Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

yyyy... nie dokonczylem - za Borkiem i Koltoniem nie przepadam. Borek kreuje sie na gwiazde, ktora nie jest, jest tez bardzo stronniczy. Kolton natomiast ma taka denerwujaca maniere wyglaszania "sadow ostatecznych". No i te jego "suwerenne zagrania".

Najlepsi sa dla mnie Smokowski i Twarowski z C+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 15:26, Hegemon napisał:

Najlepsi sa dla mnie Smokowski i Twarowski z C+.

Zgadzam się.
Od niecałego roku mam Canal+ i mogę w pełni docenić profesjonalizm komentatorów. Nie tylko Smokowski z Twarowskim odwalają kawał dobrej roboty, ale w sumie wszyscy komentujący znają swój fach. Mówię oczywiście o dziennikarzach, bo do byłych piłkarzy można mieć zastrzeżenia. Przykładowo Kazimierz Węgrzyn potrafi mnie zirytować ;)
Co do Szpakowskiego to rzeczywiście potrafi rozgrzać atmosferę. Masa błędów, czasem jakiś bełkot, ale zawsze zbuduje nastrój widowiska.
Borka kiedyś też lubiałem. Ale mniej więcej od czasów koreańskich strasznie mu sodówa do głowy uderzyła. Za to Kołtoń ma dużą wiedzę, ale kiepściutki warsztat komentatorski. Można zacytować piosenkę Urszuli: "Na sen, nigdy już nie wezmę nic..." ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też najlepsza para komentatorow to Smokowski i Twarowski no i jescze te klutnie z Witem Zelazko.Co do Borka to zrobil sie z niego playboy i jest bardziej opalony niz niejeden murzyn no i te jego "cudowne i przepiekne majstersztyki " juz wole sluchac Szpaka ktory choc czesto sie myli to jest bardziej prawdziwy niz ten cukierkowy Borek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2006 o 14:19, Cheed napisał:

http://sport.onet.pl/0,1248703,1400585,wiadomosc.html - Beenhakker chce sprawdzić nowych zawodników
i o ile można go chwalić za zainteresowanie Tomaszem Bandrowskim, młodym i perspektywicznym
graczem o tyle Kukiełka jest chyba nieporozumieniem, nigdy nie byłem przekonany do jego "talentu".
;-)

Ależ chwileczkę. Z treści newsa wynika, że Benio :) chce obejrzec Bandrowskiego, natomiast częśc odnosząca się do Kukiełki to już tylko przypis dziennikarza, może to jego ulubiony zawodnik i chce go wypromowac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 15:46, boogie85 napisał:

Ależ chwileczkę. Z treści newsa wynika, że Benio :) chce obejrzec Bandrowskiego, natomiast
częśc odnosząca się do Kukiełki to już tylko przypis dziennikarza, może to jego ulubiony zawodnik
i chce go wypromowac? :D

Dla dobra reprezentacji, możemy mieć taką nadzieje i trzymać kciuki za taki rozwój wypadków ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panów z Canal + nie znam, bo nie posiadam C+ ;-). Ale co do Szpakowskiego to zgadzam się, że potrafi budować napięcie. Brakuje mu jednak wiedzy jaką prezentuje Kołtoń. Powinien chyba przed każdym spotkaniem posiedzieć trochę "na necie" i przygotować się do spotkania, mam wrażenie, że on komentuje trochę "z biegu". Co do Borka to zgadzam się z głosami większości, że playboy się z niego zrobił i przesadził z solarium, ale prezencja to jedna z podstawowych spraw w telewizji. Myślę też, że jego ocena wielu sytuacji jest najbliższa mojej ocenie. Potrafi "przejechać się" po wielu piłkarzach o trenerach nie wspominając. Szpakowskiemu szkodzi to, że trwa w telewizji przez tyle lat, z większością społeczności piłkarskiej jest "na Ty" i w efekcie nie potrafi być w wielu sytuacjach bezstronny o ostrych ocenach już nawet nie mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 16:17, Pablor napisał:

Szpakowskiemu szkodzi to, że trwa w telewizji przez tyle lat, z większością społeczności piłkarskiej jest "na Ty" i w efekcie nie potrafi być w wielu sytuacjach bezstronny o ostrych ocenach już nawet nie mówię.

Zaryzykuję tezę, żę Borek ma więcej przyjaciół wśród piłkarzy niż Szpaku :)
Wystarczy spojrzeć na relacje z wszelkich balów sportowca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kiedy mu się coś nie podoba "jedzie" z nimi równo. Że przypomnę konferencję prasową na MŚ gdzie Janasa zastępował.... kucharz. Borek pojechał z nimi bardzo ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legia remisuje, GKS BOT wygrywa... Chyba Wdowczyki nie udalo sie pomoc zawownikow odzyskac forme, z kolei druzyna Lenczyka dalej udowadnia, ze te zwyciestwa to nie pojeduncze przypadki i beda sie liczyc w walce o tytul (mam taka nadzieje przynajmniej, zawsze byloby ciekawiej :).
Jelen strzela dla Auxerre, Kazmierczak stzela Benfice, w tym samym meczu Grzelak zalicza asyste... Kurcze z naszymi zawodnikami nie jest jeszcze tak zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 12:08, LifaR napisał:

Legia remisuje, GKS BOT wygrywa...

BOT grał w 12. Sedzia nie podystował dwóch ewidentnych rzutów karnych dla Cracovii, a Bojarski i Giza dostali żółte kartki za symulowanie ;|
W pierwszej połowie rzeczywiście bełchatowianie byli dużo lepsi, ale dostali bramkę do szatni. W drugiej już tak różowo nie było, Cracovia momentami znacznie przeważała. Ale bramkę strzelili zawodnicy Lenczyka.
Muszę przyznać, że przestaję traktować GKS jak fuksiarzy, bo prezentują się rzeczywiście przyzwoicie i mają szansę na pierwszą szóstkę. Na puchary bym nie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 12:12, walgierz napisał:

BOT grał w 12.

- Byc moze, meczu nie widzialem. Ale fakt ze wygrali nie piwrwszy raz, a sedzia nie pomoze im w kazdym meczu. Ja mysle ze maja szanse nawet na puchary, jesli chlopaki jeszcze bardziej uwierza w swoje mozliwosci, podszkola sie grajac w kadrze (wydaje mi sie ze fakt posiadania w zespole kilku reprezentantow wlasnego kraju podniesie ich morale).. Wszystko jest mozliwe, moze nie mistrzostwo, ale podium, lub pierwsza 6 i PP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Polski przyjechała delegacja UEFA, która przez dwa dni będzie wizytowała 4 miasta ubiegające się o organizację finałów mistrzostw Europy w 2012 roku.
W poniedziałek przed południem zaplanowane jest spotkanie z udziałem p.o. prezydenta stolicy Kazimierza Marcinkiewicza, ministra sportu Tomasza Lipca i prezesa PZPN Michała Listkiewicza. Po południu delegacja odleci do Gdańska. We wtorek goście odwiedzą Poznań i Wrocław.
Po zwiedzeniu polskich stadionów delegacja poleci na Ukrainę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 02:06, A-cis napisał:

Po zwiedzeniu polskich stadionów delegacja poleci na Ukrainę.


A co tam jest do zwiedzania??!!
Co najwyżej powinni makiety obejżeć.
Najlepiej by było jakby nie wpuszczali ich na nasze stadiony bo wtedy to juz an pewno możemy zapomnieć o ME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a legla calkiem niezle sie zaprezentowala na tle faworyzowanych gdynian walczacych o utrzymanie w lidze. potrzebowali zaledwie godziny grajac w przewadze by wyrownac stan meczu. same postepy, brawo wdowczyk, brawo piekarski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie naszla drobna refleksja ogladajac mecz OM-PSG - kiedy u nas na stadionach bedzie mozna zobaczyc reklamy XBOX''a 360 lub PS3 ? ;)

walgierz - przyznaje ze Cracovii nalezaly sie dwie jedenastki, widzialem dzis powtorki, a co najwazniejsze powinni anulowac jeszcze te zolte kartki, a sedziego odeslac conajmniej na przeszkolenie :)

Nabieram tez nowego szacunku dla Wasilewskiego, ktory wydaje mi sie slusznie stwierdzil ze nie ma szans na powolanie na nastepne zgrupowanie kadry, wie jak zagral i tyle.. Nie mialbym oczywiscie nic przeciwko, gdyby zaczal grac lepiej i do kadry wrocil, dobry obronca zawsze sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 16:00, HumanGhost napisał:

Czy mi się zdaje czy dziś gra Liga Mistrzów? Czemu nie ma żadnego meczu w TVP? :-/

Dziwne... bo już jutro w TVP2 jest normalnie transmisja Manchester - Celtic, a dziś zupełnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 16:00, HumanGhost napisał:

Czy mi się zdaje czy dziś gra Liga Mistrzów? Czemu nie ma żadnego meczu w TVP? :-/


Z tego co widziałem grają dziś. A jak w programie nie wiem, wydaje mi sie tylko że czytałem na onecie że TVP może pokazać jeden mecz LM w tygodniu. Wygląda na to że jeśli tak jest to obejrzymy w środę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 16:05, Grucha91 napisał:

> Czy mi się zdaje czy dziś gra Liga Mistrzów? Czemu nie ma żadnego meczu w TVP? :-/
Dziwne... bo już jutro w TVP2 jest normalnie transmisja Manchester - Celtic, a dziś zupełnie
nic.


Dzisiaj jest mecz na TVN turbo tylko nie pamiętam jaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem TVP moze w fazie grupowej pokazac tylko jeden mecz na kolejke, reszta w skrotach. Wszystkie mecze beda /sa na TVN Turbo, mialy byc na TVN Sport, ale nie udalo sie na czas uruchomic stacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować