widziałem meczu drużyny w którym ona tak dużo i w tak bezczelny sposób symulowała. Jeśli dołączymy do tego hardkorowe sędziowanie i podejście do sprawy UEFY to mamy odpowiedź dlaczego mówi się ciągle o Barcelonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 15:32, Smooqu napisał:

W starciach z Barcą w 2011 poza Adebayorem żaden napastnik nie zagrał ani minuty :)

W starciach z Realem żaden napastnik Barcy poza Villą nie zagrał ani minuty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 14:57, Smooqu napisał:

Ten mecz i tak jest o nic więc można trochę przetestować inną taktykę.

Nie wiem jak kibic Realu może tak mówić.

Ja wierzę w Real, zawsze i wszędzie i teraz również wierzę, że stanie się cud Real awansuje na złość UEFA.

Od początku powinni zagrać Benzema, Cris i Maria na skrzydłach i Ozil na ofensywnym. Kake i Higuaina wsadzić na 30 ostatnich minut za Ozila i jednego z defensywnych pomocników, no chyba, że będzie dobry wynik. Ozil potrafi się lepiej utrzymać przy piłce i ma więcej spokoju niż Kaka do tego zagramy troszkę bardziej ofensywnie, więc i możliwości do pokazania swoich umiejętności asystenta będzie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierzysz w wygraną 3 bramkami w 10 na 11 na Camp Nou? Zwłaszcza że nie zagra Pepe. Niemożliwe. Bardziej prawdopodobna jest manita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 16:02, Smooqu napisał:

Wierzysz w wygraną 3 bramkami w 10 na 11 na Camp Nou? Zwłaszcza że nie zagra Pepe. Niemożliwe.
Bardziej prawdopodobna jest manita.

Niemożliwe? Oj mało w życiu widziałeś. Wszystko jest możliwe, wystarczy, że będziemy mieli mega farta i zagramy świetny mecz, a barca będzie miałą pecha i nie skorzysta z decyzji sędziego i będzie nieskuteczna. ;] Mamy jakieś 3% na awans. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 16:08, Moutywator napisał:

Niemożliwe? Oj mało w życiu widziałeś.


1. Gramy na Camp Nou.
2. Nie będzie Ramosa, Pepe i Mourinho na ławce.
3. W Barcelonie wraca Iniesta.
4. Barcelona jest mega zmotywowana po tej błazenadzie Mou po ostatniej konferencji.
5. Mamy 2 bramki w plecy.
6. Sędziuje De Bleeckere, który osobiście jest teraz pewnie wrogiem Mourinho i na pewno w każdej kontrowersyjnej sytuacji będzie gwizdał przeciwko Realowi...
7. ... a Real będzie grał na pewno na granicy faulu więc czerwona będzie na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 16:27, Smooqu napisał:

4. Barcelona jest mega zmotywowana po tej błazenadzie Mou po ostatniej konferencji.

Czy ja o czymś nie wiem?


Ja to wszystko wiem, niemniej szanse mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 16:27, Smooqu napisał:

7. ... a Real będzie grał na pewno na granicy faulu więc czerwona będzie na 100%.

To może kogoś uszkodzą i MU/Schalke będzie mieć łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie można karać zespołu, który gra najpiękniejszą, niesamowitą, kosmiczną piłkę w całym wszechświecie. Poza tym gra w tej drużynie Messi, którego nawet sędziowie kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając temat, w lidze holenderskiej, w ostatniej kolejce spotka się Twente (lider) z Ajaxem (wiceliderem) w Amsterdamie. Drużyny dzieli 1 punkt, więc mecz bezpośrednio zadecyduje o zwycięstwie. Eredivisie trzyma w napięciu do ostatniej kolejki, nie przypominam sobie podobnej sytuacji w ostatnich latach w innej mocnej lidze. A Twente widać nie poprzestało na jednym dobrym sezonie i nie podupadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, spotkanie 2 kandydatów do mistrzostwa w ostatniej kolejce to kwestia terminarza. Gdyby w takiej Premier League przenieść spotkanie MU - Chelsea na sam koniec to zapewne byłyby podobne emocje. Choć i tak będą, jak rok temu zresztą. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować