Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Attack on Tel Aviv - irańska odpowiedź na Battlefield 3

64 postów w tym temacie

Przypominam, że ich celem jest zapewnienie dobrej zabawy (i oczywiście zbicie kasy), a nie oczernienie kogokolwiek czy podnoszenie napięcia między państwami, które sympatii do siebie z pewnością nie żywią

I oczywiście atak na Teheran w BF 3 jest pod tym względem ok, spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie z arabskiej perspektywy, tylko co najwyżej z perskiej. Proszę odróżniać te dwie całkowicie różne od siebie grupy narodowościowe.
A pomysł na grę bardzo fajny i ciekawy. Z chęcią dla odmiany postrzelałbym w jakiejś grze pokazującej nowoczesne pole bitwy w kampanii jako Pers do Amerykanów czy Żydów. Dość już uśmiercania Rusków i Arabów w różnych konfiguracjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daję 80% szans, ze gra nie wyjdzie.
15%, że wyjdzie jako gra flashowa
3%, że wyjdzie w cenie 20 lub mniej złotych(/przelicznik na... co oni tam mają) i nikt jej nie dostrzeże.
1%, że będzie to gra roku.
A ten ostatni procent to na szpitale przekazałem, więc nigdzie nie wsadzę. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wszedzie i tu mamy pokolsie @#$@% i niesprawiedliwej polityki...

Ja im zycze sukcesu i nawet w "wyimaginowanej" grze nie mam nic przeciwko starciu tego miasta z powierzchni zmiemi paroma "walizkowymi" glowiacmi tak jak w BF3.

Cheers,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 22:23, Mercuror napisał:

I oczywiście atak na Teheran w BF 3 jest pod tym względem ok, spoko.


+1

Nie będę tu już robił rozprawki, że kolejny raz EA jest bronione i to w komentarzu newsmana...

Projektowi kibicuję, dla odmiany chciałbym mieć innych wrogów do odstrzału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2011 o 23:21, Cygi napisał:

Nie będę tu już robił rozprawki, że kolejny raz EA jest bronione i to w komentarzu newsmana...

Projektowi kibicuję, dla odmiany chciałbym mieć innych wrogów do odstrzału.


Sugerujesz, że nie mam prawa wyrazić swojej opinii w miejscu do tego przeznaczonym? a to, czy to gra EA czy czyjakolwiek inna to mnie akurat mało obchodzi w takich sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słusznie, ze broni, bo ma rację. EA nie tworzyło gry, aby pokazać jak nie lubią tych i tamtych. Stworzyli ją dla przyjemności konsumenta, bez żadnych podtekstów. Jeśli ktoś faktycznie ma tworzyć grę tylko z powodu niechęci do innych, to nie ma to sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego na Tel Aviv a nie na NYC i jedną z misji z opanowaniem samolotu i sprowadzeniem go w odpowiednie miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 23:41, Ichibanboshi-kun napisał:

Słusznie, ze broni, bo ma rację. EA nie tworzyło gry, aby pokazać jak nie lubią tych
i tamtych. Stworzyli ją dla przyjemności konsumenta, bez żadnych podtekstów. Jeśli ktoś
faktycznie ma tworzyć grę tylko z powodu niechęci do innych, to nie ma to sensu.


Czyli jak dla przyjemności stworzę grę, w której Niemcy atakują Polskę w 2012 roku to jest ok, ale jak zrobię to samo z nienawiści do Niemców/Polaków to już jest źle?

Wait, what?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować