Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2006 o 15:33, asior34 napisał:

o tak San Marino to najgorsza reprezantacja świata


Wcale nie. Polska czasem grała gorzej, a zwróć uwagę, że są takie kraje jak Fidżi albo Wyspy Salomona, które są na poziomie Polski, gdy grała na MŚ i z Finlandią, a może cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 15:38, Avalon67 napisał:

> o tak San Marino to najgorsza reprezantacja świata

Wcale nie. Polska czasem grała gorzej, a zwróć uwagę, że są takie kraje jak Fidżi albo Wyspy
Salomona, które są na poziomie Polski, gdy grała na MŚ i z Finlandią, a może cały czas :)


z kąd wiesz że są na poziomie polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 15:40, asior34 napisał:

z kąd wiesz że są na poziomie polski?


Asior to był żart :)

[No ale czasami jak się ogląda Polaków to można stwierdzić że Polska jest na poziomie takiego kraju, który jest cho***nie słaby.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:02, spider88 napisał:

San Marino jest jedną z ostatnich w pełni amatorskich reprezenatcji , jeśli dobrze pamiętam
to tylko jeden zawodnik gra zawodowo w piłkę w III lub IV lidze włoskiej .


Nasza reprezentacja nieraz też gra jakby była "w pełni amatorką reprezentacją". Nie mówię, że zawsze tak grąją. Niektóre mecze zachwycą, niektóre nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Polska będzie na czele, jeśli obrócimy tabelę"- to wyjaśnia wszystko. Chociaż trzeba przyznać, że ostatnie spotkani, w porównaniu z poprzednimi, Polacy zagrali o wiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak bedzie z Austria, ale dni Wdowczyka w Legii wydaja sie byc policzone. Przy czym nowy trener wcale nie musi sprawic, ze druzyna zacznie wygrywac mecz za meczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 09:04, Hegemon napisał:

Zobaczymy jak bedzie z Austria, ale dni Wdowczyka w Legii wydaja sie byc policzone. Przy czym
nowy trener wcale nie musi sprawic, ze druzyna zacznie wygrywac mecz za meczem.

Chyba nie Wdowczyk raczej nie odejdzie ma podobno mieć spokój przynajmniej do końca rozgrywek chyba że będzie bronił Legii przed spadkiem wtedy może mieć problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe - nieźle jak na gracza o którym ostatnio mówiło się, że w ogóle zrezygnował z piłki bo nikt nie wiedział gdzie się podziewa. Niektórym to szczęście przypisuje (kosa) a niektórym zacznie dopiero nieprzypisywać (Chievo Verona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LM w TVN Turbo, mnie to nie martwi bo w ofercie mojej kablówki jest TVN Turbo, ale z tego co wiem ten kanał dociera jedynie do 4mln Polaków. Co jednak mnie bardzo martwi to przynajmniej narazie brak profesjonalizmu TVN, mecz wtorkowy będzie komentowany ze studia (!!!???). Myślałem, że TVN stanie na wyskości zadania i ściągnie z Polsatu Borka i Kołtonia, ale widać nic z tych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 12:37, Pablor napisał:

LM w TVN Turbo, mnie to nie martwi bo w ofercie mojej kablówki jest TVN Turbo, ale z
tego co wiem ten kanał dociera jedynie do 4mln Polaków.

Niestety, ja nie mam dostępu do TVN Turbo, więc mogę chyba tylko pomarzyć o LM... :(

http://sport.onet.pl/0,1248703,1400585,wiadomosc.html - Beenhakker chce sprawdzić nowych zawodników i o ile można go chwalić za zainteresowanie Tomaszem Bandrowskim, młodym i perspektywicznym graczem o tyle Kukiełka jest chyba nieporozumieniem, nigdy nie byłem przekonany do jego "talentu". ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 14:19, Cheed napisał:

Niestety, ja nie mam dostępu do TVN Turbo, więc mogę chyba tylko pomarzyć o LM... :(


Bedzie tez jeden mecz w tygodniu w TVP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 12:06, skyler napisał:

Jaja sobie chyba z tym Kosowskim robią :/
A czy ktoś wie dlaczego Vieri zarabia tak mało?


Vieri od 2-3 sezonow szwenda sie po roznych klubach, lapie kontuzje i prawie nie gra w pilke. Byl w Milanie i chyba rozwiazal kontrakt, potem w Monaco i tez kontrakt anulowano, potem nie wiem co sie z nim dzialo. Jako gwiazda wloskiej pilki to sie juz chyba skonczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznasz, że to marne pocieszenie. Moim zdaniem trudno będzie TVN dorównać Polsatowi bez Borka i Kołtonia, o Kowalczyku nie wspominam, bo to marnej klasy fachowiec, który nawet na antenie lubi sobie chlapnąć (pamiętacie jeden z programów gdzie Kolwal ledwo mówił ???).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vieri to emeryt i nie chodzi o jego wiek czy umiejętności, a o jego sposób myślenia. Nie wierzy w siebie, bo.... mu się już nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 14:38, Pablor napisał:

Przyznasz, że to marne pocieszenie. Moim zdaniem trudno będzie TVN dorównać Polsatowi bez Borka
i Kołtonia, o Kowalczyku nie wspominam, bo to marnej klasy fachowiec, który nawet na antenie
lubi sobie chlapnąć (pamiętacie jeden z programów gdzie Kolwal ledwo mówił ???).


Ja, tak szczerze powiedziawszy, wole Szpakowskiego z jego wszystkimi bledami, stronniczoscia i usypianiem kibicow, gdy na boisku niewiele sie dzieje. Bo na poczatku meczu, czy tez w sytuacjach podbramkowych nikt nie tworzy takiej atmosfery, atmosfery jakiegos swieta, epokowego wydarzenia, jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować