Zaloguj się, aby obserwować  
michal19

Longhorn / Windows Vista

172 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2006 o 08:51, Lone Wolf napisał:

Próbowałeś zainstalować stery fo WinXP? Miałem ten sam problem na nForce2, Soundstormie, nf7-s-
dla Visty nie ma nawet beta sterów do tego.



Probowalem sciagnac, ale qpa... mam na plycie ostatni program, ktory moze mi pomoc, ale mam jakiegos zonka z dyskami... dzis pokombinuje moze uda mi sie.... odpalic.

Mam dysk SATA II i jakis w starej technologi... ta 30 stara podlaczylem i zainstalowalem na niej Windowsa... i mam zonka, bo jak stara dziala to mi czytnik plyt nie dziala... :d...


Btw. podoba mi sie to, jaka jest animacja jak sie minimalizuje-maksymalizuje...

Ale nie podoba mi sie to co sie dzieje po "CTRL ALT DELETE"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam sprawdź. Beta Visty została udostępniona po to, ażebyś sprawdził, czy przypadnie ci do gustu. No i musisz mieć wystarczająco mocnego kompa . Ale wracając do pytania, myślę, że warto, z czystej ciekawości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 17:46, WorldWar3PL napisał:

Sam sprawdź. Beta Visty została udostępniona po to, ażebyś sprawdził, czy przypadnie ci do
gustu. No i musisz mieć wystarczająco mocnego kompa . Ale wracając do pytania, myślę, że warto,
z czystej ciekawości .


A nie wiesz nic o tej noestradzie? kompa mocnego.... quake 4 urtra quality (bez zacinki) starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie instalka Visty (na tą chwilę) wisi. Uruchamia się instalator, wpisuję cd-key''a, pojawia się okno kopiowania plików. Kopiują się i w następnym kroku na 27% wyskakuje okienko, że jest błąd i przerywa instalację. Nie wiem o co chodzi, ale wcześniej zainstalowałem Advisora i wykrył kilka urządzeń w kompie, które mogą sprawiać problemy: sb live (tu wiem, że będzie problem, ale przeciez on nie ma wpływu na instalację) i inne ale drobniejsze. Jest za to jeden jeszcze, który mnie najbardziej martwi. Na liście urządzeń, z którymi mogą być problemy mam "Procesor jednordzeniowy" czy jakoś tam (jestem teraz w pracy i dokładnie nie pamiętam). Ciekawe, że ja mam Athlona 64 3000+, który na stronie AMD jest wyszczególniony jako kompatybilny z Vistą.
Nie wiem co robić :\
Jest jeszcze jedna możliwość: mam błąd w kopii instalki (ściągnięta z neta) i jak pomyślę, że raz jeszcze muszę ściągać to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 09:56, BlackBomb napisał:

Jeszcze jest możliwość że źle nagrałeś.......


Takiej mozliwości nie ma, bo odpalałem zarówno z płytki jak i bezpośrednio z obrazu (Daemon Tools). Wynik ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw. mam jakiegos LOLa...

Zainstalowalem viste na osobnym dysku, zeby moc go potem ladnie sformatowac i nie miec z tym problemow...

No wiec, pobawilem sie i postanowilem, ze odinstaluje...

Robie format a tu ZOONK, usunelo wszystkie pliki poza folderem w ktorym sa jakies informacje i miedzy innymi [CHYBA] przez to nadal podczas uruchamiania kompa pyta mnie ktory chce uruchomic system operacyjny... wie ktos co mozna zrobic?

Dysk formatowalem 2 razy normalnie, z 3 szybko w trybach normal i awaryjnym z konta administratora, a nawet u kolegi i qpa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:09, Night Elf napisał:

Dysk udalo mi sie sformatowac, ale nadal sie mnie pyta o system jaki chce uruchomic.

Kuźwa! co z tego, że go formatujesz? skoro nadal masz starego MBRa?? Usuń partycje [powiedziałem. I bez gadania, kazdy dysk musi mieć założona przynajmniej jedną partycje by mógł na nim dzialać system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:12, hans olo napisał:

> Dysk udalo mi sie sformatowac, ale nadal sie mnie pyta o system jaki chce uruchomic.
Kuźwa! co z tego, że go formatujesz? skoro nadal masz starego MBRa?? Usuń partycje [powiedziałem.
I bez gadania, kazdy dysk musi mieć założona przynajmniej jedną partycje by mógł na nim dzialać
system.


Ty spokojnie... po pierwsze dysk poprawnie dziala... tylko, że jak wlaczam kompa, to mnie pyta, ktory system wybrac, choc juz nie ma 2 systemow tylko 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować