Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Analitycy o GTA V. "Mądry start kampanii"

16 postów w tym temacie

Jedno jest pewne - robiąc trailer pełen drobnych smaczków i ukrytych sugestii, już na starcie zapewnili sobie dodatkowy szum w necie. Każdy chce ten materiał obejrzeć, żeby się przekonać, czy zauważy coś, czego nie wyłapali inni. Piszę "dodatkowy", bo tak naprawdę... chyba i tak tego nie potrzebują. GTA V jest skazane na sukces (chyba, że zdarzy się jakaś katastrofa, w co wątpię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co w tym starcie kampanii mądrego? Przecież Rockstar opublikował tylko jeden trailer i nic więcej nie zrobił. Jeśli to ma być mądre to takie BioWare czy Bethesda to muszą być supergeniusze w projektowaniu swoich kampanii reklamowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 19:37, Nagaroth napisał:

A co w tym starcie kampanii mądrego?

Zamieszanie jakie wywołali trailerem i samym odliczaniem i oczekiwaniem na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami zastanawiam się, czemu cała branża tak cytuje tych analityków. Część ich wypowiedzi to wróżenie z fusów, a część to po prostu oczywiste oczywistości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 20:06, Zaix_91 napisał:

Czasami zastanawiam się, czemu cała branża tak cytuje tych analityków. Część ich wypowiedzi
to wróżenie z fusów, a część to po prostu oczywiste oczywistości...


Czemu jesteś przekonany, że wróżą z fusów, a nie na przykład z magicznej kuli? Czyli mogę czuć się przez Ciebie oszukany, bo nie udowodniłeś postawionej przez siebie tezy, że ich wypowiedzi to wróżenie z fusów? I czy jeżeli oczywistość jest oczywista, to nadal jest oczywistością, a nie czymś większym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 19:31, dariuszp napisał:

Analitycy
banda idiotów wróżąca z fusów i mówiąca to co wszyscy wiedzą


Czytałeś w ogóle newsa czy jedziesz po analitykach bo taka jest moda?
Tutaj akurat można przeczytać dość ciekawe komentarze, ale do prostego człowieka dotrą pewnie tylko proste fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 19:35, Kalach1992 napisał:

Słyszałem coś o grudniu..


Masz na myśli 21 grudnia 2012? Kurde, myślę że do tej pory gra wyjdzie i zdążymy pograć, zanim puszczą fajerwerki ;). Chociaż niektórzy prorocy zapowiadają jakąś grubszą imprezę już na 11.11.11. Ale pewnie chodzi im o to, że wtedy The Elder Scrolls V: Skyrim wychodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 20:37, Headbangerr napisał:

> Słyszałem coś o grudniu..

Masz na myśli 21 grudnia 2012? Kurde, myślę że do tej pory gra wyjdzie i zdążymy pograć,
zanim puszczą fajerwerki ;). Chociaż niektórzy prorocy zapowiadają jakąś grubszą imprezę
już na 11.11.11. Ale pewnie chodzi im o to, że wtedy The Elder Scrolls V: Skyrim wychodzi.
;)


Chodziło mi bardziej o tą reklamę www.youtube.com/watch?v=SVGieqHp4iQ xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Nintendo wykonałbym pielgrzymkę na kolanach do siedziby Rockstar o wersję wykorzystującą techniczną przewagę Wii U nad current genami. Ta gra może im zwyczajnie wyczyścić sklepy z konsol. Jak wyjdzie port, to premiera konsoli będzie tematem numer 2, jeśli GTA V wejdzie tak jak się sądzi w połowie roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 20:06, Zaix_91 napisał:

Czasami zastanawiam się, czemu cała branża tak cytuje tych analityków. Część ich wypowiedzi
to wróżenie z fusów, a część to po prostu oczywiste oczywistości...

US & A, trochę charyzmy i na gadaniu głupot zarobisz, a reszta społeczeństwa będzie Cie podziwiać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 20:06, Zaix_91 napisał:

Czasami zastanawiam się, czemu cała branża tak cytuje tych analityków.


Nie cała branża, tylko newsmani. Dlaczego Pachter został celebrytą na portalach gamingowych? Właśnie przez ludzi uważających się za dziennikarzy, którzy zrobili z niego gwiazdę, która ma nawet swój własny program na GameTrailers. Gdyby nie media, nigdy nie byłby powszechnie znany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować