Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalnie: Otwarta beta Guild Wars 2 wiosną, premiera w 2012!

25 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2012 o 13:40, dariuszp napisał:

Coś mi się widzi że GW2 to może być hit. Ciekaw jednak jestem co zrobią jeżeli gra rzeczywiście
odniesie duży sukces na miarę Blizzarda z ich WoW a abonamentu brak. Z finansowego punktu
widzenia znaczy sie.


Stawiam na sklepik z pierdołami - wiele osób jest w stanie zapłacić te paręnaście $ za nowy kostium albo slot postaci. W jedynce funkcjonowało to dobrze (choć sklepik pojawił się może ze dwa lata temu), zobaczymy, jak rozwiążą to w dwójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal pamiętam, jak gra była zapowiadana na luty... 2009. :) Dobrze widzieć, że sen się w końcu ziści. Wątpię, że obejrzę się za siebie dwa razy - nie dość, że to będzie prawdopodobnie jakościowo najlepsze MMO na rynku, to w dodatku brak potrzeby płacenia abonamentu... O czym tu rozmawiać, nie mogę się doczekać! A nie byłem nawet fanem pierwszej części...

BTW, ciekawość, jak odzyskam moje konto NCSoftu, nie pamiętając praktycznie żadnych danych. :D Pisałem mailowo z supportem w październiku i nie będzie chyba łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać panowie i panie z ArenaNet bardzo poważnie podchodzą do testów. I dobrze - im dłużej tym lepiej. Gra będzie dopracowana, a my poczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować