Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Last of Us: gra powstaje od dwóch lat i ma zmienić przemysł; oscarowy kompozytor; kolejne szczegóły

27 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Rozmaite zachodnie serwisy rozpisują się o The Last of Us, nowej produkcji Naughty Dog. Przytaczamy mnóstwo wypowiedzi, ujawniamy, kto stoi za ścieżką dźwiękową i kiedy gra trafi do sklepów.

Przeczytaj cały tekst "The Last of Us: gra powstaje od dwóch lat i ma zmienić przemysł; oscarowy kompozytor; kolejne szczegóły" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na początku Dziewczyna wbiegając w kałuże krwi nie zostawia krwawych śladów podeszwy ..
jakkolwiek szykuje się hit :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj, czekam niecierpliwie na to. Miałem sprzedawać PS3, ale dla tej gry tego nie zrobię. Kolejny świetny exclusive sie nam zapowiada, Naughty Dog nigdy nie zawodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile razy miało być "och, ach", a wyszło jak zwykle.

Poza tym: pamiętacie, dlaczego kolejne części Silent Hilla były co raz gorsze?
Bo ciągle wałkowany temat odkupienia staje się nudny.

A tu co będzie w głównej mierze podwaliną gry? Odkupienie Joela.

Aha...

Życzę sukcesów.

Spoiler

I nie, nie hejtuje, patrzę na to po prostu z realizmem (czy jakoś tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, nowa definicja gamingu, gra która zmieni przemysł... Jezu, jak ja nie znoszę tego typu marketingowego bełkotu. Gier, które zmieniły tę branżę jest kilkanaście w całej historii i były to produkcje naprawdę przełomowe, co najciekawsze 95% pochodzi z XX wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już, to wolałbym rozwinęcie historii przedstawionej w "Homefront" (światowy kryzys ekonomiczny, epidemia nowej odmiany grypy, upadek gospodarczy USA, secesja Teksasu, inwazja zjednoczonej Korei na Stany). THQ miał dobry pomysł i dobrego scenarzystę (John Millius, autor scenariusza "Czasu Apokalipsy"), ale grę spartolił. Gdyby Naughty Dog rozwinął wymienione przeze mnie wątki z "Homefronta" to dopiero byłaby gra! Kolejna gra o zombie/mutantach, nawet na modłę "Jestem legendą" to wg mnie chybiony pomysł. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 15:01, csy napisał:

na początku Dziewczyna wbiegając w kałuże krwi nie zostawia krwawych śladów podeszwy
..
jakkolwiek szykuje się hit :))))))

Tak, z całą pewnością akurat ten szczegół pogrzebie grę. Ach, co ja wygaduję... Właściwie już pogrzebał! O Boże... I cała robota na nic, dwa lata w kibel :(. Idę się pociąć.

Jak dobrze, że jednak w końcu kupiłem konsolę. Jak dobrze, że jednak tę właściwą, na którą ND gry piszą :D.

A na poważniej (choć często tu się nie da): lubię takie tematy, lubię post-apo, lubię film "Droga", choć bardziej dołującego obrazu w temacie schyłku gatunku ludzkiego jeszcze nie widziałem. Znam Ucharted i wiem, jak ND potrafią opowiadać historię. Ja pokładam wielkie nadzieje w tym tytule na dobrą rozrywkę dla mnie. Więcej mi nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 17:02, Kazioo napisał:

@Czaroxxx
Kto ci powiedział, że to w ogóle jest horror? ND zaprzecza. To ma być love story w stylu
ojeciec-córka.


I przez całą gre będzie się kochać córkę... a strzelanie tylko na cut-scenkach. Pozdro

Chyba nie wiesz jakie gry podchodzą pod gatunek "survival horror". Rozwieje twoje wątpliwości. Są to gry w których stawia się czoła przedewszystkim potworom ale nie tylko przykładami mogą być takie serie: "Resident Evil" "Left 4 Dead".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli klimat będzie tak samo fajnie budowany jak to udało się np w Heavy Rain, to gra bajka i na pewno nabędę swoją kopię. I nowa generacja konsol nie będzie potrzebna by robić cuda z psychiką graczy :) W dodatku lubię temat zombie, bo tak naprawdę oklepano dopiero jego część, w dodatku tą mniej fajną pt. rozpi***ol jak najwięcej mózgozjadów w jak najkrótszym czasie bądź jakiejś wariacji czasowo-przestrzennej. Brakuje takich elementów, że to człowiek jest okazem na wyginięciu, jest słaby i musi się nakombinować by przetrwać, tego oczekuję od tej nowej gry. Dead Island jest taką samą grą jak w/w pierwszy schemat, jakoś człowiek grając zombie się nie boi, po prostu ich rżnie jak zarośla w dżungli maczetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to odliczamy do dnia premiery ;]
Bardzo się ciesze, że jestem posiadaczem ps3 właśnie z powodu takiego typu tytułów.
w 2012-2013 na pewno ps3 stanieje do niższej ceny niż teraz. Więc osoby które teraz narzekają że nie mają ps3 to sobie za rok-2 lata kupią :p jeżeli uzbierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować