Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2006 o 16:00, HumanGhost napisał:

Czy mi się zdaje czy dziś gra Liga Mistrzów? Czemu nie ma żadnego meczu w TVP? :-/


TVP ma prawo do pokazywania jednego wybranego meczu w każdej kolejce.
TVN będzie pokazywał pozostałe. Z tym że tylko jutro bodajże na żywo w TVNie będzie, potem bedą ukazywać się w kodowanej stacji ITI.
Dodatkowo do czasu wystartowania TVN Sport? mecze będą na TVN Turbo - dzisiaj np. Chelsea - Werder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie każdy tylko to TVN Turbo ma... :/ Co za kraj, żeby podczas trwania LM trzeba było się zadowolić jednym meczem w publicznej telewizji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 16:46, MastAlol napisał:

Kurde mam kablówkę i do nie dawna miałem TVN TURBO, a teraz mam TVN METEO :| CO ZA CRAP :(((

- TVN Turbo to raczej tylko tymczasowy srodek zastepczy, byc moze w trakcie rozgrywek uda sie ITI uruchomic TVN Sport, a pewnie wraz z jego uruchomieniem rozpoczna negocjacje z telewizjami kablowymi (i cyfrowymi tj. Cyfra+ ;)) a wtedy sytuacja moze sie zmienic i bedziesz mogl ogladac wszystkie mecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 16:49, LifaR napisał:

- TVN Turbo to raczej tylko tymczasowy srodek zastepczy, byc moze w trakcie rozgrywek uda sie
ITI uruchomic TVN Sport, a pewnie wraz z jego uruchomieniem rozpoczna negocjacje z telewizjami
kablowymi (i cyfrowymi tj. Cyfra+ ;)) a wtedy sytuacja moze sie zmienic i bedziesz mogl ogladac
wszystkie mecze :)

Na TVN 24 było wszystko dokładnie tłumaczone ;p
Na TVN Turbo będzie tylko faza grupowa a reszta meczy już będzie na nowym kanale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 16:53, spider88 napisał:

Na TVN 24 było wszystko dokładnie tłumaczone ;p

- Moze i bylo, ale jestem w takiej sytuacji, ze ciesze sie, gdy uda mi sie odgonic rodzicow od kolejnych telenowel i filmow obyczajowych, zebym mogl obejrzec jakis meczyk na C+, wyobrazasz sobie zebym ich przekonal do przelaczenia na TVN24 ? ;D [mam Cyfre+ niestety tylko w jednym tv]

Dnia 12.09.2006 o 16:53, spider88 napisał:

Na TVN Turbo będzie tylko faza grupowa a reszta meczy już będzie na nowym kanale .

- Czyli ogolnie to samo co ja powiedzialem ;> A mowili na jakiej zasadzie dostepny bedzie nowy kanal, czy sa juz wynegocjowane warunki z telewizjami kablowymi lub z Cyfra+ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytaliscie na onecie sa macze ligi mistrzów ale niemoge wejsc-bo pisze ze mam ip zpoza polski.ni4e bardzo rozumiem moze ktos popatrzy o co chodzi.(mecze na zywo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do meczow na Onecie - gdy odtwarzam probny kawalek, to normalnie chwilke odczekuje, po chwili dzwiek leci normalnie, za to z obrazu widze jedynie kilka klatek, bo sie zmieniaja co kilka(nascie) sekund :/ A wydawalo mi sie ze Neo 640 niczym nie obciazana powinna sobie poradzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie 2 program Czeski, to możecie się cieszyć, bo właśnie czesi transmitują mecz Ligi Mistrzów.
Ja mam, może jakość obrazu nie jest najlepsza ale ważne, że coś widać, więc zachwilę lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 20:43, Deavid napisał:

Jeśli macie 2 program Czeski, to możecie się cieszyć, bo właśnie czesi transmitują mecz Ligi
Mistrzów.
Ja mam, może jakość obrazu nie jest najlepsza ale ważne, że coś widać, więc zachwilę lecę.

a gdzie mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie mecz na TVN Turbo i strasznie mi przykro, że tak naskakiwałem na Borka ;)
Masakra. Poziom komentarza godny III ligi polskiej. Nuuuuuuudno jest...
Ze Szpaka można się śmiać, ale powiem Wam jedno. Niedawno Klose miał świetną sytuację. Strzelał z 5 metrów i niewiele mu brakło by piłke zmieścić w bramce. Kalinowski skomentował to takim tonem, jakiego Szpakowski używa do podawania składów...
Żal oglądać. I tego muszę się męczyć oglądając nuuuuuuuuudną Chelsea. Bleeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarz w wykonaniu tego pana z akcentem jak spod budki z piwem (nie mam pojecia, jak sie nazywal) faktycznie byl zenujacy. Klopoty z konstruowaniem zdan... "Ciejsi" zamiast "Dzisiejszy"...

A Werder mial troche pecha, gdyby nie ta poprzeczka Klosego byloby 1:1 i moglo bylo byc zupelnie inaczej... Nie wiem poza tym, czy ten karny byl sprawiedliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 23:00, Elwro napisał:

A Werder mial troche pecha, gdyby nie ta poprzeczka Klosego byloby 1:1 i moglo bylo byc zupelnie
inaczej... Nie wiem poza tym, czy ten karny byl sprawiedliwy.


Raczej naciągany. takie chłopisko jak Drogba (nie lubię go strasznie, ale fakt, że silny jest) potrafi przebiec pół boiska wlokąc dwóch obrońców za sobą, a tutaj pięknie padł jak ścięty...
Powtórka za bardzo mnie nie przekonała. Ale ja stronniczy jestem, więc mnie nie słuchajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować