Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2006 o 00:03, Prażyna napisał:

beznadziejny mecz, głupie wlochy przegrały....mam załamke i żałobe.... okropne to było nie
powinni włosi tak robic to nie fer....a przeciez w karniakach Niemcy by wygrali....nienawidze
Włochów.....

Obwiniasz Włochów o to, że strzelili bramki i wygrali ? Żeczywiście mają powody do zmartwień ;) Czy by Niemcy wygrali w karnych ? Tego to oni sami tego nie wiedzą, każdy podchodzi do piłki z myslą, że strzeli gola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 00:08, paweusz napisał:

> beznadziejny mecz, głupie wlochy przegrały....mam załamke i żałobe.... okropne to było
nie
> powinni włosi tak robic to nie fer....a przeciez w karniakach Niemcy by wygrali....nienawidze

> Włochów.....
Obwiniasz Włochów o to, że strzelili bramki i wygrali ? Żeczywiście mają powody do zmartwień
;) Czy by Niemcy wygrali w karnych ? Tego to oni sami tego nie wiedzą, każdy podchodzi do piłki
z myslą, że strzeli gola....

tak obwiniam włochow;) a niemcy by na bank wygrali w karniakach bo sa w tym znakomici!!;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 00:03, Prażyna napisał:

beznadziejny mecz, głupie wlochy przegrały....mam załamke i żałobe.... okropne to było nie
powinni włosi tak robic to nie fer....a przeciez w karniakach Niemcy by wygrali....nienawidze
Włochów.....

Wygrali bo byli lepsi. Sam fakt że Niemcy musieliby czekać na karne by strzelić gola już ich ośmiesza(jako faworytów)

Masz załamkę? Czym? Że włosi wygrali? Daj sobie kobieto spokoj, nikt nie powiedział że wygrają finał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 00:03, Prażyna napisał:

beznadziejny mecz


Mecz świetny! Ale ty przecież nie oceniasz gry i samego meczu jako meczu tylko że TH przegrało:P

>okropne to było nie

Dnia 05.07.2006 o 00:03, Prażyna napisał:

powinni włosi tak robic to nie fer


Mecz jak najbardziej fer:) niemcy przegrali i tyle:) włosi byli lepsi:) Proste jak drut:)

Dnia 05.07.2006 o 00:03, Prażyna napisał:

....a przeciez w karniakach Niemcy by wygrali


Skąd ta pewność? Włosi mają świetnych wykonawców i Wspaniałego bramkarza;) Lepszego nisz Niemcy:) Buffon ROX :P

Dnia 05.07.2006 o 00:03, Prażyna napisał:

....nienawidze
Włochów.....


Ech żeby dla TH aż tak się odgrywać?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 00:13, Stwór napisał:

Lepszego nisz


Przepraszam za literówke;)

Ps. Tak włosi to ich wina i wspaniale!:) A pisać że wygrali by karne to teraz możesz:) A w finale i tak Włosi:) GRA SIĘ DO KOŃCA:) Zresztą zasłużyli na tą wygraną Prażynko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2006 o 00:10, Prażyna napisał:

tak obwiniam włochow;) a niemcy by na bank wygrali w karniakach bo sa w tym znakomici!!;)))

Włosi tez. Przy karnych wszystko może się zdarzyć. Nie bądź taka pewna.

P.S Aby strzelać gole z karnego, nie trzeba specjalnych umiejętności.Tutaj prędzej liczyłyby się umiejętności bramkarza.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 00:13, Stwór napisał:

> beznadziejny mecz

Mecz świetny! Ale ty przecież nie oceniasz gry i samego meczu jako meczu tylko że TH przegrało:P

>okropne to było nie
> powinni włosi tak robic to nie fer

Mecz jak najbardziej fer:) niemcy przegrali i tyle:) włosi byli lepsi:) Proste jak drut:)

> ....a przeciez w karniakach Niemcy by wygrali

Skąd ta pewność? Włosi mają świetnych wykonawców i Wspaniałego bramkarza;) Lepszego nisz Niemcy:)
Buffon ROX :P

> ....nienawidze
> Włochów.....

Ech żeby dla TH aż tak się odgrywać?:P


moze ci cos wyjasnie;))) obstawialam na Niemcow tak jak mowissz ze wzgledu na TH poniewaz nie mialam swej ulubionej druzyny bo sie nie znam poprostu na tych wszytskich druzynach itd...noi sie nastawilam ze Niemcy wygraja zreszta nie tylko ja bo moje kumpele rowniez i bardzo wierzyłysmy w wygrana Niemiec... a tu taka kapa....a pozatym dla TH wszystko;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 00:15, Stwór napisał:

> Lepszego nisz

Przepraszam za literówke;)

Ps. Tak włosi to ich wina i wspaniale!:) A pisać że wygrali by karne to teraz możesz:) A w
finale i tak Włosi:) GRA SIĘ DO KOŃCA:) Zresztą zasłużyli na tą wygraną Prażynko:)

nie zasluzyli!!;( nie powinni wygrac....dobra widze ze z fanami włochow nie wygram... idem spac dobranoc wszystkim;** cieszcie sie wygrana tych waszych wlochow://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękna gra Włochów w ostatnich minutach. Jestem jak najbardziej zadowolony, że rozgromili Niemców! Już w pierwszej połowie można było zauważyć przewagę gości, którzy mieli kilka niewykorzystanych sytuacji.
Trener Tottiemu chyba wydał polecenie, by podawać z pierwszej piłki do Toniego, ale nie zawsze się to udawało. Natomiast druga połowa była już wyrównana. A o dogrywce nic nie muszę mówić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 00:17, Darkstar181 napisał:


Nie byłbym taki pewien, strzelic tez trzeba umieć (porównaj strzały Panenki, Kmiecika, Deyny itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 23:41, Vaxinar napisał:

Podobała mi się gra Lahma, trochę Borowskiego i Odonkora. Klose miał jedną ładną akcję.

A mnie się gra Borowskiego właśnie niezbyt podobała. Owszem, jako defensywny pomocnik był niezły, piłki odbierał dobrze. Ale celność jego podań i strzałów była grubo poniżej średniej.
Mam wrażenie, że Klinsmann właśnie za to go wymienił, i IMHO o pół godziny za późno (choć Schweinsteiger też niewiele pokazał) :-)
Gra była na tyle wyrównana, że w pewnym momencie dogrywki pomyślałem, że najsprawiedliwsze by były rzuty karne (w końcu to inna forma losowania). Jednak zaraz potem Włosi postawili kropkę nad i :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<jupi> Niemcy do domu!!!:PP oż kurde no oni i tak sa w domu :( Wielkie brawa dla Włochów oni wybrali smak swojego zycia:PP apropos Włochów słyszeliście jakie drużyny z włoskiej serii A poleciały do B? oooo zgrozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2006 o 00:20, Prażyna napisał:

nie zasluzyli!!;

Jakby nie zasłużyli to nie strzeliliby tych dwóch bramek. Podolski przecież nie strzelił dwóch samobójów,nie? Niemcy sobie nie wrzucili piłki do bramki sami.

W piłce nożne panuje prosta zasada. Jeśli ktoś zdobył czystą bramkę(bez fauli i udawania) to znaczy że zasłużył, a przeciwnik popełnił błedy. Tak było dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIEMCY jadą do domu!!! Dortmund zdobyty.

6 mecz w którym Buffona nie pokonuje nikt z poza włoskiej drużyny. Sposób, żeby strzelić Buffonowi bramkę?
Celować w Włocha:D
Tworzy się nam pewna prawidłowość. Drużyna rozgrywająca drugą dogrywkę z rzędu (wcześniej Argentyna, teraz Niemcy) odpadają.
Cieszy mnie, że sędziowanie było neutralne i nie faworyzowało żadnej ze stron(choć miał dziwne wpadki - podyktował faul którego nie było na Niemcu w polu karnym, czyli powinna być jedenastka, ale akcja była rozgrywana metr z przed pola karnego). A biorąc pod uwagę ilość fauli i kartek był to dość czysty mecz.
Niemcy grali tyle na ile pozwolili im Włosi czyli w sumie na niewiele. Niemiecki atak nie strzela bramki co potwierdza spadkowo tendencje tej formacji jaki całej drużyny, zreszto miał bardzo niewiele czystych strzałów w światło bramki. Włosi skutecznie wyłączyli Podolskiego i Klose(choć brał na siebie ciężar gry i nieźle rozgrywał). Druga linia praktycznie nic nie zrobiła w tym meczu jeśli chodzi o ofensywe(do wejścia Odonkora -choć próbował wymusić pare fauli, jednak Meksykanin nie dawał się nabrać, najwiekszy pożytek był z biegającego po lewej stronie Lahma. Ballack - wydaje mi się, że miał syndrom Szymkowiaka, Micheal gdzie byłeś? Biegałem - Ale ta koszulka jest sucha i zupelnie nie pachnie... Obrona Niemców nie była najlepsza bo pierwsza bramka padła gdy w 16- byli prawie wszyscy Niemcy, ale oni stali.
Włosi zdominowali gre w regulaminowym czasie, choć kontry Niemców były z regóły wysoce nieskuteczne.
W dogrywce - byli lepsii mieli 5 sytuacji podbramkowych groźnych (słupek, poprzeczka, akcja del Piero) i dwie bramki.
Lehmann. Powinien dostać czerwono kartkę za swoje wyjścię w którym powalił Włocha. To piłka nożna nie zapasy.
Włosi
Buffon - bezbłędna gra. 463 minuty bez puszczonego gola.
Obrona - miała dwa błędy, ale z tyłu jest Buffon.
Pomoc- Gdyby Polska miała Pirlo... Włoska pomoc jest genialna.
Napad - Toni wymęczył "koszykarzy", a zmiennicy rozmonotwali Niemiecką obronę. Trwało to 119 minut ale wazny jest efekt;-).

Niemiecy kibice - żenująca postawa. Gwizdali po hymnie Włochów i w momentach gdy Włosi byli przy piłce do któreś tam minuty. Choć teraz już pewnie nie mają ochoty gwizdać.

Włosi wygrali zasłużenie. O czym świadczą celne strzały - 2 niemcy - 10 włochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tych karnych i pewności siebie Prażyny.
Wg mnie w karnych Włosi by wygrali.
Niby Lehmann gra w lepszym klubie, w końcu finał LM, ale jakoś zawsze Buffon wydawał mi się lepszy, od Lehmanna lepszy. Dlatego w karnych nie widzę Niemców w tym starciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 00:20, Prażyna napisał:

nie zasluzyli!!;( nie powinni wygrac....dobra widze ze z fanami włochow nie wygram... idem
spac dobranoc wszystkim;** cieszcie sie wygrana tych waszych wlochow://


Wygrał lepszy:) niemcy już na początku dogrywki mieli szczęście bo słupek i poprzeczka ich uratowała od straty bramek:) Więc dostali na końcu;)

Fanem jestem Polskiej reprezentacji:P choć nasi sienie popisali, ale też dobrych meczyków;) A ten był świetny:) Pisałbym też tak nawet gdyby włosi przegrali, ale jest inaczej i zasłużenie;) Wygrał lepszy:) hehe Tutaj kibicowałem wlochom bo im zawsze kibicuje jak Polska odpadła;)

Nie wygrasz z nami tak jak nie wygrali niemcy:P hehe:) Dobrej nocki życze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 00:34, Vaxinar napisał:

Niby Lehmann gra w lepszym klubie, w końcu finał LM, ale jakoś zawsze Buffon wydawał mi się
lepszy, od Lehmanna lepszy. Dlatego w karnych nie widzę Niemców w tym starciu.


Dodać jeszcze trzeba świetnych wykonawców karnych jak Totti czy Pirlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować