Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy kwadrans z polskiej wersji Need for Speed: The Run

21 postów w tym temacie

Zręcznościowy model jazdy wybaczę, tego że przeciwnicy są zawsze dopasowywani do gracza żeby im za bardzo nie uciekł - już nie. Oblivion na kółkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, gdzie robią wyścigi, w których byle leszcz może zgarnąć 25 mln $?? Ja też chcę! ;) BTW: 2:15 - Illusive Man! :) Co do sceny z wozem w zgniatarce - chyba widziałem coś podobnego w filmie "60 sekund" ;) Ale oczywiście - nie tylko w tym filmie są zgniatarki, każdy mafioso może sobie wrzucić samochód z biednym żuczkiem w środku do zgniatarki, nie ma mowy o kalkach fabularnych ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow... 15 minut - przecież to prawie 1/8 całej gry. Jak kiedyś Run wyjdzie w przecenie (i jakiejś wyprzedaży) za coś w granicach 20 zł, to mnie obudźcie. Teraz ja tym panom podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 11:44, IwaN_GroznY1 napisał:

Wow... 15 minut - przecież to prawie 1/8 całej gry. Jak kiedyś Run wyjdzie w przecenie
(i jakiejś wyprzedaży) za coś w granicach 20 zł, to mnie obudźcie. Teraz ja tym panom
podziękuję.

Egzakli, 2 godziny gry z wyłączeniem cutscen. To jest jakiś żart. Ta seria już chyba niżej upaść nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd macie info, że cała gra (sama jazda) trwa tylko 2h? The Run kupię pewnie za kilka miechów jakąś używkę jak stanieje o połowę (mówię o wersji na xboxa). Teraz jakoś też za bardzo mnie nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 godziny gry, to na oko jakieś 300-400km unikalnych torów - nie wiem w czym tutaj ludzie widzą aż tak wielki problem. Myślę, że po podliczeniu, większość gier wyścigowych będzie się zawierać w tym ramach.

Tutaj przynajmniej nie ma wyścigów na 10 kółek, gdzie po 3 już sceneria zaczyna się przejadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 13:46, akodo_ryu napisał:

Tutaj przynajmniej nie ma wyścigów na 10 kółek, gdzie po 3 już sceneria zaczyna się przejadać.


Hmm gierka wyscigowa jest od podziwiania unikalnych scenerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 14:02, Zgreed66 napisał:

Hmm gierka wyscigowa jest od podziwiania unikalnych scenerii :)

Nie chodzi o scenerię, chodzi o to, że jest 5 zakrętów powtórzonych 10x. Osobiście wolę 25 bardziej unikalnych przeszkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 12:39, dzieciak19 napisał:

w waszej głowie gra z wyłączeniem cutscen trwa 2 godziny.Może nie kupuj gier jak przechodzisz
w 2 godziny grę samochodową ;)

Może nie zabieraj głosu, skoro branżą interesujesz się jak koza przetargami na centra handlowe? Trzy godziny po moim poście, a ponad pięć po tym gdy się dowiedziałem o długości kampanii, gram.pl zamieszcza newsa: http://www.gram.pl/news_8AfhHee7_Kampania_Need_for_Speed_The_Run_rekordowo_krotka.html
Dalej tylko w mojej głowie są te dwie godziny?

Dla przypomnienia dodam, że ostatni wyścig w Test Drive Unlimited (jedynce) trwał prawie godzinę. NFS to taki wyścigowy CoD: byle co, byle jak, byle sprzedać. Wyjdę naprzeciw pieniaczom i od razu sprostuję, że nie chodzi mi o tryb multi, a o SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 12:38, Cygi napisał:

Zakład, że ten news się tutaj nie pojawi?


Przyjmuję zakład. O Edycję Kolekcjonerską Skyrim na PC może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować