Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Legia zagra w grupie L z Metalistem Charków, Trabzonsporem i belgijskim Lokeren. Bardzo dobre losowanie, jedna z najłatwiejszych grup. Myślę, że mistrzowie Polski powinni spokojnie z niej wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 13:45, mati285 napisał:

Legia zagra w grupie L z Metalistem Charków, Trabzonsporem i belgijskim Lokeren. Bardzo
dobre losowanie, jedna z najłatwiejszych grup. Myślę, że mistrzowie Polski powinni spokojnie
z niej wyjść.


Całkiem spoko grupa, Metalist ledwo w dogrywce pokonał Ruch, Trabzonspor chyba nie jest tak mocny jak za czasów gdy grał tam jeszcze Mierzejewski, a Lokeren to też nie top team z ligi belgijskiej. Bardzo możliwy awans, z 1 koszty trafił się chyba najsłabszy rywal. Turkami będzie chyba najtrudniej.

Jest kilka cieższych grup, a grupą śmierci jest bez wątpienia ta z Lille, Wolfsubrgiem, Evertonem i Krasnodarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak patrzeć na wyceny to Legia jest najsłabsza, ale realnie patrząc awans jest bardzo prawdopodobny, są w gazie i myślę, że spokojnie mogą rozjechać i lepsze drużyny od tych w grupie, także nic tylko wygrywać do samego finału w warszafce. Powodzenia, pkt. w rankingu trzeba robić, także 3mam kciuki. Jak porządnego wyniku nie będzie spadniemy niebawem z 20 pozycji na 30 i będzie lipa totalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda w tym roku nie mam zamiaru oglądać LM ale mecze Legii w LE bardzo chętnie obejrzę ;P I licze na to że chłopaki dają rade wyjśc z grupy . Najcięzszym zespołem wydaje się Trabzonspor , a i on jest do ogrania . Metalist wydaje się być już dużo słabszy niż kiedyś , a co do Lokeren to nie mam zdania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 14:00, Paoro napisał:

Oczywiście jak patrzeć na wyceny to Legia jest najsłabsza, ale realnie patrząc awans
jest bardzo prawdopodobny, są w gazie i myślę, że spokojnie mogą rozjechać i lepsze drużyny
od tych w grupie, także nic tylko wygrywać do samego finału w warszafce. Powodzenia,
pkt. w rankingu trzeba robić, także 3mam kciuki. Jak porządnego wyniku nie będzie spadniemy
niebawem z 20 pozycji na 30 i będzie lipa totalna.

Grupa w zasięgu, a z Trabzonsporem mierzyli się już w zeszłym roku. Wtedy Legia się skompromitowała w rozgrywkach, ale może teraz będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legia dostała świetną grupę :))) Chciałbym powiedzieć: liczę na Everton, ale nie mogę. Nie w sytuacji, gdzie gra polski zespół dalej. Niech będą niespodzianki, porażki wielkich, a Legia korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 08:15, wolverine napisał:

A swoją drogą Ci kibice to idioci, bo inaczej się tego nazwać nie da. Jeszcze wczoraj
można było przeczytać artykuł, że Legia musi uważać, bo UEFA może im za drobniutki wybryk
wlepić srogie kary, a Ci nie dość że flagę to jeszcze race.

A mi tam się podobało i jestem po ich stronie . Przynajmniej niezłe widowisko zrobili dla delegata UEFA :D Szczególnie ta sektorówka 1>6 i Because footbal doesn't matter , money does :D Pomysłowi nie ma co XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 16:41, Morrdin napisał:

Przynajmniej niezłe widowisko zrobili
dla delegata UEFA :D Szczególnie ta sektorówka 1>6 i Because footbal doesn''t matter
, money does :D Pomysłowi nie ma co XD

A czy kibice zrobili jakąś flagę wyśmiewającą głupotę i niekompetencję własnego zarządu czy tylko przytyki w stronę UEFA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 17:13, mati285 napisał:

A czy kibice zrobili jakąś flagę wyśmiewającą głupotę i niekompetencję własnego zarządu
czy tylko przytyki w stronę UEFA?

Nadal pozostaje przy swoim zdaniu . Głupota zarządu była wielka , lecz kara naniesiona na Legie kompletnie niewspółmierna do winy i na 100% jestem przekonany że gdyby chodziło o większy klub to dostał by on tylko karę pienieżną. Dlatego spodobało mi się to co dzialo się wczoraj na stadionie . I nie będe płakał jeśli UEFA także wykluczy Legie z LE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2014 o 08:15, wolverine napisał:

A swoją drogą Ci kibice to idioci, bo inaczej się tego nazwać nie da. Jeszcze wczoraj
można było przeczytać artykuł, że Legia musi uważać, bo UEFA może im za drobniutki wybryk
wlepić srogie kary, a Ci nie dość że flagę to jeszcze race. Przecież nawet ćwierć inteligent
musi zdawać sobie sprawę jakie to ryzykowne. Teraz jak zamkną stadion, ciekawy jestem
jak postąpi Legia ? Czy wyciągnie jakieś konsekwencję ze strony tych kibiców ?


Coś na pewno się stanie, a co to ciężko powiedzieć. Nie mogą sobie już więcej pozwalać na takie wybryki kibiców, ale w sumie dużo też do gadania nie mają, bo ciężko powiedzieć, kto co wywiesi. Nie powinni im zamykać stadionu od razu, ale dać ostrzeżenie, bo wątpię żeby UEFA takie coś ignorowała.
Lech Poznań za transparent Litewski cha*ie, klęknij przed polskim panem" w meczu z Żalgirisem został ukarany dość wysoką grzywną i zamknięciem bodajże "kotła". Na takich nie ma silnych, powinni sprawdzać co mają kibice w łapach przed meczem, a później się dziwią, że jest jak jest.

Legia dostała dość dobrą grupę, ale śmiem powiedzieć, że i tak będą mieli problemy, żeby z niej wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

United chyba faktykcznie będzie się musiał postarać o utrzymanie w lidze jeśli czegoś nie zmienią w swojej grze. Porażka ze Swansea, remis z Sunderlandem i 0:0 z Burnley, a nie ma co ukrywać, że najmocniejsze zespoły to to jednak nie są. Chociaż z drugiej strony to Premier League, więc wszystko jest możliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2014 o 15:46, Traitor napisał:

United chyba faktykcznie będzie się musiał postarać o utrzymanie w lidze jeśli czegoś
nie zmienią w swojej grze.

W dużej mierze można powiedzieć "jacy zawodnicy, taka gra". Teraz z perspektywy czasu można powiedzieć, że Ferguson był jakimś cudotwórcą. W ostatnich sezonach w MU miał graczy mocno przeciętnych, a potrafił poprowadzić ich do wielu sukcesów. van Gaal ma świadomość tego z kim przyszło mu pracować i od początku studził zapały względem celów na ten sezon.
Jak na razie dla mnie, to mogą co najwyżej powalczyć o LE - chyba, że Holender ich natchnie i dopracuje nowy styl gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2014 o 17:37, Transylvanian_Hunger napisał:

Jak na razie dla mnie, to mogą co najwyżej powalczyć o LE - .

Jeśli w ich grze nic się nie zmieni to będa mogli powalczyć .. ale chyba o utrzymanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chelsea wygrywa na Goodison Park z Evertonem 6:3. A ja wyłączyłem ten mecz po kilkunastu minutach bo nie sądziłem, że cokolwiek się jeszcze wydarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę Bayernu ( i Lewandowskiego od czasu gdy przeszedł z Borussii tutaj ) ale śmiesza mnie ludzie którzy już po kilku meczach mówili że tam go czeka tylko grzanie ławy bo nie udało mu się strzelić gola w 1-2 meczach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2014 o 20:29, mati285 napisał:

Chelsea wygrywa na Goodison Park z Evertonem 6:3. A ja wyłączyłem ten mecz po kilkunastu
minutach bo nie sądziłem, że cokolwiek się jeszcze wydarzy...

Średnio jedna bramka na 10 min . Czegoś takiego po tych zespołach bym sie niespodziwał . Szkoda że nie miałem okazji ujrzeć tego co tam się działo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>................

Ja nie kibicuję drużynie a zawodnikowi. Borussię lubiłem to też kibicowałem całej drużynie a teraz gdy jest w Bayernie to kibicuję tylko jemu.

Nienawidzić? Nie widzę powodu. Kazdy chce się rozwijać i zarabiać lepszą kasę i nikt nie będzie patrzył na to, że jakieś tam części kibicom się to nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować