Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie



Matteos myślisz , że Blizzard czerpię tylko pieniądze z WOWa Sama sprzedaż Diablo 3 będzie ogromna a do tego Starcraft 2 I nie długo Wrath of the Lich King. Wow jest z gatunku MMO i dlatego na nim twórcy zarabiają pieniądze przez abonament. Może za Starcrafta 2 będzie trzeba płacić jak będzie chciało pograć sobie przez internet ( w co też wątpie ) ,ale Diablo będzie darmowe tak jak wyżej napisał Jeggred i jak poprzednie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy do wydania jest Starcraft 2 ... jeżeli on będzie darmowy to znaczy, że Diablo 3 też będzie darmowe, ponieważ obie gry będą korzystać z tego samego Battle.netu 2.0.

Te rozmowy o tym czy BN będzie darmowy czy płatny zaczynają mnie irytować. Na praktycznie każdym forum gdzie są dyskusje (chociaż w większości to są zwykłe kłótnie) o Diablo 3 jest powtarzana ciągle jedna i ta sama plotka co by multi w D3 miał być płatny ... Tak nazwałem to plotką. Bo to jest tylko i wyłącznie NICZYM nie potwierdzona PLOTKA, którą chyba ktoś chyba dla żartu wypuścił i teraz większość jak jeden mąż ją powtarza zamiast poczytać co ma na ten temat do powiedzenia Blizzard. A jak na razie wynika z tego że BN będzie darmowy.

Jak również wcześniej podkreśliłem BYĆ MOŻE będą jakieś płatne dodatki na BN. Ale wątpię aby miały one jakikolwiek wpływ na rozgrywkę. Prawdopodobnie będą to dodatki w stylu "bardziej świecące się bronie" albo "postać 2 razy większa niż normalnie". Ale to będą tylko i wyłącznie gadżety, takie jak w WoWie, np. Spectral Tiger, Piknik etc., które w żaden sposób nie decydują o tym jak mocna jest twoja postać.
Blizzard zawsze powtarzał, że to jak dobry jesteś w ich grach zależy tylko i wyłącznie od twoich umiejętności i ile spędzasz czasu na grze, a nie od tego jak bogaci są twoi rodzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2008 o 18:53, Jeggred napisał:

Blizzard zawsze powtarzał, że to jak dobry jesteś w ich grach zależy tylko i wyłącznie
od twoich umiejętności i ile spędzasz czasu na grze, a nie od tego jak bogaci są twoi
rodzicie.


Albo jaki jesteś bogaty Ty sam. Ciekawe jest podejście niektórych do gry sieciowej. Twierdzą, że wszyscy gracze w WoW, Diablo itd. to dzieciaki. Otóż wcale tak nie jest. Dla przykladu przytoczę sytuację, gdzie znajome mi małżeństwo (ze szkoły podstawowej) było zakochane swego czasu w D2. Oboje pracuja w prywatnych firmach, maja po 30 lat, a po pracy przychodzą do domu, jedzą obiad, zajmuja się innymi sprawami, a w wolnym czasie siadaja przed komputerami i razem grają na BN. Czy to jest żadkie zjawisko - niewątpliwie tak, ale generalizować nie wolno. Jak swierdził EmperorKaligula, na BN sa same dzieciaki, a prawdziwej rozgrywki mozna doświadczyć wyłącznie w sieci lokalnej z przyjaciółmi. Szanuje jego stanowisko, ale nic bardziej mylnego nie mógł wymysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 10:10, Kawosz napisał:

Albo jaki jesteś bogaty Ty sam. Ciekawe jest podejście niektórych do gry sieciowej. Twierdzą,
że wszyscy gracze w WoW, Diablo itd. to dzieciaki. Otóż wcale tak nie jest. Dla przykladu
przytoczę sytuację, gdzie znajome mi małżeństwo (ze szkoły podstawowej) było zakochane
swego czasu w D2. Oboje pracuja w prywatnych firmach, maja po 30 lat, a po pracy przychodzą
do domu, jedzą obiad, zajmuja się innymi sprawami, a w wolnym czasie siadaja przed komputerami
i razem grają na BN. Czy to jest żadkie zjawisko - niewątpliwie tak, ale generalizować
nie wolno. Jak swierdził EmperorKaligula, na BN sa same dzieciaki, a prawdziwej rozgrywki
mozna doświadczyć wyłącznie w sieci lokalnej z przyjaciółmi. Szanuje jego stanowisko,
ale nic bardziej mylnego nie mógł wymysleć.


To z tymi rodzicami to był tylko przykład. Ale rozumiem co masz na myśli.
Sam jestem w gildii w której średnia wieku to chyba 30-kilka lat. Ba ... Guild masterem jest kobieta (hyhyhy), która ma syna chyba już po albo jeszcze na studiach.
W ogóle ... przecież obecnie średnia wieku graczy na całym świecie to około 30 lat... Więc mówić, że w gry grają dzieciaki to jest trochę nie teges.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nikomu nie rozkazuje w jakim wieku ma grać na grach są znaczki +18 ale większość dzieci nie zwracają na to uwagi tym bardziej że rodzice im te gry sami kupują albo pozwalają w takie gry grać Np. mam kuzyna 2klasa podstawówki i pocina w GTA San Andreas razem ze swoim ojcem . A na przykład moja Mama nie za bardzo lubi kiedy w grach komputerowych zabija się ludzi ale pozwala mi grać w takie gry bo patrzy na to z przymrużeniem oka.
A co do tego że średnia wieku graczy to około 30 lat to się mogę zgodzić ,ale zauważyłem też że coraz wcześniej zaczynają grać dzieci początek to tak na oko około 7 lat ,a więc możliwe,że średnia wieku będzie się odmładzać choć nie do końca bo zawsze zostaną jacyś weterani w wieku 60 lat którzy będą pocinać w Diablo 4 HEHE ( jak kiedyś wyjdzie )
Ps. trochę mnie poniosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 14:21, Deejay napisał:

Czy to znaczy, że nie będzie d3 pl?


Nie wiadomo, do premiery jeszcze daleko, ale wydaje mi się, że skoro grę wydaje CDP to będzie po polsku.
A w tym przypadku może chodzi o możliwość zamóiwenia angielskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 14:21, Deejay napisał:

http://www.gram.pl/prod_8QPkJO0_Diablo_III.html

Czy to znaczy, że nie będzie d3 pl?


Pewnie będzie ;P. Przecież spolszczyli 2 ;P więc czemu 3 nie mieliby ;P. To co tam masz to tylko info ogólne ;). W jednym z wywiadów Blizzard powiedział coś w stylu, że będą tą grę tłumaczyć na większość znanych języków i postarają się ją wydać wszędzie mniej więcej w tym samym czasie... (coś takiego ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam najmniejszego zamiaru kupywac po polsku... polski sie do gier moim zdaniem nie nadaje...brakuje mu "klimatu" :P

Mam nadzieje ze wersja angielska i polska bedzie w takiej samej cenie.... ale to chyba sie nie wydazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno opóźnienia z powodu polonizacji nie będzie, ponieważ gry Blizzarda zawsze wychodzą w tym samym terminie, lub podobnym. Wyjątkiem był WoW, ale to MMO, więc tutaj sytuacja była specyficzna (konieczność uruchomienia serwerów, odpowiedniej pomocy technicznej itd.). Natomiast taki D2 czy W3 były na czas, ponieważ polskie wersje powstawały równolegle z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 15:20, diablolod napisał:

Mam nadzieje ze wersja angielska i polska bedzie w takiej samej cenie.... ale to chyba
sie nie wydazy...

Nie chyba lecz, na pewno. Szansa, że takie coś się ''''wydaży'''' jest niewielka. Z tego co jednak wiem, takie coś może się wydarzyć, ale kto tam wie... Ja mam nadzieje, że zrobią dobre tłumaczenie, oraz przyłożą się do dubbingu. D2 było po Polsku i również nie wyobrażam sobie tego by D3 mogłoby być w innym języku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 14:40, Mroku21 napisał:

Nie wiadomo, do premiery jeszcze daleko, ale wydaje mi się, że skoro grę wydaje CDP to
będzie po polsku.


Gdzie widnieje informacja, że dystrybutorem Diablo III w Polsce będzie CDP?
Nie znana jest nawet premiera wersji angielskiej, poznaliśmy ledwie 2 z 5 dostępnych klas, a już się zaczyna "po polsku czy nie?"...

wydawca polski: brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2008 o 15:24, boduczek napisał:

Nie chyba lecz, na pewno. Szansa, że takie coś się ''''wydaży'''' jest niewielka.


No wlasnie... bede musial calkowicie oproznic moj portfel, bo taka wersja napewno nie bedzie tania (o ile wogole bedzie)

Dnia 10.08.2008 o 15:24, boduczek napisał:

Z tego co jednak wiem, takie coś może się wydarzyć, ale kto tam wie


Oj, nie czepiaj sie tak :P

Dnia 10.08.2008 o 15:24, boduczek napisał:

Ja mam nadzieje, że zrobią dobre tłumaczenie, oraz przyłożą się do dubbingu.


Tez mam taka nadzieje, mimo ze zpolszczonej gry nie kupie

Dnia 10.08.2008 o 15:24, boduczek napisał:

D2 było po Polsku


Ja gralem w wersji angielskiej :>

Dnia 10.08.2008 o 15:24, boduczek napisał:

i również nie wyobrażam sobie tego by D3 mogłoby być w innym języku ;)


Tylko napisy - ujdzie, ale jesli bedzie dubbing postaci to gra straci swoj klimacik... Gry w orginalnej wersji jezykowej sa zawsze najlepsze - przynajmniej moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prawda prawda, ale której firmie Blizzard udostępnia w Polsce gry jak nie CDP? :P Zresztą co to za różnica jaki język będzie? Jak po angielsku gra będzie sprzedawana to dobrze przynajmniej angielski pod szlifuję, a jak polska wersja będzie też dobrze tylko niech zrobią ją na poziomie D2 :P.
Ps. D1 nie miało spolszczenia, a ludzie jednak w to grali więc chyba jak wyszłaby 3 po angielsku to i tak byście ją kupili ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2008 o 15:36, diablolod napisał:

Oj, nie czepiaj sie tak :P

Czy ja się czepiam? ;>

Dnia 10.08.2008 o 15:36, diablolod napisał:

Tez mam taka nadzieje, mimo ze zpolszczonej gry nie kupie

Taki z Ciebie patriota, a jak przyjdzie co do czego to wolisz ''''inglisz'''' =/ Wstyd ;p

Dnia 10.08.2008 o 15:36, diablolod napisał:

Ja gralem w wersji angielskiej :>

A ile wyrazów było dla Ciebie niejasnych? :) Wątpię, żeby w grze tego typu wszystkie wyrazy były Ci znane, a szkoda zaglądać do słownika ;P

Dnia 10.08.2008 o 15:36, diablolod napisał:

Tylko napisy - ujdzie, ale jesli bedzie dubbing postaci to gra straci swoj klimacik...
Gry w orginalnej wersji jezykowej sa zawsze najlepsze - przynajmniej moim zdaniem

Niby tak, ale w D2 dubbing nie był taki zły, wręcz przeciwnie stał na przyzwoitym poziomie. Jedynie dodałbym w pewnych miejscach trochę więcej emocji ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2008 o 16:02, boduczek napisał:

Czy ja się czepiam? ;>


Nie...poprostu mi to lekko "wytykasz" :P

Dnia 10.08.2008 o 16:02, boduczek napisał:

Taki z Ciebie patriota, a jak przyjdzie co do czego to wolisz ''''inglisz'''' =/ Wstyd


Nie jestem patriota - poprostu wiem ze wieszkosc ludzi nie zna angielskiego i woli grac w ojczystym jezyku

Dnia 10.08.2008 o 16:02, boduczek napisał:

A ile wyrazów było dla Ciebie niejasnych? :) Wątpię, żeby w grze tego typu wszystkie
wyrazy były Ci znane, a szkoda zaglądać do słownika ;P


Hmm...zadne? Angielski jest latwy... zreszta niezle sie szlifuje bo codziennie ogladam mnostwo anie( 140gb na dysku... musze to na plytki w koncu ponagrywac^^) Oczywiscie ogladam po japonsku z eng subami... tak jest najlepiej.

Dnia 10.08.2008 o 16:02, boduczek napisał:

Niby tak, ale w D2 dubbing nie był taki zły, wręcz przeciwnie stał na przyzwoitym poziomie.


Wiem :D

Dnia 10.08.2008 o 16:02, boduczek napisał:

Jedynie dodałbym w pewnych miejscach trochę więcej emocji ;P


I o to mi chodzi... polski nie jest klimatyczny w tego typu produkcjach (Japonski ma natomiast wiele emocji... zakazdym razem jak cos mowia to tak jakby ktos im serce wyrywal :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2008 o 16:09, diablolod napisał:

Nie...poprostu mi to lekko "wytykasz" :P

Ja Cię tylko poprawiłem, bo skoro angielski jest łatwy, to polski powinieneś mieć opanowany do perfekcji ;p

Dnia 10.08.2008 o 16:09, diablolod napisał:

Nie jestem patriota - poprostu wiem ze wieszkosc ludzi nie zna angielskiego i woli grac
w ojczystym jezyku

Może nie tyle nie zna, co dopiero jest na etapie uczenia się go.

Dnia 10.08.2008 o 16:09, diablolod napisał:

Hmm...zadne? Angielski jest latwy... zreszta niezle sie szlifuje bo codziennie ogladam
mnostwo anie( 140gb na dysku... musze to na plytki w koncu ponagrywac^^) Oczywiscie ogladam
po japonsku z eng subami... tak jest najlepiej.

140 gb... i ja mam Ci wierzyć, że wszystko to anime... ;] Dobra, ale to nie o tym temat xp

Dnia 10.08.2008 o 16:09, diablolod napisał:

I o to mi chodzi... polski nie jest klimatyczny w tego typu produkcjach (Japonski ma
natomiast wiele emocji... zakazdym razem jak cos mowia to tak jakby ktos im serce wyrywal
:P)

Japoński ma emocję? Hmm... praktycznie to emocje można nawet przekazać alfabetem morsa ale w japońskim jest wielkie podobieństwo słów i japonki mają zbytnią skłonność do ''''piszczenia'''' co w produkcji typu Diablo utrudniałoby rozgrywkę ;p Bo nie wyobrażam sobie np Akary mówiącej po japońsku ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się