Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2013 o 12:55, Smooqu napisał:

Kiepski interes wg mnie.

Ja bym się bardziej martwił o Real.. Barcelona ma Neymara, który w razie czego może zastąpić, dotąd niezastąpionego Messiego. Odciągnie też uwagę obrońców od Messiego. Teraz nie będą mogli skupić się na jednym Messim. Oby z Realu nie odeszła Kryśka, bo o zdobyciu La Liga mogą na długo zapomnieć. Poza tym Królewscy powinni odpowiedzieć jakimś transferem, kupić w końcu Bale''a? Odejście Mou to też osłabienie Realu jakby nie patrzeć, nie wiem czy inny trener z tymi piłkarzami osiągnąłby tyle ile Portugalczyk, w sumie za dużo nie zdobył pucharów, ale być 3 razy w półfinale LM, to wg mnie sporo. Real jako klub jest w defensywie, kiedyś było inaczej, teraz na fali jest Bayern, moim zdaniem Barca też nie odpuszcza, kupując właśnie Neymara. No i to przecież ogromna strata marketingowa dla Realu, bo Brazylijczyk to zaraz po CR7 będzie teraz najbardziej medialnym graczem. Z drugiej strony Barca nie ma praw do wizerunku, także nie dziwie się, że Neymar będzie zarabiał "tylko" 7 mln euro. Dobrze zrobił, bo na reklamach może zarobić o wiele więcej, sam Becksa podobno 40 mln zarabia na wizerunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 14:20, Paoro napisał:

> Kiepski interes wg mnie.
Ja bym się bardziej martwił o Real.. Barcelona ma Neymara, który w razie czego może zastąpić,
dotąd niezastąpionego Messiego. Odciągnie też uwagę obrońców od Messiego. Teraz nie będą
mogli skupić się na jednym Messim.

Zanim mówimy o zastąpieniu Messiego.. Ciekaw jestem czy Neymar umie coś więcej, jak ogrywać przeciętnych zawodników z klubów Nowego Świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 09:49, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Luk04229 Rok temu jak Boniek kibicował Chelsea to takiego focha o stronniczość nie
było ;)

Ale Zibi nie jest profesjonalnym komentatorem. Ale prawda jest taka, że poziom większości komentatorów nie stoi na wysokim poziomie, szczególnie TVP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Benfica to chyba najbardziej pechowa drużyna tego sezonu, najpierw przegrali mistrzostwo Portugalii w meczu z Porto po golu w 90 minucie, potem w 90 minucie przegrali finał LE z Chelsea, a dziś przegrali w finale pucharu Portugalii z Vitórią Guimaraes 1:2 po golach w 80 i 82 minucie. Ciężki musi być ten miesiąc dla kibiców drużyny z Lizbony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogła być potrójna korona, a nie ma nic. Teoretycznie dobry sezon, ale bez żadnego trofeum. Biorąc pod uwagę fakt, że Porto się osłabiło sprzedając dwie gwiazdy, a pewnie odejdą następne, to Benfica może sobie powiedzieć "W przyszłym sezonie, to..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw co Neymar pokaże. Myślę że nie raz jakoś ciekawie zagra czy strzeli ładną bramkę, ale nie jestem pewien czy będzie potrafił ustabilizować formę na w miare wysokim poziomie. Czas pokaże.
Dziś podobno ma się wyjaśnić sprawa z falcao. Liga francuska będzie mi teraz przypominać angielską. Monaco jak Chelsea, PSG jak City, Marsylia jak United, a Lyon z wyprzedażami jak Arsenal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 09:07, Luk04229 napisał:

Też jestem ciekaw co Neymar pokaże. Myślę że nie raz jakoś ciekawie zagra czy strzeli
ładną bramkę, ale nie jestem pewien czy będzie potrafił ustabilizować formę na w miare
wysokim poziomie. Czas pokaże.
Dziś podobno ma się wyjaśnić sprawa z falcao. Liga francuska będzie mi teraz przypominać
angielską. Monaco jak Chelsea, PSG jak City, Marsylia jak United, a Lyon z wyprzedażami
jak Arsenal ;)

Fakt szkoda trochę Olympique, jednego i drugiego, bo gdyby nie kasa od szejków to PSG nadal byłoby w środku tabeli. No i od przyszłego sezonu Monaco.. W sumie te porównania pasują, ale Marsylia to nie MU. Czerwone Diabły jednak na swoim podwórku są silniejsze. A co do Lyonu to nie rozumiem, jak drużyna która wygrywała kilkanaście mistrzostw z rzędu nagle daje ciała, aż tak bardzo.. złe transfery w pewnym momencie? No nie ważnego, dobrze, że rosyjscy oligarchowie, czy szejki nie mogą wykupić klubów w Niemczech, no i Realu i Barcelony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wierzyć onetowi to Kucharski w tv gdzieś potwierdził, że lewy idzie do Bayernu. To chyba Gomez ma wypad z klubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W TOK FM powiedział, że Lewandowski do Bayernu. Lepiej i tak poczekać na oficjalny komunikat klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 09:27, Paoro napisał:

Fakt szkoda trochę Olympique, jednego i drugiego, bo gdyby nie kasa od szejków to PSG
nadal byłoby w środku tabeli. No i od przyszłego sezonu Monaco.. W sumie te porównania
pasują, ale Marsylia to nie MU. Czerwone Diabły jednak na swoim podwórku są silniejsze.
A co do Lyonu to nie rozumiem, jak drużyna która wygrywała kilkanaście mistrzostw z rzędu
nagle daje ciała, aż tak bardzo.. złe transfery w pewnym momencie? No nie ważnego, dobrze,
że rosyjscy oligarchowie, czy szejki nie mogą wykupić klubów w Niemczech, no i Realu
i Barcelony.



Co do Lyonu to w grę wchodziła budowa nowego stadionu. Prezes szukał oszczędności (szkoda takich graczy jak Lloris czy Toulalan) i stwierdził że lepiej stawiać na wychowanków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 11:21, jarekao napisał:

Co do Lyonu to w grę wchodziła budowa nowego stadionu. Prezes szukał oszczędności (szkoda
takich graczy jak Lloris czy Toulalan) i stwierdził że lepiej stawiać na wychowanków.


Skoro wygrał 7 mistrzostw z rzędu to chyba uznał, że może sobie na to pozwolić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie próbuje jeszcze podbić ceny. To jest żałosna sytuacja. Kucharski potwierdza wariant z Bayernem, Lewandowski jest neutralny, klub zaprzecza. Komu wierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie dać się zwariować i poczekać na oficjalny komunikat klubu. Kucharski jest w gorącej wodzie kąpany i nawet jeżeli to prawda, to jego słowa trzeba traktować z pewnym dystansem. Lewandowski chce być w porządku w stosunku do Borussii, a Bayern najwidoczniej woli nacieszyć się jeszcze pucharem Ligi Mistrzów niż nowym zawodnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 12:06, ManweKallahan napisał:

Skoro wygrał 7 mistrzostw z rzędu to chyba uznał, że może sobie na to pozwolić :)

Najlepsze jest to, że właśnie tyle Lyon ma mistrzostw Francji na koncie :]
Sypać się to zaczęło od odejścia Juninho niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 11:06, Ecko09 napisał:

Jeśli wierzyć onetowi to Kucharski w tv gdzieś potwierdził, że lewy idzie do Bayernu.
To chyba Gomez ma wypad z klubu :D


Mi się o uszy obiło, że niby za Robbena. Ale wiadomo jak plotki.
Z drugiej strony, przejęcie Lewego przez Bayern jest prawie pewne, już wypowiedź Kloppa na to wskazywała, a ostatnia Heyncksa jakby potwierdziła. I ta jego slaba gra w finale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crystal Palace pokonali Watford 1:0 po dogrywce i awansowali do Premier League. Ja się cieszę, bo równowaga w Londynie zachowana, QPR poleciało, Kryształowi awansowali. Pytanie tylko jak sobie będą dawać tam radę bez Zahy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 15:40, MisticGohan_MODED napisał:

Sypać się to zaczęło od odejścia Juninho niestety :/

To ten ziom od atomowych rzutów wolnych.. pamiętam jak walił bramy z 40 metrów hehe coś niesamowitego.

Co do Lewandowskiego, to chyba dobrze, że trafił do Bayernu, nie idzie sam bo z Goetze, z którym bardziej się ponoć przyjaźni niż z Kubą i Piszczkiem, także myślę, że sobie poradzi. Paka w Bayernie jest niesamowita, jestem ciekaw jak Guradiola poradzi sobie z taką drużyną, gdzie na jedno miejsce jest 2 lub 3 równorzędnych graczy. Z kogo zrezygnuje, czy postawi od razu na "swoich" graczy, którzy przyjdą do klubu razem z nim, czy będzie korzystał ze starych gwiazd, które już są i wygrały w końcu LM. No i czy przyjdą razem z nim jacyś gracze z Barcy, jak Thiago.. moim zdaniem oby nie, wkurza mnie jak Mou ciąga za sobą tych przeciętnych Portugalczyków. Nom Lewy a przede wszystkim Pep mają zawieszoną wysoko poprzeczke, wyżej się po prostu nie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 21:07, mati285 napisał:

Crystal Palace pokonali Watford 1:0 po dogrywce i awansowali do Premier League. Ja się
cieszę, bo równowaga w Londynie zachowana, QPR poleciało, Kryształowi awansowali. Pytanie
tylko jak sobie będą dawać tam radę bez Zahy?


Ten mecz był o 120 milionów funtów, czyli więcej niż jest do wzięcia w LM - przed sezonem muszą dokonać pewnych wzmocnień, bo doświadczenie pokazuje, że beniaminki często mają zbyt wąską kadrę i szczególnie to widać w drugiej części sezonu :)
SAF dobrze zrobił kupując Zahę - widać, że chłopak ma talent, znakomitą technikę i drybling, co nie jest częstą rzeczą wśród angielskiej młodzieży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować