Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

No dla drużyny Boruca ten pierwszy mecz w Chapmions League zaczął się wyśmienicie - już ma asystę na koncie zakończoną wspaniałym strzałem Hesselinka. No ale niestety nasz bramkarz w następnej fazie meczu coś za nerowo interweniował, przez Celtic już się długo nie pocieszył z prowadzenia, bo MU wyrównuje karnym - szkoda :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 21:15, Danio X napisał:

Co za drukarz z tego sędziego. Moim zdaniem karnego wcale nie było.

Cóż piłka nożna coraz bardziej przypomina spekatakl, jednak w zlym tego słowa znaczeniu, gdzie nie spojrzeć sami aktorzy! Faulu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe niezły mecz Manch-Celtic. Dużo bramek w ogóle w tej edycji pada od początku.
Szkoda mi Boruca, prawie sięgnął ta piłkę przy karnym. Ale obrona to strasznie momentami się sprawuje w celticu. Zobaczymy jak to będzie w drugiej połowie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry mecz moim zdaniem, swietnie sie oglada. Co do Boruca - fakt prawie mu sie udalo obronic karnego, ale z kolei przy drugiej sytuacji.. Nie powiem, ze gol padl z jego winy, ale wydaje mi sie mogl zachowac sie lepiej. Dziwi mnie gra Rooneya, ktory nie gra na siebie, a dla zespolu, zajmuje obroncow Celticu (ktorzy graja niezbyt dobrze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach Celtic-Man United to świetny mecz. Walka zacięta, biegają za każdą piłkę jak nakręceni z mocą baterii Duracell w króliczkach, poświęcenie, na taką piłkę świetnie się patrzy. Nie mogę się doczekac 2 połowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten inauguracyjny mecz pomiedzy MU i Celtic-iem w Lidze Mistrzów, jest po prostu pod względem widowiska wyśmieniy ! :D 2-2 do przerwy to jest wynik, który jedynie może sugerować to, że druga połowa będzie równie widowiskowa.. A ten wyrównujący wolny Nakamury, to po prostu poezja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie oglądałem jakiegoś meczu w TVP (za wyjatkiem reprezentacji), komentarz Gmocha nadal mnie dobija. Niech mi któs wytłumaczy jak mozna zapraszać jako gościa osobę, która nie potrafi sie gramatycznie wypowiadać. Poziom studia jest żałosny. To już wolę amatorów z TVNu. Borek, Kołtoń wróć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 21:42, boogie85 napisał:

/.../

- Czasami cos mu sie uda skladnie powiedziec, ale racja chyba juz powinni go sobie odpuscic. To nie ten sam Gmoch co dziesiec lat temu, gdy zauwazal takie drobne rzeczy na jakie ja nie zwracalem uwagi i jeszcze umial to przekazac.. Moze i ma duzoa wiedze i doswiadczenie, ale teraz rzeczywiscie trudno zrozumiec o co mu chodzi, a jeszcze te jego zarciki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 21:42, boogie85 napisał:

Dawno nie oglądałem jakiegoś meczu w TVP (za wyjatkiem reprezentacji), komentarz Gmocha nadal
mnie dobija. Niech mi któs wytłumaczy jak mozna zapraszać jako gościa osobę, która nie potrafi
sie gramatycznie wypowiadać. Poziom studia jest żałosny. To już wolę amatorów z TVNu. Borek,
Kołtoń wróć!


Raczesz żartować chyba... Studio i komentarz na TVN-ie to jak kolejna część "Żywych trupów". Poziom napięcia i błyskotliwość porównywalna ;)
Na Polsacie rzeczywiście studio było nienajgorsze. Przynajmniej czasem zdarzało się coś śmiesznego. A Gmoch to klimaciarz jest...

I słówko o transferach Celtiku. Hasselink to niezły strzał, ale Gravesen to maszakra. Zaliczył już dwie piękne asysty.
Boruc przy trzeciej bramce (IMO) nie zawinił. Pięknie obronił strzał, ale obrońcy jeszcze byli na przerwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oba studia prezentuja kiepski poziom, tyle tylko,że Gmoch wyjątkowo dziła mi na nerwy, podobnie jak Jurek "wieczny usmieszek" Engel. Nie trawie tych panów i tyle. Borek, Kołtoń i Iwanow teraz beda sie marnowac w Polsacie, bo niby co maja komentowac? Lige holenderską i portugalską? Polsat uruchomił drugi kanał trcąc jednoczesnie wisienkęze swego tortu, a bez rzeczonej wisienki tort nie smakuje juz tak slodko, ba staje się bezsmakową papką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ręce opadają...
Na boisko wszedł Miller. Czy on strzelił coś dla Celtiku w meczu o punkty? Bo ja nie widziałem...

Za to mecz jest ciekawy. O niebo lepszy niż wczorajsza męczarnia z TVN Turbo.
A myślałem, że mecz będzie zachowawczy. Dobrze, że się myliłem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy mowią o meczu celtiku z ManU to ja powiem cos o LYon R.Madryt
Real gra żłośnie Cannavaro to tylko cień piłkarza z MŚ, Beckham bez formy nic ciekawego nie pokazał i nie pokaze bo zszedł. a Gassillas robi straszne gafy . v.Nisterloya jakby nie było grają nieco lepiej niz w pierszej połowie ale wćiąż żałośnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dynamo Kijów - Steaua Bucharest 1:3
strzelcy bramek:
16'' S. Rebrov

3'' S. Ghionea
24'' V. Badea
43'' C. Dica
Taki wynik może być lekkim zaskoczeniem, jednak już przed tym meczem podejrzewałem, że Steaua może powalczyć o awans. W poprzednim sezonie Rumuni zademonstrowali na co ich stać w Pucharze UEFA.
Mam nadzieję, że uda im się wyjść z Grupy E. Pokazałoby to, że kluby z środkowo-wschodniej Europy też potrafią grać w piłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam skad ta ogolnopolska niechec do Realu Madryt. Nie pamietam by 4-5 lat temu, gdy Real wygrywal wszystko w Europie tego nie bylo. Teraz nagle wszyscy nie nawidze Real Madryt. Jak dla mnie to to jest teraz modne chyba. Dziwne strasznie. Ja od lat 9 kibicuje bialym barwom i jestem z tego dumny. Nic nie poradze na to, ze Real Madryt jest w kryzysie. Licze na odrodzenie tej druzyny, jesli nie w tym to w przyszlym sezonie. Zreszta caly ten kryzys jest bardzo nadmuchany. Bo co to za kryzys gdy druzyna jest wicemistrzem kraju i do tego regularnie gra w LM. To tak jak z Brazylia - wicemistrzostwo swiata to porazka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować