Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze 15 minut z polskiej wersji Afterfall: Insanity

26 postów w tym temacie

Czy ja jestem jakiś dziwny czy ktoś jeszcze uważa że dawanie do obejrzenia aż 15 minut z gry może zepsuć zabawę?
Po obejrzeniu takiego kwadransa z BF3 gra nie potrafiła mnie już niczym zaskoczyć (co mówi też coś o kampanii tej gry :P )...więc więcej się tak bawić nie będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 11:51, Beleth napisał:

Czy ja jestem jakiś dziwny czy ktoś jeszcze uważa że dawanie do obejrzenia aż 15 minut
z gry może zepsuć zabawę?


Dawanie do obejrzenia -nie. Oglądanie -tak (15 min. zabawy). Nikt nikogo nie zmusza, ale jak ktoś zastanawia się nad kupnem, to może zechcieć obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 11:04, Nalfein napisał:

Byk w napisach początkowych widzę dalej niepoprawiony...

:D Tam oj, tam oj.
A tak serio serio.. takiego byka strzelić? Ręce opadają -_-

Postawa postaci podczas marszu jest beznadziejna, wygląda to strasznie i nienaturalnie.
Policja, czy co to było, ze skrzydłami husarskimi - osom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 12:08, Yachieku napisał:

Dawanie do obejrzenia -nie. Oglądanie -tak (15 min. zabawy). Nikt nikogo nie zmusza,
ale jak ktoś zastanawia się nad kupnem, to może zechcieć obejrzeć.


ależ oczywiście że nie zmusza, nie ma co o tym w ogóle dyskutować, ale jak zostaje wypuszczone 15 minut gameplaya z samego początku gry, który powinien wciągać i zaciekawiać nieznanym...mi to wyszło na gorsze, już lepiej zrobić zlepek kilku 30 sekundowych scen, efekt będzie ciekawszy...

A tak swoją drogą, ktoś już grał? Strasznie mnie ciekawi ta gra ale trochę boję się kupić, widziałem trailer i wygląda obiecująco...a ten filmik 15 miuntowy to przeklikałem i w sumie nic nie mówi o samej walce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie słaba gra, miejscami modele są tak brzydkie, że szkoda gadać. Widać to wyraźnie na cut-scenkach. Widać też nie kiepską animację i brak synchronizacji głosu z wymawianym tekstem. Zgroza... Dubbing polski ? O losie.. Panie Żebrowski, może aktor z pana niezły, ale jako aktor dubbingowy cienki.. Bardzo słabo. Nie wiem, ten kto porównywał w jakimś stopniu z Dead Space`m to się trochę pomylił. Grafa gorsza, klimatu brak. Słabo wygląda jak na taki duży budżet.. Trochę się zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście miażdży to pierwsze 15 minut, i to miażdży negatywnie. Jak to jest, że potulny psycholog siedząc w barze dowiaduje się, że jest o coś oskarżony i od razu przechodzi do rozwalania łbów aż się krew leje, totalnie bez sensu. Przesłanki są dwie: 1- oskarżenie nie jest bezpodstawne i główny bohater naprawdę się naraził, albo 2- sam od początku potrzebował psychologa ale się nie przyznał..............Dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra widać baardzo słaba, ale pewnie i tak w to zagram. Fajne uniwersum. Jestem ciekaw jaka jest długa. Dziwi mnie tylko, że bohater z normalnego faceta siedzącego w barze, po oskarżeniu go zmienia się w psychopatę, który gazrurką rozwala łby policjantom. Ale ci kolesie ze skrzydłami husarii, kuuuwa świetny pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gram od wczoraj i jestem zadowolony
zresztą, dziwią mnie sposoby oceniania gier, bo, np. na gry.online AI dostał ocenę 4.0 a dzień, dwa dni później w filmiku z cyklu " gramy " jego autor dziwił się tak niskiej ocenie tej gry ( czyżby jego redakcyjni koledzy go zaskoczyli? ) bo w zasadzie sama gra, pomimo wad mu się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra, która ma za sobą długie ciężkie boje podczas powstawania. Grałem w demo i po kilku minutach dostałem bólu głowy, ale pewnie to wina choroby lokomocyjnej. (dla porównania przy assasin creedzie nic mi nie było :P)

Nie wiem czy ktoś orientuje się o społeczności warsztat.gd. Jeśli tak to pewnie zna całą historię gry. Trzeba tylko pogratulować jej ukończenia autorom, którzy chyba nie pamiętają nawet pierwszych osób pra-twórców koncepcji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować