Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim w złocie, Bethesda świętuje złocistym napojem

32 postów w tym temacie

Od kiedy przeczytalam ten artykul to mi w glowie gra muzyka z Morrowinda;P. Dobrze, ze obsuwy czasowej nie bedzie choc akurat tu mozna sie spodziewac, ze wydali by chocby i super zabugowana wersje byle by w tej legendarnej dacie;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko Skyrim nie kontynuowało tradycji gier premierowych, mam tutaj na myśli skopaną optymalizację i masę (wielką masę) bugów, błędów i niedoróbek w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę się nie domyślacie czemu dopiero teraz napisali? Oni go skończyli i wysłali do tłoczni miesiąc temu i tak się spili złocistym napojem, że nie byli wstanie napisać i im się przypomniało teraz.

ed: na kilku zdjęciach są nawet fioletowe butelki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 10:25, Kalach1992 napisał:

ed: na kilku zdjęciach są nawet fioletowe butelki..


Taa, mocne ścierwo musi być, skoro tej babce aż włosy zafarbowało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to gra już dawno jest w złocie, a wiadomość wyszła dopiero teraz, żeby przypomnieć ludziom o grze parę dni przed premierą, a nie kilka tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 09:11, Cygi napisał:

Po co się szczypać z łatkami - czekajmy cierpliwie na wersję GOTY.

Taki właśnie mam plan.
W Fallout NV jeszcze nie grałem właśnie z powodów bugów i ciągłego dodawania DLC. A, że niedawno ogłosili wydanie "Ultimejt Edyszyn" to akurat jest powód żeby jeszcze trochę poczekać.

@RamboPL

Dnia 05.11.2011 o 09:11, Cygi napisał:

Oby tylko Skyrim nie kontynuowało tradycji gier premierowych, mam tutaj na myśli skopaną optymalizację i masę > (wielką masę) bugów, błędów i niedoróbek w dniu premiery.

To jest gra Bethesdy. Bugi są integralną częścią ich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 11:54, Jeggred napisał:

To jest gra Bethesdy. Bugi są integralną częścią ich gier.


Powiem więcej. To jest silnik graficzny, który zostanie doprowadzony do stanu uzyteczności przez graczy i moderów. Bethesda robi "grę", a gracze ją naprawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować