Zaloguj się, aby obserwować  
Olamagato

X-COM Enemy Unknown od Firaxis (XCOM)

759 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2012 o 16:19, vegost napisał:

Mhm.. zaskakujące. Myślałem, że tylko napisy. Tak czy siak, to dobre wieści :) W razie
czego, można przełączyć na oryginalne audio. Dzięki za informację :)


Jeśli będziesz chciał Polskie napisy a angielski dubbing, to najprawdopodobniej będziesz musiał kombinować z plikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 16:28, Isildur napisał:

Jeśli będziesz chciał Polskie napisy a angielski dubbing, to najprawdopodobniej będziesz
musiał kombinować z plikami.


Jak to ? Nie ma tam wyboru języka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 16:38, vegost napisał:

Jak to ? Nie ma tam wyboru języka ?


Z tego co mi wiadomo to albo Pełny Angielski albo pełny Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 16:54, Isildur napisał:

Z tego co mi wiadomo to albo Pełny Angielski albo pełny Polski.


No to pojechali po bandzie.. Szkoda, że wymuszają takim sposobem jeden z dostępnych języków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieczni malkontenci. Jak w zamierzchłej przeszłości był tylko angielski to nie było tylu narzekań.
A teraz ? Pewnie komuś się zachce jeszcze polski dubbing i angielskie napisy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 19:22, Lucek napisał:

Wieczni malkontenci. Jak w zamierzchłej przeszłości był tylko angielski to nie było tylu
narzekań.
A teraz ? Pewnie komuś się zachce jeszcze polski dubbing i angielskie napisy :P


No nie, mamy być cały czas 100 lat za Afryką. Niektórzy z nas, chcą iść dalej z postępem. Masz swój angielski i nie narzekaj. Jak jest alternatywa to trzeba się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tak często na steam zerknąć to jest na pewno wersja kinowa.Przy języku polskim brak gwiazdki a gwiazdka znaczy pełne udzwiękowienie w danym języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 22:27, Carter napisał:

Ludzie tak często na steam zerknąć to jest na pewno wersja kinowa.Przy języku polskim
brak gwiazdki a gwiazdka znaczy pełne udzwiękowienie w danym języku.


Gra jest w pełnej polskiej wersji językowej tak twierdzi Cenega. Zwłaszcza, że na XBOX 360 masz w pełni po polsku: http://www.gram.pl/sklep/x360/xcom-enemy-unknown

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 22:39, Isildur napisał:

> Ludzie tak często na steam zerknąć to jest na pewno wersja kinowa.Przy języku polskim

> brak gwiazdki a gwiazdka znaczy pełne udzwiękowienie w danym języku.

Gra jest w pełnej polskiej wersji językowej tak twierdzi Cenega. Zwłaszcza, że na XBOX
360 masz w pełni po polsku: http://www.gram.pl/sklep/x360/xcom-enemy-unknown

Konsolowa może tak zerknij na steam co piszą o pecetowej tam są podane języki i które w pełni a które z napisami
Tylko ja pisze o pcetowej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 22:51, Carter napisał:

Konsolowa może tak zerknij na steam co piszą o pecetowej tam są podane języki i które
w pełni a które z napisami
Tylko ja pisze o pcetowej wersji


Jeśli lokalizowana jest wersja Konsolowa to i PC też ma tą samą lokalizację, bo to ta sama gra nie różni się niczym, zobaczysz za kilka godzin, że gra posiada dubbing :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 22:55, Isildur napisał:

> Konsolowa może tak zerknij na steam co piszą o pecetowej tam są podane języki i
które
> w pełni a które z napisami
> Tylko ja pisze o pcetowej wersji

Jeśli lokalizowana jest wersja Konsolowa to i PC też ma tą samą lokalizację, bo to ta
sama gra nie różni się niczym, zobaczysz za kilka godzin, że gra posiada dubbing :)

http://www.gram.pl/sk7_9wfqJOC8_XCOM_Enemy_Unknown.html
ty dałeś do konsoli
a tu masz pc 2 języki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 22:57, Carter napisał:

http://www.gram.pl/sk7_9wfqJOC8_XCOM_Enemy_Unknown.html
ty dałeś do konsoli
a tu masz pc 2 języki


Ok ale nie jest tam napisane, że wersja kinowa :P

EDIT:

Pełna polska wersja językowa: http://www.gram.pl/news_9wviG,26_XCOM_Enemy_Unknown_ukaze_sie_w_pelnej_polskiej_wersji_jezykowej_Zobacz_co_zawiera_Edycja_Specjalna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 22:59, Isildur napisał:

> http://www.gram.pl/sk7_9wfqJOC8_XCOM_Enemy_Unknown.html
> ty dałeś do konsoli
> a tu masz pc 2 języki

Ok ale nie jest tam napisane, że wersja kinowa :P

o 1-wszej się przekonamy ja stawiam na kinówkę stem raczej wie jakie ma pliki jak coś tam brałem to były te języki jakie steam podawał (byle do 1-wszej)Mam nadzieje że gra się sciągnie już 30% mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 23:03, Carter napisał:

o 1-wszej się przekonamy ja stawiam na kinówkę stem raczej wie jakie ma pliki jak coś
tam brałem to były te języki jakie steam podawał (byle do 1-wszej)Mam nadzieje że gra
się sciągnie już 30% mam


Źle stawiasz: http://www.gram.pl/news_9wviG,26_XCOM_Enemy_Unknown_ukaze_sie_w_pelnej_polskiej_wersji_jezykowej_Zobacz_co_zawiera_Edycja_Specjalna.html Pełna polska wersja językowa, poszukałem newsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 23:04, Isildur napisał:

> o 1-wszej się przekonamy ja stawiam na kinówkę stem raczej wie jakie ma pliki jak
coś
> tam brałem to były te języki jakie steam podawał (byle do 1-wszej)Mam nadzieje że
gra
> się sciągnie już 30% mam

Źle stawiasz: http://www.gram.pl/news_9wviG,26_XCOM_Enemy_Unknown_ukaze_sie_w_pelnej_polskiej_wersji_jezykowej_Zobacz_co_zawiera_Edycja_Specjalna.html
Pełna polska wersja językowa, poszukałem newsa :)

Jak mieszkasz w Olsztynie i masz racje to stawiam Bro...a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vegost, a Ty w jakiej wersji będziesz grał? Demo chyba testowałeś? Jak tam wyglądała lokalizacja? Niestety teraz pracuje na innym kompie, więc sprawdzić nie mogę? Dasz znać? Dzięki. :)

Ciekawi mnie jakość tej polonizacji. Ktoś doradzi, którą wybrać? Bo jeśli tak kaleczy język, że aż dzwoni w uszach to wybiorę wersję ENG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 23:12, Janek_Izdebski napisał:

vegost, a Ty w jakiej wersji będziesz grał? Demo chyba testowałeś? Jak tam wyglądała
lokalizacja? Niestety teraz pracuje na innym kompie, więc sprawdzić nie mogę? Dasz znać?
Dzięki. :)

Ciekawi mnie jakość tej polonizacji. Ktoś doradzi, którą wybrać? Bo jeśli tak kaleczy
język, że aż dzwoni w uszach to wybiorę wersję ENG.

Na demie jest angielski hiszpański niemiecki koreański polski-brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 23:17, Carter napisał:

Na demie jest angielski hiszpański niemiecki koreański polski-brak


Jest polski musisz edytować ten plik XComEngine:

C:\Users\Nazwa_użytkownika\Documents\My Games\XCOM - Enemy Unknown Demo\XComGame\Config\

Gdzie masz Language zmień z INT na POL powinno być po polsku ale tylko napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 23:12, Janek_Izdebski napisał:

vegost, a Ty w jakiej wersji będziesz grał? Demo chyba testowałeś? Jak tam wyglądała
lokalizacja? Niestety teraz pracuje na innym kompie, więc sprawdzić nie mogę? Dasz znać?
Dzięki. :)


Jeszcze nie grałem w demo. Cały czas się zamierzam :) Jeśli polonizuje je Cenega to może być różnie. Risen 2 wyszedł świetnie w sumie. Więc w UFO raczej nie powinno być zgrzytów. Zwłaszcza, że to nie jest tam jakaś super extra fabularna gra. Dam znać jak coś :) Oczywiście będę grał w naszym rodowitym języku. Nie po to walczę o dubbing, żeby grać po angielsku :) Kocham Polskę :>

Dnia 11.10.2012 o 23:12, Janek_Izdebski napisał:

Ciekawi mnie jakość tej polonizacji. Ktoś doradzi, którą wybrać? Bo jeśli tak kaleczy
język, że aż dzwoni w uszach to wybiorę wersję ENG.


Jeśli będziesz grał na PC, to nie ma znaczenia w jaką wersję językową zagrasz. Będzie można ją zmienić. Więc w razie czego wiesz co robić :>


@Carter w demie jest polski język. Zapewne tylko napisy. I nie kieruj się tym, co pisze w steamie. Bo zdarza się, że na steamie sprzedają gry z napisami, chociaż u nas była dana gra wydana z dubbingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować