Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2008 o 14:51, Modok napisał:

Na GOLU było już to dawno moim zdaniem powstaną 2 wersję graficzne.


Ta wersja jest amatorska i nie ma nic wspólnego z Blizzardem. Chyba nie przeoczyłeś, że stworzył ją jakiś gracz niezadowolony z koncepcji grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 16:28, Kawosz napisał:

> Na GOLU było już to dawno moim zdaniem powstaną 2 wersję graficzne.
>

Ta wersja jest amatorska i nie ma nic wspólnego z Blizzardem. Chyba nie przeoczyłeś,
że stworzył ją jakiś gracz niezadowolony z koncepcji grafiki.


Dokładnie przecież to jest normalny gameplay który jakiś gracz nieumiejętnie ,, poprawił" przynajmniej jego zdaniem jedyne co tam jest dobrze zrobione to te opisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragiczna nie jest. Rozjaśnij sobie monitor to nie bedziesz mieć czarnych boków ( ja np nie mam :)). Po prostu fani uznali że D3 powinno być bardziej mroczne, tak jak pierwsza część ( tam to dopiero było czarno ), a mniej kolorowe. Wszystko to kwestia gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę wersję jaśniejszą od artystów z Blizzard. Raz, nie podoba mi się to, co opisał Kawosz. Dwa, z długiego doświadczenia z grami wiem, że długotrwałe patrzenie się w taki ciemny i monotonny, a zarazem nudny obraz nie jest zbyt dobre dla moich oczu i zwyczajnie zmniejsza satysfakcję z grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 20:36, GanD napisał:

Ja wolę wersję jaśniejszą od artystów z Blizzard. Raz, nie podoba mi się to, co opisał
Kawosz. Dwa, z długiego doświadczenia z grami wiem, że długotrwałe patrzenie się w taki
ciemny i monotonny, a zarazem nudny obraz nie jest zbyt dobre dla moich oczu i zwyczajnie
zmniejsza satysfakcję z grania.


Zastanawiam się czemu nie podoba Ci się moja wypowiedź... może jest trochę emocjonalna, ale to D3 wywołuje takie ekstremalne emocje ;) Przedstawiciele Blizzarda wypowiadali się wielokrotnie, że elementy świata przedstawione w gameplay''u to tylko wycinek całego Sanktuarium. Nie wykluczone, że podczas rozgrywki natkniemy się na mroczniejsze i straszniejsze poziomy. Jak wiadomo minęło 20 lat od poprzednich wydarzeń. Być może klasztor w Tristram został odbudowany, odrestaurowany. Nie wiadomo. Sam Cain powrócił tam w celu zgłębienia wiedzy o powrocie terroru. Wilson dodał, że nie tak łatwo przechytrzyć Diablo. Nie jest powiedziane, że powróci, ale terror i groza jako zjawiska nie jest łatwo wyeliminować, ot tak od razu.
Sam styl artystyczny jest niesamowity, nie sadziłem, że za pomocą tak wyrazistych kolorów można oddać grozę. Wystarczy obejrzeć końcówkę filmiki, gdzie bohaterowie wchodzą na "arenę" walki z ożywionymi drzewami. Uciekające kruki (notabene nie wiem skąd one wylatują, jak się pojawiają:)), stare zmurszałe drzewa i zniszczony, nadgryziony zębem czasu kamienny plac - mistrzostwo świata. Intryguje mnie również jeden screenshot z developer panel WWI - gdzie przedstawiono "krąg kamieni", tak ten który pamiętamy z D2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 10:58, Kawosz napisał:

Zastanawiam się czemu nie podoba Ci się moja wypowiedź...


Moja wina, źle się wyraziłem. To te emocje?;) W każdym razie miałem napisać, że zgadzam się z Tobą odnośnie wyglądu gry proponowanego przez Blizzard, a nie podoba mi się to, co robi kolejny fan artysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby się nam nie podobało to nie mielibyśmy wpływu ( przynajmniej bezpośredniego) na powstawanie gry. A co do tych straszniejszych poziomów pamiętacie D2 jak się przechodziło z aktu 3 do 4 to było to samo co się będzie dziać w D3 z sielankowych krain ,, miodem i mlekiem płynących" przejdziemy do takich w których te płyny zastąpią krew i ogień. Albo coś koło tego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten nowy stwór z wydm. Nawiasem mówiąc, to chyba podoba mi się wszystko, co związane z Diablo III. Myślałem, że dowiemy się dziś czegoś ciekawszego, nie koncepcji sprzed nawet 5 lat ;) Jak powyżej wypada nam czekać do Blizzcon - będzie armagedon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 12:42, Kawosz napisał:

Podoba mi się ten nowy stwór z wydm. Nawiasem mówiąc, to chyba podoba mi się wszystko,
co związane z Diablo III. Myślałem, że dowiemy się dziś czegoś ciekawszego, nie koncepcji
sprzed nawet 5 lat ;) Jak powyżej wypada nam czekać do Blizzcon - będzie armagedon!


Właśnie sorry za offtop ale jaka jest dokładna data rozpoczęcia Blizzconu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 14:02, MacieKBpl napisał:

Właśnie sorry za offtop ale jaka jest dokładna data rozpoczęcia Blizzconu?


10-11 Październik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 14:15, Jeggred napisał:

> Właśnie sorry za offtop ale jaka jest dokładna data rozpoczęcia Blizzconu?

10-11 Październik


No to niedługo się dowiemy o przynajmniej 1-dnej klasie postaci bo jeden z twórców D3 powiedział że ludzie ich znienawidzą za to że wprowadzą jeszcze 1 klasę postaci podobną do starej ( stawiam że to będzie pochodna czarki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 16:26, Modok napisał:

Nie wiem naprawdę ale ja mu polecam słownik.

Diablo to gra legenda po twoim wieku Paje96 sądzę że w to nigdy w ogóle nie grałeś.



Ja tam w Diablo 2 zacząłem grać niedawno ( jak na tak wiekową grę) czyli 2,5 roku temu. Przeszedłem całe i stwierdziłem że gra jest świetna. Teraz jak dowiedziałem się o D3 to wróciłem do D2 żeby sobie fabułę przypomnieć dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 20:58, MacieKBpl napisał:

> Nie wiem naprawdę ale ja mu polecam słownik.
>
> Diablo to gra legenda po twoim wieku Paje96 sądzę że w to nigdy w ogóle nie grałeś.

>
>

Ja tam w Diablo 2 zacząłem grać niedawno ( jak na tak wiekową grę) czyli 2,5 roku temu.
Przeszedłem całe i stwierdziłem że gra jest świetna. Teraz jak dowiedziałem się o D3

> to wróciłem do D2 żeby sobie fabułę przypomnieć dokładnie.
Masz na to jeszcze z 1-1,5roku więc nie musisz się spieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 21:07, Solstheim napisał:

> > Nie wiem naprawdę ale ja mu polecam słownik.
> >
> > Diablo to gra legenda po twoim wieku Paje96 sądzę że w to nigdy w ogóle nie
grałeś.
>
> >
> >
>
> Ja tam w Diablo 2 zacząłem grać niedawno ( jak na tak wiekową grę) czyli 2,5 roku
temu.
> Przeszedłem całe i stwierdziłem że gra jest świetna. Teraz jak dowiedziałem się
o D3
> to wróciłem do D2 żeby sobie fabułę przypomnieć dokładnie.
Masz na to jeszcze z 1-1,5roku więc nie musisz się spieszyć.

Jak nie dłużej xD jeszcze zdążę wszystkimi pozostałymi postaciami przejść na 3 poziomach trudności o ile mi się nie znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 09:28, PonuryŻniwiarz napisał:

> Masz na to jeszcze z 1-1,5roku więc nie musisz się spieszyć.
>
Nie cały rok.Diablo III wyjdzie na początku 2009 roku.Podejże w lutym czy w marcu

Może masz jeszcze informaacje co do godziny? Ludzie DIII moze wyjśc w grudniu(tego roku) , a może wyjść pod koniec przyszłego. Wszyscy którzy znają blizzarda to wiedzą ze premiera była przekładana kilka(set?) razy(Tzn, nie oficjalna ale taka właśnie fanowska). BLizzard wydaje gry "when it''s done" czyli kiedy są w 100% zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się