Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Heh, Bayern wykopany z finału. Karne tak spartaczyć, jak można? Ale pewnie będzie szał o nieprzyznanego karnego. I Lewandowskiego trzeba za gola pochwalić, piękna akcja.

Coś czuję, że z Barcą też nie dadzą rady. Za dużo kontuzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2015 o 23:27, vonArnold napisał:

Heh, Bayern wykopany z finału. Karne tak spartaczyć, jak można? Ale pewnie będzie szał
o nieprzyznanego karnego. I Lewandowskiego trzeba za gola pochwalić, piękna akcja.


Rzadko zdarza się, żeby nie strzeliła drużyna nawet jednej bramki w karnych :D Bayern chyba trochę zlekceważył BVB i stąd ten wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2015 o 23:27, vonArnold napisał:

Heh, Bayern wykopany z finału. Karne tak spartaczyć, jak można? Ale pewnie będzie szał
o nieprzyznanego karnego. I Lewandowskiego trzeba za gola pochwalić, piękna akcja.


Szczególnie tymi dwoma pierwszymi karnymi to się popisali, dwa razy tak samo się poślizgnąć i tak samo przestrzelić to jednak sztuka, pewnie jakieś ciekawe memy z tym związane niedługo się pojawią ;)

Czyli jeśli jutro Wolfsburg awansuje, to Borussia ma już zagwarantowaną Ligę Europy w następnym sezonie - zawsze coś, biorąc pod uwagę jak tragicznie układał się ten sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2015 o 23:42, Wszystkozajete napisał:

Czyli jeśli jutro Wolfsburg awansuje, to Borussia ma już zagwarantowaną Ligę Europy w
następnym sezonie - zawsze coś, biorąc pod uwagę jak tragicznie układał się ten sezon.


Akurat kalendarz w lidze ma BvB ciężki (Wieśniaki, Wilki, Werder), chyba tylko Hertha to łatwe punkty, więc taki rezultat to nawet wiecej niż coś. Ale i tak zdania jestem, że powinny dać spokojnie się na załapać, nawet jakby dziwnym trafem Wilki odpadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2015 o 20:30, Kadaj napisał:

Hoho.
Co tam porażka u siebie. Ważne, że posiadanie piłki na poziomie 80%.
Hoho.


ManU? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, United. Po kilku przebłyskach wraca stary zespół Van Gaala z pierwszej połowy sezonu.

W słabości Liverpoolu nadzieja. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja jest w zmianie nieco planu taktycznego :D Czasem trzeba czymś zaskoczyć przeciwnika, a United cały mecz gra w jednym tempie, łatwo się na to przygotować ;) W meczach z drużyną LvG wystarczy głęboko się bronić i czekać na kontry/stałe fragmenty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrana Realu z Juve i remis Barcy z Bayernem- chyba puszczę taki kuponik :P

Co do ligi hiszpańskiej- cała nadzieja w Atletico co by wygrało z Barceloną, jak im się nie uda to już Real Barcelony nie dogoni : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2015 o 23:27, Citkowsky napisał:

Wygrana Realu z Juve i remis Barcy z Bayernem- chyba puszczę taki kuponik :P


A co Ci podpowiada ten drugi wynik? Barca ostatnio kosi wszystko na swojej drodze (36-2-2 ostatnie 40 spotkań... W tym z bliższej historii od ostatniej porażki w lutym 15 zwycięstw i 1 remis z Sevillą), a Bayern gra dość słabo jak się zdaje. Z ostatnich 10 spotkań przegrał aż 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>...........

Ligę odpuszcza Bayern bo już i tak ma mistrzostwo. Liczę, że właśnie nastawiają się na LM.
Gdyby Lewy, Robben i Ribery się pojawili--> byłoby całkiem ciekawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lewy juz oficjalnie zagra. Robben wiadomo do końca sezonu nic. Szkoda tego składu Bayernu.. Guardiola będzie musiał naprawdę pokazać coś niesamowitego żeby wygrać. A liczę na niego. I na Juventus, który też nie walczy juz o ligę tylko ma LM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wliczają się w to porażki w półfinale pucharu Niemiec, z Porto w LM, czy z Borussią M na długo przed mistrzostwem. Poza tym mają dość słabe wyniki ogólnie z czołówką ligi. No ale powodzenia, kursy z tego co widzę świetne, więc mozna się na remisie obłowić. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2015 o 18:43, JayL napisał:

Wliczają się w to ....



zmienilem typy, postawilem na real i barcelone. Zobaczymy co z tego wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2015 o 11:51, Citkowsky napisał:

> Wliczają się w to ....


zmienilem typy, postawilem na real i barcelone. Zobaczymy co z tego wyjdzie;)


Sam nie wiem, czy jest sens stawiać na Barcę. Kurs marniutki. Co prawda jest dla mnie faworytem, ale tu raczej buki kurs zaniżyły. A w dzisiejszym meczu widzę raczej remis. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>..........

Typy oddane, kupon w portfelu, zmienić nic już nie mogę :)
Przynajmniej będzie się przyjemnie mecze oglądać, nie nastawiam się na wygraną ale jeżeli się uda to przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, ale jakby co żeby nie było na mnie. :D Sam wcale nie twierdzę, że Barca wygra. Choć gdybym sam miał stawiać, to właśnie byłby mój typ. Tyle że jak kiedyś obstawiałem to kiepsko mi szło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>............

Traktuję to jako rozrywkę i podniesienia emocji w trakcie oglądania meczy także spoko, jak wejdzie to fajnie, jak nie to trudno. Ze mnie taki gracz, że stsa odwiedzam ze 2 razy w roku może :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2015 o 20:09, JayL napisał:

Ej, ale jakby co żeby nie było na mnie. :D Sam wcale nie twierdzę, że Barca wygra. Choć
gdybym sam miał stawiać, to właśnie byłby mój typ. Tyle że jak kiedyś obstawiałem to
kiepsko mi szło. :)


I po kuponie :P
Słaby mecz, nie za bardzo co się działo.
Liczyłem na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować