Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy EA DICE już pracuje nad Battlefield 2143?

37 postów w tym temacie

Ea usuwa wszystkie negatywne wypowiedzi, a w skrajnych przypadkach wlepia za nie bany ( i na forum i na gry :D ). Do dyskusji się nie włączam, ot, po prostu taka mała uwaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hura? :D Powiedzcie, że jestem dziwny, ale BF2142 dużo bardziej mi się podobał niż BF2, więc czekam z niecierpliwością, ale pewnie to będzie na zasadzie DLC do BF3 (sama trójka jest osadzona w niedalekiej przyszłości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 13:56, SamaelvonHell napisał:

Coś Ci się chyba pomieszało. W dodatku piszesz bez powodu w agresywnym tonie używając
rasistowskich wyzwisk i nazw mitycznych stworzeń.


W którym miejscu?

Dnia 18.12.2011 o 13:56, SamaelvonHell napisał:

Skoro w/g Ciebie wszyscy mają problemy, a pojedynczy "Kali" nie mają, to czemu tutaj:
http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-3-pc/ nie ma wątku liczącego parę milionów
wpisów na ten temat?


Forum EA? nie rozśmieszaj mnie. Nikt rozsądny nie będzie tam pisał o jakichkolwiek problemach, żeby banana nie dostać. Na forum steam i innych za to jest tego mnóstwo. I nigdzie nie pisałem, że wszyscy, napisałem, że problem istnieje.

Dnia 18.12.2011 o 13:56, SamaelvonHell napisał:

Moja rada: Odpal wpierw Origina, następnie Realmware Battlelog Standalone v1.0 (do pobrania
z: http://bf3.realmware.co.uk/) - to taka mini przeglądarka stworzona by odpalać wyłącznie
battleloga. I dopiero wtedy próbuj się połączyć po wyszukaniu pasującego Ci serwera.


Żadnego dodatkowego śmiecia instalował nie będę. Przy okazji tej dyskusji natknąłem się na ten mądry temat http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654489477099594/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do autora to nie będzie osobna gra BF a dodatek do BF3. Miały ukazać się dwa dodatki. Jeden już się ukazał a teraz drugi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 16:39, Kafar napisał:

Do autora to nie będzie osobna gra BF a dodatek do BF3. Miały ukazać się dwa dodatki.
Jeden już się ukazał a teraz drugi ;)

A skąd ta pewność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo... fajnie. Nie sądzę, aby był to czysty przypadek. Armored Fury obfitowało w wiele ukrytych zapowiedzi kolejnej części BF'a (gazetka w ciężarówce, reklamy z zegarkiem), więc wielce prawdopodobne jest, że doczekamy się kolejnych "kosmicznych" walk. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 13:30, Fimbulvinter napisał:

Za kilka lat 2143, rok później MoH, a potem BC3 na koniec BF4 i cykl powtarzamy od początku.
Dice robi do co Ativision tylko dobrze do kamufluje.


nie do końca, no i nie DICE (moh robi inna firma - dice użycza technologi i wsparcia przy multi - lepiej było to porównać do EA), zasadnicza różnica jest tak że teoretycznie co cykl wprowadzają nową technologię forstbit 1, teraz 2, zas acti wyciska co sie da z jednego silnik od pięciu gier wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o silnik. Jeśli gra jest dobra to dla mnie silnik może być tu sam. Bardziej mi chodzi o to, że ludzie nie zauważają, że Dice robi to samo co Activision (znaczy się ciągle wypuszczają gry), ale nic nie mówią.
Druga sprawa to ostatnio bardzo krytycznie przyglądam się temu co robi Dice. BF3 mnie zawiodło, przepompowana kampania reklamowa, na którą się nabrałem działa. Plus jest taki, że wiem, żeby gier Dice nie tykać ewentualnie kupić jak w jakiejś taniej serii wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 12:19, Darkstar181 napisał:

Również obstawiam że po prostu zrobią płatne DLC na takiej zasadzie jak Vietnam. I w
sumie to nie jest zły pomysł, jeżeli cena nie przekroczy 50 zł. Bo jak na taką cenę,
to Vietnam był BARDZO dobrym DLC.


O to to, polać mistrzowi, aby się jego słowa sprawdziły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 19:29, Fimbulvinter napisał:

Tu nie chodzi o silnik. Jeśli gra jest dobra to dla mnie silnik może być tu sam. Bardziej
mi chodzi o to, że ludzie nie zauważają, że Dice robi to samo co Activision (znaczy się
ciągle wypuszczają gry)


No, ale przecież o to chodzi żeby tworzyć gry i je wydawać prawda?

Jeśli masz na myśli tylko to, że EA/Dice ZACZYNAJĄ robić gry w takim tempie jak Activision, to zgoda, ale jeśli masz na mysli, że robią gry TAK JAK Activision, to się zdecydowanie nie zgodzę, przykład choćby w poście wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 16:40, Dared00 napisał:

A skąd ta pewność?


Dlatego że jest Vietnam i 2142 to były gry takie same (nie chodzi o czasy ale o linie produktów). Obie gry odniosły taki sam sukces (umiarkowany co nie znaczy że zły ale w porównaniu z 1942 i 2 to umiarkowany;P). Bad Company doczekał się dodatku Vietnam gdyż twórcy nie wypuścili by nowego Vietnama.. teraz mamy Battlefield 3 który doczeka się dodatki 2142 (nazwa to może być spokojnie 2143).

Dodatek w postaci takiego Vietnama (czyli 2142) do BF3 jest pewny i oczywisty dlatego wątpię aby ta gra wyszła jako samodzielny i osobny produkt. Ręki za to bym nie dał czy głowy ale parę setek to spokojnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po trzech paczach (idących już w gigabajty), żeby w miarę komfortowo pograć nadal muszę wpisywać jakieś magiczne komendy w wierszu poleceń, bez tego gra zalicza zwis za zwisem.

Jeśli więc o mnie idzie, to mogą sobie robić kolejnego Sratreffielda gdzie chcą i kiedy chcą, ale dopóki ten zabugowany, wielokrotnie przehajpowany shit o nazwie BF3 nie zostanie naprawiony to moją kasę ci partacze z DICE zobaczą jak świnia niebo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - mam gdzieś co ktoś powie o mojej opinii.

Po drugie - według mnie Battlefield 2142 był najlepszą franczyzą battlefieldową. Mam po dziurki w nosie gier w realiach dzisiejszych. Ileż, kurna, można? MW2, BC2, BF3, MW3 itd. Grałem w trzy z tych czterech gier i już mam serdecznie dość.

Po trzecie - Battlefield 3 jest bardzo fajną grą. Nie gram nałogowo, fakt, ale żaden online shooter nie ma tego klimatu. Bugi są, nie ma co się łudzić ale, przynajmniej w moim przypadku, nie są one dotkliwe, naprawdę. Czasem coś się źle wczyta/przytnie itd ale 98% mojej rozgrywki jest bug-free i bardzo fajne.

Battlefield 2143, przy użyciu frostbite''a 2.5/3.0 by był miodny. Nie chcę go w formie DLC jak wietnamu. Wiecie czemu? Bo to tylko DLC. Nowa gra by wymagała nowej mechaniki, pracy nad grafiką i wszystkiego tego, co DLC czerpie z podstawki. Oczywiście - Vietnam był fajny ale mocno ograniczony. Garstka map, ilość broni, którą mógłbym policzyć na palcach - to była zaledwie łatka z fajnym klimatem.

Ja chcę pełnej gry z krwi i kości. Nowa mechanika, nowe pojazdy, nowa broń. To by nie było to samo jako ZALEDWIE dodatek do BF3. Ta franczyza zasługuje na drugą pełną grę. Każda poza Heroes i Vietnam dostała praktycznie.

Jak nie próbowaliście, to się nie wymądrzajcie. W 2142 nie było laserów i nie wiało od niego Gwiezdnymi Wojnami. Najbardziej zaawansowana broń tam to były railguny zamontowane w wieżyczkach przeciwpancernych.

Co do originu.. mnie to akurat nie rusza zbytnio. Na steam też ludzie narzekali(może dalej narzekają) a jest to najlepsza platforma tego typu. Jak ktoś grał w WoWa to też nie jojczy, bo Blizzard sam mówił, że nie można grać w tą grę jak się nie zaakceptuje ich spyware''u. Czego się boicie? Że ktoś wyśledzi Wasze piraty? Nie mój problem. ;)

All in all - 2143, jeśli powstanie w postaci pełnej nowej gry będzie hitem większym, niż BF3 nawet jeśli paru ludzi się z tym nie zgadza. Łatwo jest krytykować gdy się nic nie wie o grze. ,) Mam nadzieję, że to nie są tylko mrzonki teoretyków spiskowych. W końcu BF2142 został zapowiedziany w ten sam sposób zanim ogłoszono to oficjalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz M. Błędy w BF''3 są powszechnie znane i większość graczy nie ma takiego sprzętu jak Ty (Wbrew pozorom). Ciągle jesteś na hype''ie?
Gra nie jest idealna lecz z tego co wiem jakaś super też nie jest. Lepsze multi miało IMO BC2, które zawiera również ciekawszą dla mnie rozgrywkę niż BF3.
Póki co BF3 kandyduje do rozczarowania roku. I wystarczy wpisać na youtube sam tytuł, żeby zobaczyć ile bugów(czasem poważnych) i błędów związanych z połączeniem, Originem i innym Battlelogiem znaleźli gracze.


Na kolejny raz uzasadniaj trochę posty. Wiem, że masz rozszerzoną z matmy ale kurde - skrobnij więcej i nie zbieraj opinii trolla bo nie warto.
Jacob.
PS. Nie mów, że nie masz błędów bo masz, sam mi mówiłeś przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować