Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: W co zaGRAMy w listopadzie - najciekawsze premiery miesiąca - część druga

19 postów w tym temacie

Adam Berlik

Wczoraj mogliście zapoznać się z pierwszą partią gier, które trafią do sklepów w listopadzie, natomiast dziś prezentujemy pozostałe tytuły. To bez wątpienia jeden z najgorętszych miesięcy 2011 roku!

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: W co zaGRAMy w listopadzie - najciekawsze premiery miesiąca - część druga" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Harpen

Ostatnimi czasy na rynku nie pojawiło się zbyt wiele przygodówek, dlatego też fanów gatunku z pewnością ucieszy fakt, że już za kilkanaście dni do sklepów trafi The Testament of Sherlock Holmes - kolejna gra ze słynnym detektywem w roli głównej.

Przygodówki ukazują się cały czas. Twoja ignorancja wcale nie upoważnia Cię do powielania kłamstw, ani tym bardziej ich nie usprawiedliwia. Ja wiem, że dla gramasów point''n''click to kompletna enigma, ale stereotypów nie trzeba umacniać. Popraw to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2011 o 16:02, Vojtas napisał:

Przygodówki ukazują się cały czas. Twoja ignorancja wcale nie upoważnia Cię do powielania
kłamstw, ani tym bardziej ich nie usprawiedliwia. Ja wiem, że dla gramasów point''n''click
to kompletna enigma, ale stereotypów nie trzeba umacniać. Popraw to.

jak już mowa o ignorancji, to przy okazji można też poprawić ten fragment o Zeldzie, bo może i wygląda ona jak kolorowanka a sam wstęp do fabuły brzmi sztampowo, to jednak przygody linka są zdecydowanie bardziej pasjonujące niż wszystkie te ''epickie'' mass-awessome-effecty i dragon (r)age razem wzięte. Ba, sama Okaryna Czasu je pod tym względem zmiata pod dywan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 16:24, dark_master napisał:

jak już mowa o ignorancji, to przy okazji można też poprawić ten fragment o Zeldzie,
bo może i wygląda ona jak kolorowanka a sam wstęp do fabuły brzmi sztampowo, to jednak
przygody linka są zdecydowanie bardziej pasjonujące niż wszystkie te ''epickie'' mass-awessome-effecty
i dragon (r)age razem wzięte. Ba, sama Okaryna Czasu je pod tym względem zmiata pod
dywan.

Polać mu bo dobrze prawi.

Nie wiem skąd autorowi wzięło się to:
"Niewątpliwie fabuła The Legend of Zelda: Skyward Sword nie będzie mocnym punktem tej produkcji."
Mimo schematu "uratuj Zeldę i ocal Hyrule", każda TLoZ prezentuje epicką przygodę oraz ma specyficzny i unikalny klimat, którego próżno szukać w innej serii. Uczucie towarzyszące podczas grania w Zeldę jest nie do opisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czasem lepsza intesywna kampania niż rozwlekanie jej na siłę"

A jeszcze lepiej zrobić grę zarówno długą, jak i grywalną. Aha, zapomniałem, teraz nie jest to w modzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej listy najwyżej najnowszy NFS, choć raczej nie wersja premierowa, bo za dużo ciekawszych pozycji wychodzi.

I nikt nie wspomniał o Tales of the Abyss. : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwszej kolejności Skyrim, SR 3 i Anno 2070 zostawiam na kiedy indziej.No może coś jeszcze.Nie da rady grać we wszystko co by się chciało.Coś ta doba jest za krótka ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jaaaa
Gram.pl nie zapomniało o nowej Zeldzie.

Szkoda że dla większości Polaków ta gra to jakiś piotruś pan dla dzieci i mało kto jest tu tym zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzycho ano. Ich sklep nie ma tego nawet w pre-orderach. Ale tam, gdzie zawodzi sklep.gram.pl i próżno szukać takich tytułów jak White Knight Chronicles II, Xenoblade Chronicles a o nowej Zeldzie nie wspominając, z pomocą przychodzi ultima.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czasem lepsza intesywna kampania niż rozwlekanie jej na siłę (vide seria Call of Duty)."
Ja rozumiem te zdanie, że CoD ma rozwlekaną na siłę fabułę. Ktoś jeszcze tak zrozumiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować