Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: W co zaGRAMy w grudniu - najciekawsze premiery miesiąca

19 postów w tym temacie

Grudzień cienki, jednak są dwie gry które kuszą mnie bardzo. Pierwsza to oczywiście Silent Hill HD, brakuje mi prawdziwego horrora i pomimo całej doskonałości Dead Space to jednak nie straszy tak jak to robiły historie z Cichego Wzgórza. Bardzo chętnie odświeżę sobie te przygody...a raczej koszmary;) . Drugim tytułem jest Star War : The Old Republic. Pierwszy KotOR to dla mnie jedna z najlepszych gier RPG i bardzo liczyłem na trzecią część, zawiodłem się strasznie na wiadomość o MMO jako kontynuacji serii jednak jak widać Bioware położyło duży nacisk na fabułę co jest dobrym posunięciem i tym mnie kupili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Me want SWTOR.
Grałem w betę i z początku trochę wiało nudą ale od 10 lvla było już git (towarzysz, advanced class i pierwsze flashpointy) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm chyba sam ochłap :D o takich rzeczach jak AC:R to każdy wie i SWTORe.. No jeszcze Silent Hill HD może wielu zainteresować... no trudno.. Rok 2012 zbliża się nam nieubłaganie... pozostaje mieć tylko nadzieje na jedno!!., że Diablo ]I[ wyjdzie z Piekła!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 10:04, Karfein napisał:

Kij im w rzyć za takie SH HD - bez SH1 to żadna kolekcja.

SH jest, jeżeli mnie pamięć nie myli, na PSN, wiec nie wiem w czym tutaj masz problem. Chyba, że oczekiwałeś remake''u gry z PSX, co oznaczało by po prostu zrobienie nowej gry - do tego można powiedzieć tylko jedno: bądź rozsądny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 10:57, akodo_ryu napisał:

> Kij im w rzyć za takie SH HD - bez SH1 to żadna kolekcja.
SH jest, jeżeli mnie pamięć nie myli, na PSN, wiec nie wiem w czym tutaj masz problem.
Chyba, że oczekiwałeś remake''u gry z PSX, co oznaczało by po prostu zrobienie nowej
gry - do tego można powiedzieć tylko jedno: bądź rozsądny.


Że jest na PSN, to jestem świadom, ale rozwalają mnie takie kolekcje, które mają nie wszystko. Np. na PS2 wydano pakiet DMC: część pierwszą i trzecią (wtf?).
A te remaki to z tyłka i tak są, jeno rozdzielczość podkręcona. Nie to, co Serious Sam HD czy WipEout HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed już grzecznie czeka w kolejce aż komputer wróci z serwisu.
Z Trine2 zapewne wstrzymam się do jakieś obniżki, jako że i tak mam sporo zaległych tytułów, a Steam niedługo będzie ''straszył'' obniżkami świątecznymi, więc pewnie kolejnych parę dojdzie.

Reszta mnie zupełnie nie interesuję. No, może bym pomyślał nad IAA, ale skoro Ubi nie chce moich pieniędzy (brak wersji PC)... Łaski bez, ktoś inny chętnie je przyjmie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować