Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Argentyna można powiedzieć nie błysnęła w pierwszym meczu. 1-1 Z Boliwią to spora niespodzianka,
a brakowało 12 minut i schodzili by z boiska pokonani. Remis uratował Aguero, który moim
zdaniem powinien grać w wyjściowej jedenastce zamiast Lavezziego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak Lavezzi nic nie grał, Aguero wszedł i strzelił ładną bramkę. Żałuje że Boliwijczycy nie strzelili tej drugiej bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 12:29, NdysH napisał:

No tak Lavezzi nic nie grał, Aguero wszedł i strzelił ładną bramkę. Żałuje że Boliwijczycy
nie strzelili tej drugiej bramki.

Tak sytuację rzeczywiście mieli 100% na podwyższenie, ale Romero zachował się jak klasowy
bramkarz, choć moim zdaniem generalnie do takich nie należy:) Swoją drogą dawno nie widziałem
tak słabego meczu "boskiego Lionela".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 18:07, Dark_elves napisał:

>


E tam, gości mijał jak tyczki ;] Tak samo grał na mistrzostwach świata. Argentyna ma zbyt słabą linię pomocy i Lajonel musiał sam rozgrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja krótko o meczu Jagi:
No cóż o tym meczu powiedzieć. Wstyd, że pomimo tego, że z godzinę graliśmy w przewadze, to strzeliliśmy tylko jedną bramkę. Słaba forma graczy ze stolicy Podlasia, bardzo duża nieskuteczność i wielka niedokładność w grze. Sam Franek meczu nie wygra, a takie okazje jakie mieli Seratlić czy Skerla to trzeba wykorzystywać. W oczy rzuczała się bardzo dyspozycja Burkhardta, brakowało jego rajdów, dośrodkowań i piekielnych strzałów z dystansu. Na pewno Jadze grało się ciężko, bo jednak Kazachowie bronili się nawet w 8-9, ale tak jak wcześniej mówiłem, sytuacje były. Reasumując, mam przeczucie, że w Pawłodarze będzie bardzo, bardzo ciężko. Wiadomo, warunki klimatyczne to jedno, ale drugą sprawą jest to, że jednak taki wynik daje wielkie nadzieje Kazachom, którzy wiedzą, że u nich gra się strasznie trudno i mogą wykorzystać szansę na awans. Trzymam kciuki za Jagę, ale gra ewidentnie do poprawy.

PS: Tego Coulibaly`ego to ja bym bardzo chętnie w Ekstraklasie widział, bardzo dobry obrońca.

Teraz o wczorajszym meczu Argentyna - Boliwia:
Argentynę typowałem na zwycięzce tegorocznej edycji Copa America. Po tym co dzisiaj widziałem, to bardzo, ale to bardzo się pomyliłem. To co pokazali, woła o pomstę do nieba. Fatalna gra całej drużyny, a to co pokazywał Lavezzi, to aż się płakać chce. To już zawodnik z mojej lokalnej drużyny z okręgówki lepiej by zagrał. Ładna bramka Aguero, najlepszego zawodnika Argentyny w tym meczu. Wielki, boski Messi grał wielki piach. Skoro taki dobry jest, to czemu tak słabo w reprze gra? Bo sam musi walczyć? Fajnie, że udało się Boliwii zremisowac, szkoda, że nie wygrali. Dobra, ja teraz zabieram się za oglądanie meczu Kolumbia - Kostaryka, a później walki Kliczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Argentyński pomocnik Realu Madyt Fernando Gago ma już dość lekceważenia go przez działaczy klubu i pominięcia go w planach na przyszły sezon przez José Mourinho. Głos w całej sprawie zabrala rownież siostra piłkarza Lady Gaga, która stwierdziła że najlepiej jak jej brat porzuci futbol i zostanie modelem."
Nie moge z tego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... Lady Gaga jest siostrą tego Gago z Realu? Nie wiedziałem.
Co do wczorajszego meczu Kolumbia - Kostaryka (1:0), to nie za specjalne widowisko. Kolumbijczycy od 28 minuty grali z przewagą 1 zawodnika, ale strzelili tylko 1 bramkę, bo Kostarykańczycy murowali bramkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 11:55, laki13 napisał:

Eee... Lady Gaga jest siostrą tego Gago z Realu? Nie wiedziałem.

Haha, że co? :D

... jasne, że nie jest. Gago, Gaga... Domyśl się reszty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 11:55, laki13 napisał:

Co do wczorajszego meczu Kolumbia - Kostaryka (1:0), to nie za specjalne widowisko. Kolumbijczycy
od 28 minuty grali z przewagą 1 zawodnika, ale strzelili tylko 1 bramkę, bo Kostarykańczycy
murowali bramkę.

Wczoraj gdy przełączyłem na ten mecz miałem wrażenie przez moment, że to mecz jakiejś
okręgówki, a nie mistrzostwa kontynentu. Poziom taki sobie, boisko wyglądała jak klepisko, ale
co najgorsze, nie było słychać żadnego dopingu na trybunach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, start Copa America rzeczywiście rozczarowuje. Może dziś choć Brazylijczycy coś pokażą. No i mam nadzieję, że w miarę upływu czasu turniej się rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, żużel ważniejszy... Teraz dali gdzieś od 35 minuty.

PS: Fajnie, że ktoś czyta tvsportowe.pl ;) Sam zapraszam do czytania działu "Transmisje na żywo", który redaguję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mamy kolejną niespodziankę. Brazylia - Wenezuela 0:0. Brazylijczycy nie mogli dzisiaj znaleźć sposobu na graczy z Wenezueli, Ci bardzo dobrze się bronili, Trzeba jednak wspomnieć, że Brazylii należały się 2 rzuty karne, których nie podyktowano. Cieszę się, że są jednak niespodzianki, bo turniej będzie jeszcze bardziej ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować