Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2006 o 21:36, Uther1 napisał:

ooo... widzę że swój chłop ;D z Krakowa i w dodatku Wiślak :))

ja tez z krakowa -red pradnik ale jaka masz antene bo u mnie nie odbiera.-----chelsea-werder nie wiem czy mecz był taki nudny czy komentarz.na onecie sa wszystkie mecze ale cena około 13 zł chyba ich pogieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka Wodna! Roma moja kochana!:) Wygrała aż 4:0 :) Ślicznie! Nio trzeba wyjść na pierwszym miejscu z grupy... Kochana moja Roma znów w lidze mistrzów!:) Czas by ją wygrać!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 00:06, DR.SIURAK napisał:

w tvp to sobie jaja robia ,pisza ze beda skróty z meczów ligi mistrzów,a to sa same bramki
taki sportowy telexpres.skrót to chyba z 5 albo 10 min. z meczu

TVP przeniosła swoje studia sportowe na kanała TVP Sport, który jednak nie jest nadawany na "zwykłych falach"... Trzeba w końcu chyba założyć jakąś kablówkę, bo nic w tv publicznej nie ma... I dziwią się, że wielu Polaków nie chce płacić za abonament :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie na jedno zdanie:
"A nie mówiłem...." ;-).
Też jestem rozczarowany i to bardzo. Gość był dynamiczny jak koala po obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 17:31, LifaR napisał:

A mowili na jakiej zasadzie dostepny bedzie
nowy kanal, czy sa juz wynegocjowane warunki z telewizjami kablowymi lub z Cyfra+ ?

Na razie kanał ma być dostępny tylko na nowej platwormie cyfrowej TVN-u ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe oglądałem wczoraj Spartak- Bayern :) Znalazłem jakiś niemiecki (jak ja ich nielubie :P) program w którym transmiotwali, ale wiadomo zawsze przyjemniej się ogląda przy polskim komentarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 11:02, MastAlol napisał:

Hehe oglądałem wczoraj Spartak- Bayern :) Znalazłem jakiś niemiecki (jak ja ich nielubie :P)
program w którym transmiotwali, ale wiadomo zawsze przyjemniej się ogląda przy polskim komentarzu.

Porażka dość druzgocąca , ja oglądałem na TVN Turbo i powiem że byłem zachwycony jakością obrazu jeszcze jak by dokupić telewizorek z HDTV (tak to się chyba nazywa) to podobno obraz jak na żywo ale nawet na zwykłym widać różnicę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zwykłym TVNie chyba ma jakaś nowa technologia też wychodzić, bo czasem mówią że "TELEWIZJA PRZYSZŁOŚCI JUZ NIE DŁUGO" czy coś takiego, nie zabardzo wiem o co chodzi, ale na zwykłym telewizorze się tego nie odczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 09:22, spider88 napisał:

Na razie kanał ma być dostępny tylko na nowej platwormie cyfrowej TVN-u ;(

- Heh, to teraz kibic (pilki noznej) bedzie potrzebowal platformy cyfrowej Polsatu, TVN, no i Cyfry+ (przynajmniej w takich warunkach jakie ja mam, gdzie nie mam dostepu do kablowki), po prostu super :/ Chociaz nie, Polsat mozna odpuscic bo slyszalem ze ktos przejal od nich lige niemiecka, ciekawe czy w innych panstwach tez jest tak zamotane to wszystko...
A onet rzeczywiscie przesadza, rozsadna cena bylo placenie 1,22 za mecz, przeciez wszystkich naraz i tak nie obejrze, a tak wyslalbym z checia smsa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 11:26, LifaR napisał:

- Heh, to teraz kibic (pilki noznej) bedzie potrzebowal platformy cyfrowej Polsatu, TVN, no
i Cyfry+ (przynajmniej w takich warunkach jakie ja mam, gdzie nie mam dostepu do kablowki),
po prostu super :/

Ja na szczęście mam kablówkę ale na niej nie ma Canal + ;((
>Chociaz nie, Polsat mozna odpuscic bo slyszalem ze ktos przejal od nich

Dnia 13.09.2006 o 11:26, LifaR napisał:

lige niemiecka,

Tak ma ją kanał którego nigdzie nie ma ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 11:07, MastAlol napisał:

Na zwykłym TVNie chyba ma jakaś nowa technologia też wychodzić, bo czasem mówią że "TELEWIZJA
PRZYSZŁOŚCI JUZ NIE DŁUGO" czy coś takiego, nie zabardzo wiem o co chodzi, ale na zwykłym telewizorze
się tego nie odczuje :(

Mają wprowadzić transmisje niektórychprogramów w jakości HDTV. Ot cała tajemnieca. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 11:29, spider88 napisał:

>Chociaz nie, Polsat mozna odpuscic bo slyszalem ze ktos przejal od nich
> lige niemiecka,
Tak ma ją kanał którego nigdzie nie ma ;p


Aster City ma w swojej ofercie Sport Club, bo to o ten kanał chodzi. Teraz nadają na czestotliwości TVN Turbo, który został zdjęty z anteny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 11:04, Indrid Cold napisał:

lm w tvn turbo. wszystko przeztego waltera i jego legle


Jak ty to na serio pisałeś to bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 14:48, Bambusek napisał:

> lm w tvn turbo. wszystko przeztego waltera i jego legle

Jak ty to na serio pisałeś to bez komentarza...


Niejaki Ingrid Cold jest strasznie uczulony na Legie. Nie wiem może mu strasznie za skórę zaleźli tym że wywalczyli ostatni Mistrza Polski. Trochę taki furiat przez niego przemawia. Ja już przestałem zwrać uwagię na jego posty. Nie dość że pisze bez sensu to jeszcze obraża innych. O konstruktywnych dyskusjach nie wspominam bo takowe w jego przypadku nie występują.
Sprawdź sobie jego poprzednie wypociny to sam zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 12:29, Quire napisał:

Aster City ma w swojej ofercie Sport Club, bo to o ten kanał chodzi. Teraz nadają na czestotliwości
TVN Turbo, który został zdjęty z anteny.

Mimo wszystko wolałbym TVN Turbo zwłaszcza teraz gdy mają prawa do LM ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować