Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Bayern, Napoli, Inter, Trabzonspor, Benfica, FC Bazylea, Ajax, Chelsea, Bayer, Arsenal, Olympique Marsylia, APOEL, Zenit, Milan, Real, Barca

Grupę United Barcelona i Real by rezerwowym składem wygrały xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe, że wchodzą te 2 gorsze zespoły angielskie. Przy pomyślnym losowaniu może któryś z nich dojdzie do 1/2, ale to jest plan maksimum.
Wszystko pewnie się rozegra pomiędzy Hiszpanami, ale ta edycja jest trochę pokręcona więc mam nadzieję na niespodziankę.
Poza tym liczę na mecz MU- Legia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 22:52, Smooqu napisał:

Bayern, Napoli, Inter, Trabzonspor, Benfica, FC Bazylea, Ajax, Chelsea, Bayer, Arsenal,
Olympique Marsylia, APOEL, Zenit, Milan, Real, Barca


Jeśli to lista drużyn, które awansowały to popełniłeś dwa błędy: zamiast Ajaxu - Lyon, a zamiast Trabzonsporu - CSKA Moskwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no... takiego składu w LE chyba nikt by się nie spodziewał. Teraz trzeba trzymać kciuki przy losowaniu by Legia trafiła na jakiegoś potentata co by było ciekawiej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 22:55, filip29 napisał:

Swoją drogą ciekawe, że wchodzą te 2 gorsze zespoły angielskie. Przy pomyślnym losowaniu
może któryś z nich dojdzie do 1/2, ale to jest plan maksimum.
Wszystko pewnie się rozegra pomiędzy Hiszpanami, ale ta edycja jest trochę pokręcona
więc mam nadzieję na niespodziankę.

Nie wiem czy słabsze. Mu gra teraz tak słabo, że mogli by mieć problemy z Blue i Armatkami. City chociaż w lidze kosi. Nam potrzebne są zmiany. I teraz jest na to odpowiedni czas. Bo z City możemy zagrać w LE. Do tego puchar Anglii i liga. Dobrze by było wygrać te mecze.

Dnia 07.12.2011 o 22:55, filip29 napisał:

Poza tym liczę na mecz MU- Legia :D

Ja też. Jak tak będzie to jadę na ten mecz. To co, ze mnie w Wawie sklepią jak i tak tak będę paradował w barwach MU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 22:56, Wszystkozajete napisał:

Jeśli to lista drużyn, które awansowały to popełniłeś dwa błędy: zamiast Ajaxu - Lyon, a zamiast Trabzonsporu - CSKA Moskwa.



Oui, oui. Przepraszam.

W każdym razie coś dziwnie to wygląda ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 22:58, Mange napisał:

Nie wiem czy słabsze. Mu gra teraz tak słabo, że mogli by mieć problemy z Blue i Armatkami.

W sumie racja, ale punktów mamy więcej :)>

Dnia 07.12.2011 o 22:58, Mange napisał:

Ja też. Jak tak będzie to jadę na ten mecz. To co, ze mnie w Wawie sklepią jak i tak
tak będę paradował w barwach MU!!!!

Haha, jadę z tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 23:08, filip29 napisał:

> Nie wiem czy słabsze. Mu gra teraz tak słabo, że mogli by mieć problemy z Blue i
Armatkami.
W sumie racja, ale punktów mamy więcej :)>


Ha, ja jako fan Arsenalu wlaśnie sam nie wiem, czy cieszyć się z sytuacji Manchesterów czy nie. Tak to można by liczyć na jakieś zmęczenie czy coś, a tak obie ekipy będą sobie spokojnie grały, a my się pomęczymy z LM, w której i tak nie mamy większych szans na cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą obejrzałem skróty meczów i okazuję się, że sędzia mocno skrzywdził Ajax, nie uznając holendrom dwóch prawidłowo zdobytych goli, przy stanie 1:0 dla Realu (głównie zawinił liniowy dwa razy pokazując spalonego). Szkoda, bo osobiście wolałem Ajax w 1/8 niż Lyon.

W zasadzie 2 miejsca w grupach zajęły raczej średnio mocne ekipy (z wyjątkiem Milanu), więc w 1/8 nie należy spodziewać się jakiś hitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 22:57, drblase napisał:

Teraz trzeba trzymać kciuki
przy losowaniu by Legia trafiła na jakiegoś potentata co by było ciekawiej ;).


Ja tam bym jednak wolał teraz kogoś mniej atrakcyjnego ale w zasięgu Legii, a potentata ewentualnie w 1/8 ;) Bo jasne, że odpaść z United czy City to nie będzie wstyd, ale 1/8 to dodatkowe punkty do rankingu i pieniądze dla klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 23:44, Bambusek napisał:

Bo jasne, że odpaść z United czy City to nie będzie wstyd, ale 1/8 to dodatkowe punkty do rankingu i pieniądze dla klubu.


Czemu zakładasz że Legia mialaby odpaść? Wg mnie większe szansę mialaby z City/United, które zlekceważą te rozgrywki i wystawią rezerwy niż z potencjalnie gorszym zespolem, którego priorytetem jest Europa League.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 23:50, Smooqu napisał:

Czemu zakładasz że Legia mialaby odpaść? Wg mnie większe szansę mialaby z City/United,
które zlekceważą te rozgrywki i wystawią rezerwy niż z potencjalnie gorszym zespolem,
którego priorytetem jest Europa League.


Prawda, ale na ile nawet rezerwy takich klubów są w zasięgu Legii to trudno określić. A na pewno nie teraz, bo nikt nie wie jak będzie z formą zespołu na wiosnę. Gdyby powtórzyli dwumecz ze Spartakiem albo wyjazd do Bukaresztu to w sumie tak, szanse na awans na pewno by były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 23:43, Wszystkozajete napisał:

Przed chwilą obejrzałem skróty meczów i okazuję się, że sędzia mocno skrzywdził Ajax,


Spójrz jeszcze w jakim stylu Lyon pokonał piłkarzy z Zagrzebia (na jego własnym boisku). Warto zauważyć, że do przerwy gospodarze prowadzili 1:0. Do tego Lyon strzela idealną ilość goli (w drugiej połowie) aby wyprzedzić Ajax w bilansie bramkowym, który był decydujący (przy dwóch bezbramkowych remisach) w awansie jednego z zespołów. Wnioski nasuwają się same... .

Szkoda także Realu do którego przylepić może się łatka drużyny, które pomagają sędziowie. Ale czy w meczu o pietruszkę taka pomoc na coś się przydała?

Tak czy inaczej, Real zapisał się w historii LM jako drużyna, która wygrała wszystkie mecze grupowe, z najlepszym bilansem bramkowym (+17). Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życie. I takie dni się zdarzają. U kibiców United już frustru-frsutru i wyrzucanie SAFa(co za bzudra), jednak Ja jakoś spokojnie przyjąłem tę porążkę. Znacznie gorzej się poczuję gdy odpadniemy z FA CUP na rzecz City czy(nie daj Boże!) przegramy ligę z niebieską częścią Manchesteru. Przede wszystkim zawidło podejście - mecze z Basel i Benficą u siebie powinny być wygfrane. Szczególnie ten pierwszy, gdzie po 2-0 w I połowie gracze MU myśleleli że mecz sam sie wygra.

Co do ''staczania'' się zespołu - przypomnę że w sezonie 05-06 United także odpadło w grupie, a kolejne 3 lata zdominowało w Europie i przede wszystkim w Anglii, wygrywając 3x z rzędu EPL. Takie porażki tylko cementują moje podejście do United i jutro(w zasadzie dziś) na uczelnię idę w barwach MU. Jeżeli United chce sukcesów, trzeba już powoli stawiać na młodych, a nie dokonywać niewiadome jakich transferów. Na szczęście akademia MU gra moim ulubionym systemem 4-4-1-1, ale to już inna gadka ;)

btw fajnie jakby trafili na Legię - jako oficjalny członek polskiego stowarzyszenia szansa na trafienie biletu byłaby duża, więc jakby się udało - a mecz pewnie bym się wybrał.

United are the team for me!

edit: Warto też wspominieć że dokłądnie 7.12.2005 United przerżnęło z Benficą 1-2 i także nie wyszło z grupy... przeznaczenie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 03:01, Sob-styl napisał:

Co do ''staczania'' się zespołu - przypomnę że w sezonie 05-06 United także odpadło
w grupie, a kolejne 3 lata zdominowało w Europie i przede wszystkim w Anglii, wygrywając
3x z rzędu EPL.

Przypome,ze wtedy Roy Keane powiedział publicznie co sadzi o skladzie United,a Ferguson zamiast przyznac sie do bledu wywalil go z klubu i nic praktycznie nie zmienił w United.Uratowała nas wówczas eksplozja talentu Cristiano.
Teraz Alex znów nie przyzna sie do bledu i dalej bedzie brnal w ta slepa uliczke,a niestety nikt w druzynie nie ma jaj zeby powiedziec co sadzi o tej sytuacji i na drugiego Ronaldo tez nie mamy co liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>.Uratowała

Dnia 08.12.2011 o 09:08, Iverson7 napisał:

nas wówczas eksplozja talentu Cristiano.


Bzdura, sam Ronaldo meczów nie wygrywał(szczególnie że z tymi mocniejszymi ekipami nie zawsze grał dobrze). Wszystkie formacje grały dobrze(wspomnę choćby serię 14 meczów z rzędu bez straty gola = zajebista obrona), w zwycięskim sezonie 07-08 United miało najlepszy środek pola z Hargo na czele, który wg mnie był w tamtym sezonie najlepszym pomocnikiem na świecie. Na bramce Edwin, czyli nic dodawać nie trzeba :) Wszystko trybiło, a nie tylko jeden gracz.

Mi się wydaję że w tej drużynie nie ma osoby, która ryknęła by na boisku, strzeliła w łeb, kogoś z jajami. Kogoś jak Roy Keane czy Gary Neville. nie można byćź ciągle na szczycie. Ale akurat United to drużyna jak żadna inna która szybko wraca na szczyt, szybciej niż inne drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 09:32, Sob-styl napisał:

Mi się wydaję że w tej drużynie nie ma osoby, która ryknęła by na boisku, strzeliła w
łeb, kogoś z jajami.

Ja prawdę mówiąc meczów ManU w tym sezonie nie oglądałam, ale po wynikach jakie padły można się pewnych rzeczy domyślać.

Dnia 08.12.2011 o 09:32, Sob-styl napisał:

Ale akurat United to drużyna jak żadna inna która szybko wraca na szczyt, szybciej niż
inne drużyny.

Też to jest prawdą, te największe zespoły to mają.

PS. Bardzo ładnie ManCity wczoraj grało, szczególnie w pierwszej połowie (bo drugiej nie widziałam). Choć wolałam awans Napoli i tak też się stało. Generalnie... było kilka zaskakujących rozstrzygnięć. Chwalę sobie te pozornie słabsze zespoły. Niektóre nie odstają wcale poziomem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 03:01, Sob-styl napisał:

btw fajnie jakby trafili na Legię - jako oficjalny członek polskiego stowarzyszenia szansa
na trafienie biletu byłaby duża, więc jakby się udało - a mecz pewnie bym się wybrał.

Na mecz United możesz lecieć do Manchesteru, grają tam co tydzień ;) Z resztą nie zdziwiłbym się jakby Legia z nimi pojechała w LE, sam SAF mówi, że LE to kara dla MU; a dla nich samych lepiej będzie jak się skupią na EPL. Podobnie, czyli z radością, przyjąłem to, że z LM odpadło City :) widać, że wielkie pieniądze mogą nie wystarczyć na sukces w LM :) cieszy dobra postawa FC Basel - w tamtym sezonie FC Kopenhaga, a teraz inna uchodząca za słabszą drużynę awansowała przebojem do fazy pucharowej LM.

Wracając jeszcze do MU to, niektórzy piszą, że Czerwone Diabły szkolą swoich, młodych piłkarzy, a ich kibice patrzą z pogardą na takie zespoły jak City itp. mało kto mówi o tym, że kupują mało znanych, nieopierzonych piłkarzy za mln funtów. Owszem nie są to takie kwoty jakie wydaje sąsiad z Manchesteru, czy PSG, ale także dużo przesadzone jak na faktyczną wartość tych zawodników. Mało, że kupują takiego zawodnika to nie wiedzą tak naprawdę na co go stać, i dlatego płacą "ciut" mniej niż City za w pełni ukształtowanego piłkarza. Dla mnie MU nie jest pod względem transferów wcale lepsze od City, Realu czy Barcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 22:45, Ziggy napisał:

Anglia ma pewne też
2 ale jutro liczę na awans United. City też liczę na awans. Wtedy skończy się gadanie.

Cóż gadanie się skończyć nie może - United i City, dwaj liderzy PS nie poradzili sobie z wyjsciem z grupy! To jasno pokazuje sytuacje co do spadku poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 21:40, Ziggy napisał:

Do przerwy imo City ma awans. United przegrywa ale jednak licze że też przejdą. Zobaczymy
po meczu. :) Zła dyspozycja w sensie że Angielskie zespoły się męczą w wyjściu z grupy
LM niczego nie świadczą. Mówię poczekajmy na koniec roku.

Dla mnie tam świadczą. Skoro zespoły takie nie wychodzą z grupy, a jednocześnie rozdają karty w PS to to o czymś świadczy, czy ci sie to podoba, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować