Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2014 o 22:43, ManweKallahan napisał:

> Di Maria to jest piłkarz na skrzydło. To, że Ancelotti wymyślił se, ze zrobi z niego

> środkowego pomocnika (to nie była nawet ta sama pozycja co Mata w MU) nie znaczy,
ze
> to jest jego główna pozycja. On sam nie lubił grać w środku.
Problem w tym, że grając ostatnio na środku pomocy stał się jednym z głównych architektów
sukcesów Realu, a w poprzednich sezonach grając na skrzydle spisywał się gorzej.

A kto to miał nie zbawić tego MU.. przyszedł Mata i co? jest przecież Rooney i RvP, tam jest wielu dobrych piłkarzy.. a grają taką kupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 22:12, Ecko09 napisał:

Di Maria to jest piłkarz na skrzydło. To, że Ancelotti wymyślił se, ze zrobi z niego
środkowego pomocnika (to nie była nawet ta sama pozycja co Mata w MU) nie znaczy, ze
to jest jego główna pozycja. On sam nie lubił grać w środku.


A patrz, w Benfice grał takiego środkowego właśnie, lubiącego ofc schodzić do skrzydła.

Van Gaal usiłuje w United grać 3-5-2 i szczerze mówiąc to raczej Di Maria będzie gdzieś tam w środku się znajdował, jakoś nie widzę go w roli wahadłowego obrońcy/skrzydłowego.

A marudzenie na wyniki Czerwonych Diabłów... Nowy trener, nowa koncepcja gry, nowi zawodnicy i kontuzje(głównie środkowych pomocników, szpital totalny) i efekt są jakie są. Kadra niby nie jest zła, ktoś mówi że jest ten i ten, i tamten, przecież świetni piłkarze to powinni grać. A ja powiem że w obrona jest straszna dziura(ludzie już zapomnieli chyba, że nie ma znakomicie uzupełniającego się duetu Ferdinand-Vidic, a średniacy jak Smalling czy Evans), w pomocy pod nieobecność kontuzjowanych graczy zostali Cleverley, Anderson i Fletcher , a na wing backach Ashley Young i Valencia którzy pojęcie o obronie mają zerowe(albo wręcz ujemne). Pewnie, że to nie usprawiedliwia porażki 0-4 z zespołem pokroju MK Dons, ale nadziei na jakąś super grę też nie ma co mieć(to nie są czasy Fergusona, który potrafił wycisnąć z przeciętniaków 200% normy).
Jak sprowadzą jeszcze jednego w miarę dobrego obrońcę(Rojo i Jones powinni dać radę z tych którzy są), a reszta składu się wyleczy i zgra dobrze ze sobą to może coś z tego będzie(czytaj top-4). A tak póki co to przynajmniej jest ciekawie, bo nie wiadomo co też się może zdarzyć.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite rzeczy działy się wczoraj w Bułgarii. Ludogorec Razgrad awansował do Ligi Mistrzów po rzutach karnych, a bohaterem jedenastek był środkowy obrońca gospodarzy, Cosmin Moti, który nie tylko wykorzystał swoją, ale także... obronił dwie, bo to właśnie on stanął między słupkami na konkurs karnych po tym jak w ostatniej minucie dogrywki bramkarz Ludogorca wyleciał z boiska, a drużyna wykorzystała już wszystkie zmiany ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już podział na koszyki w CL, trzymam kciuki za grupę Bayern, City, Bilbao, Monaco abo Real, PSG, Liverpool, Roma. ;d

I jakoś dziwnie będzie się oglądało losowanie bez Czerwonych Diabłów. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 06:28, mati285 napisał:

Niesamowite rzeczy działy się wczoraj w Bułgarii. Ludogorec Razgrad awansował do Ligi
Mistrzów po rzutach karnych, a bohaterem jedenastek był środkowy obrońca gospodarzy,
Cosmin Moti, który nie tylko wykorzystał swoją, ale także... obronił dwie, bo to właśnie
on stanął między słupkami na konkurs karnych po tym jak w ostatniej minucie dogrywki
bramkarz Ludogorca wyleciał z boiska, a drużyna wykorzystała już wszystkie zmiany ;-)


Właśnie oglądałem końcówkę, widziałem tą czerwoną kartkę dla bramkarza, tylko nie zauważyłem, że zespół nie mógł zrobić już zmiany. A ten zawodnik pożyczył sobie chyba bluzę bramkarską od rezerwowego bramkarza, tylko te spodenki coś nie pasowały ;] W każdym razie niezłe jaja się działy, a skończyło się tym, że Bułgarzy doczekali się swojego przedstawiciela w fazie grupowej LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 11:20, Wszystkozajete napisał:

a skończyło się tym, że Bułgarzy doczekali się swojego przedstawiciela
w fazie grupowej LM.

Aż tak długo nie musieli znowu czekać, Levski Sofia grał już w fazie grupowej parę lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 06:28, mati285 napisał:

Niesamowite rzeczy działy się wczoraj w Bułgarii. Ludogorec Razgrad awansował do Ligi
Mistrzów po rzutach karnych, a bohaterem jedenastek był środkowy obrońca gospodarzy,
Cosmin Moti, który nie tylko wykorzystał swoją, ale także... obronił dwie, bo to właśnie
on stanął między słupkami na konkurs karnych po tym jak w ostatniej minucie dogrywki
bramkarz Ludogorca wyleciał z boiska, a drużyna wykorzystała już wszystkie zmiany ;-)

Nom słyszałem niezłe jajca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mnie Malmo zaskoczyło, Szwedzi zawsze lonty dostawali. Czy w tym sezonie mogło się coś zmienić? Jednak tak.
Paoro Nah, tego czego Legia dokonała nie da się nawet opisać - teraz wszyscy wyżywają się na Celticu, ale com on - to był typowy "polish joke". Kobiety powinny trzymać się od futbolu z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polish joke to jest w Lechu, na Teodorczyku Rutki zarobiły 4 mln euro i cała kasa idzie do kieszeni właścicieli. W zamian przychodzi za darmo jakiś Sadajew z Lechii, którego tam nie chcieli. Przypomnijmy zasłynął tym, że osłabił Lechię w meczu z Lechem przy stanie 1:0 dla Gdańszczan. Po czym Kolejorz grając w przewadze wygrał ten mecz. Zamiast kupić kogoś za chociaż 1/4 kwoty, którą dostali od Dynama Kijów, to biorą jakiegoś psychopatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich miłośników piłki nożnej zachęcam do kupna i przeczytania, koniecznie przeczytania ze zrozumieniem, książki Thomasa Kistnera "FIFA MAFIA". Zderzenie wyobrażeń z twardą rzeczywistością może być bardzo bolesne dla miłośników piłki kopanej, ale nie będzie zaskoczeniem dla ludzi bardziej trzeźwo myślących. Miłego czytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2014 o 22:17, Bambusek napisał:

A daj spokój. Jestem kibicem Barcy ale chyba każdy widzi, że to był jakiś żart. Kara
w kwietniu, od razu odwołanie, zawieszenie kary do czasu rozpatrzenia odwołania i potem
FIFA spokojnie czeka do końcówki sierpnia. A w tym czasie "ukarany" klub kupuje na potegę
i rozwiazuje wszystkie problemy. Dopiero wtedy odwołanie zostaje odrzucone. I wszyscy
zadowoleni...


Muszą kogoś jeszcze kupić, bo sprzedawać zawodników akurat mogą. W letnim okienku możemy przeprowadzać transfery tylko dlatego, że decyzja została podjęta dość późno. Żal po prostu, żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lewy w grupie śmierci. A Ludogorets z Realem i Liverpoolem, mega im się trafiło, jak odpadać to z wielkimi. Sporo zarobią nawet jak nic nie wygrają. No a u nas by zobaczyć Real trzeba pójść na Super Mecz, żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 19:09, Morrdin napisał:

Grupy LM w tym roku dość ciekawe . Borussia znowu z Arsenalem zagra


real liverpool

powtórka z rozrywki, dana dana daaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet sporo niezłych grup po tym losowaniu. Mam wrażenie, że Porto zawsze ląduje w najsłabszych grupach, prawie nigdy nie dostają żadnych mocarzy z niższych koszyków.

W ogóle to myślałem, że losowanie będzie jutro, razem z losowaniem grup LE i galą na piłkarza sezonu...

EDIT: Fail, piłkarz sezonu też już wybrany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dzisiejsza oprawa meczu Legia-Aktobe na pewno spodobała się UEFA . Tym razem jestem po stronie tych kibiców przynajmniej pośmiać sie można było . A jak wyrzucą Legię z LE to mimo że jej kibicuje specjalnie płakać nie będe po walkowerze dla Celticu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 23:40, Morrdin napisał:

No dzisiejsza oprawa meczu Legia-Aktobe na pewno spodobała się UEFA . Tym razem jestem
po stronie tych kibiców przynajmniej pośmiać sie można było . A jak wyrzucą Legię z LE
to mimo że jej kibicuje specjalnie płakać nie będe po walkowerze dla Celticu :D


Żeby tylko na walkowerze się skończyło tym razem :) Zamkną jeszcze stadion i nałożą karę pieniężną pewnie.
A tak na poważnie... to może być całkiem realne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 00:12, DambialkoX napisał:

A tak na poważnie... to może być całkiem realne :D


Nie kracz... UEFA może się po prostu zemścić za to że Legia jako klub śmiała z nimi walczyć :)
A swoją drogą Ci kibice to idioci, bo inaczej się tego nazwać nie da. Jeszcze wczoraj można było przeczytać artykuł, że Legia musi uważać, bo UEFA może im za drobniutki wybryk wlepić srogie kary, a Ci nie dość że flagę to jeszcze race. Przecież nawet ćwierć inteligent musi zdawać sobie sprawę jakie to ryzykowne. Teraz jak zamkną stadion, ciekawy jestem jak postąpi Legia ? Czy wyciągnie jakieś konsekwencję ze strony tych kibiców ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować