Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Świetne rozwiązanie z tymi potworami, bardzo mi się podoba. Już widzę to wabienie jednej grupy niemilców w drugą i potem patrzenie z rozkoszą jak się zabijają :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 20:35, gloody napisał:

Świetne rozwiązanie z tymi potworami, bardzo mi się podoba. Już widzę to wabienie jednej
grupy niemilców w drugą i potem patrzenie z rozkoszą jak się zabijają :]


Nie sądzę żeby coś takiego było możliwe. A fajnie by było. Sądzę że potwory będą za priorytetowy cel brały gracza a jeśli takowego nie ma w zasięgu ich wzroku to zajmą się swymi sprawami. No skoro potwory mają mieć większą inteligencję to sam se pomyśl co wybiorą za cel o wyższym priorytecie barbarzyńcę z wielkimi toporami czy małego zombi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy odbiec na tyle daleko, aby "wymieszane" grupy potworów Cię nie widziały. Nie myślałem o sytuacji, że będzie można stać tuż obok i nic nie robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 21:36, gloody napisał:

Wystarczy odbiec na tyle daleko, aby "wymieszane" grupy potworów Cię nie widziały. Nie
myślałem o sytuacji, że będzie można stać tuż obok i nic nie robić ;)

Sorry źle Cię zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TADAM !!
Teh new class iz WIZARD !!

Cytat z http://diii.net/ :
"During the show, Blizzard Entertainment also unveiled the game’s third playable class: the wizard. A wielder of the elements and a master manipulator of time, the wizard can hurl environment-shattering lightning bolts, channel explosive arcane energies, and create pockets of space outside the normal temporal flow. BlizzCon attendees were able to adventure as either the wizard or the previously unveiled barbarian or witch doctor, battling alone or with up to three other players through the catacombs beneath Tristram Cathedral to a final showdown with the Skeleton King."

Teraz tylko czekać na screeny z dema ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 19:47, Jeggred napisał:

"During the show, Blizzard Entertainment also unveiled the game’s third playable
class: the wizard. A wielder of the elements and a master manipulator of time, the wizard
can hurl environment-shattering lightning bolts

Hm, lightning bolts, to zupełnie jak szaman z WoWa ^^ (którym gram zresztą). Do tego dochodzi jeszcze manipulowanie czasem i czary arcane. Oj, wygląda na to, że będę musiał się tą klasą zainteresować, bo zapowiada się naprawdę ciekawie. Myślę, że osoby przyzwyczajone do czarodziejki z D2 również znajdą coś dla siebie w tej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

COś niestety nie dla mnie, ale nie jestem zaskoczony ujawnieniem właśnie czarodzieja. To było do przewidzenia i jako jeden z wielu antycypowałem właśnie taki przebieg wydarzeń. Dodatkowo Skeleton King został postawiony w roli bosa (czy to Diablo 1, czy mi się tylko wydaje?). Świetnie, po prostu świetnie, wszystko idzie po mojej myśli :) Obym pomylił się jedynie z data premiery. Jestem na domiar zaskoczony możliwością gry w DIII. Byłem święcie przekonany, że nic z tego nie będzie, a tu proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pisali już inni wyżej, taka klasa była pewnikiem. Nie wyobrażałem sobie Diablo III bez "typowo" magicznej postaci i oto jest. Jestem tylko ciekaw jak zaprojektują umiejętności tej postaci, aby nie była zbyt podobna do czarodziejki.

edit: obejrzałem trailer wizarda i powiem tyle: slow time jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna postać do jakże wyczekiwanego Diablo III ujawniona...
Fanfary! Powitajmy panią/pana Wizard!
Opis postaci: http://www.blizzard.com/diablo3/characters/wizard.xml
Przejrzałem już wszystkie filmiki, arty, screeny i muszę powiedzieć, że to prawie to samo co czarodziejka w D2. Dodano tylko parę nowych czarów, w tym "slow time", który prezentuje się zabójczo fajnie, i oczywiście rodzaj męski tej klasy.
PS: Jeszcze jeden link do filmiku, który prezentuje postać czarodzieja.
http://www.blizzard.com/diablo3/media/movies/wizard.xml - jeszcze raz ktoś mi powie, że Diablo III jest za jasne! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 21:48, Erunn0 napisał:

Kolejna postać do jakże wyczekiwanego Diablo III ujawniona...
Fanfary! Powitajmy panią/pana Wizard!
Opis postaci: http://www.blizzard.com/diablo3/characters/wizard.xml
Przejrzałem już wszystkie filmiki, arty, screeny i muszę powiedzieć, że to prawie to
samo co czarodziejka w D2. Dodano tylko parę nowych czarów, w tym "slow time", który
prezentuje się zabójczo fajnie, i oczywiście rodzaj męski tej klasy.
PS: Jeszcze jeden link do filmiku, który prezentuje postać czarodzieja.
http://www.blizzard.com/diablo3/media/movies/wizard.xml - jeszcze raz ktoś mi powie,
że Diablo III jest za jasne! ;)


Łoho men! ;) Dzięki, że to wstawiłeś ;P. Obczajam właśnie wizarda i...czuję satysfakcję:P! Nieco azjatyckie klimaty ulepszają dodatkowo tą postać! :) Ciekawe jak będzie się prezentować, na tle pozostałych klas :). Teraz tylko czekać na Blizzcon i nowych newsów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizard - tu chyba nie mamy wątpliwości że polskie tłumaczenie to będzie Czarodziej, prawda? ;)
Mam nadzieję, że Wizard nie będzie zbyt dużą kopią Czarodziejki z drugiej częsci. Widzę tutaj żywioły, piszą o siłąch pierwotnych. Zapowiada się, że póki co to będzie klasa, którą będę grał, no ale czekamy dalej, bo w dwójce paladyn był moją ulubioną postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 21:48, Erunn0 napisał:

Kolejna postać do jakże wyczekiwanego Diablo III ujawniona...
Fanfary! Powitajmy panią/pana Wizard!
Opis postaci: http://www.blizzard.com/diablo3/characters/wizard.xml
Przejrzałem już wszystkie filmiki, arty, screeny i muszę powiedzieć, że to prawie to
samo co czarodziejka w D2. Dodano tylko parę nowych czarów, w tym "slow time", który
prezentuje się zabójczo fajnie, i oczywiście rodzaj męski tej klasy.
PS: Jeszcze jeden link do filmiku, który prezentuje postać czarodzieja.
http://www.blizzard.com/diablo3/media/movies/wizard.xml - jeszcze raz ktoś mi powie,
że Diablo III jest za jasne! ;)


No tej klasy oczywiście nie mogło zabraknąć :P. Czary wyglądają zdumiewająco, jak na razie z tego co możemy zobaczyć na obecnych filmikach z D III to moim zdaniem Wizard się najlepiej prezentuje dzięki swoim efektownym czarom i świetnej animacji.
Ehhhh... robi się coraz ciekawiej ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona postać wraca do gry w nowej odświeżonej szacie, żeby jeszcze tylko paladyna z gry usunięto na dobre, a byłbym wniebowzięty ;)
Podoba mi się ten mini trailer zrobiony specjalnie dla czarodziejki, szkoda że nie dodano podobnych dla barbarzyńcy i szamana. Jej umiejętności wyglądają dość smakowicie i tyle można na ten temat na razie powiedzieć bez wglądu w drzewko umiejętności, bo to co można zobaczyć na trailerze, to z pewnością odpowiednio podrasowana postać. Niemniej bullet time prezentuje się wspaniale, ciekawe jak na to odpowie amazonka/łowczyni w duelu ;)

Poza tym... czy tylko ja mam takie wrażenie, czy na obu dostępnych filmach szata graficzna jest jakby ciut ciemniejsza niż wcześniej? W to mi graj, nie zrobiono tego, o co dopominali się fanatycy mroku, ale jednak ciut przyciemniono lokacje, chyba że to tylko w tym miejscu tak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 11:55, GanD napisał:

Poza tym... czy tylko ja mam takie wrażenie, czy na obu dostępnych filmach szata graficzna
jest jakby ciut ciemniejsza niż wcześniej? W to mi graj, nie zrobiono tego, o co dopominali
się fanatycy mroku, ale jednak ciut przyciemniono lokacje, chyba że to tylko w tym miejscu
tak wyszło.


Podejrzewam, że te lokacje, które zaprezentowano na WWI się nie zmienią.
Ale na przykład Tristram wygląda bardzo mroczno. Ciemno, wszędobylska mgła. Wygląda świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2008 o 11:55, GanD napisał:

Poza tym... czy tylko ja mam takie wrażenie, czy na obu dostępnych filmach szata graficzna
jest jakby ciut ciemniejsza niż wcześniej? W to mi graj, nie zrobiono tego, o co dopominali
się fanatycy mroku, ale jednak ciut przyciemniono lokacje, chyba że to tylko w tym miejscu
tak wyszło.


Może akurat mroczniejsze miejsca ;P. Chociaż dla mnie nie ma znaczenia czy gra będzie w mrocznej grafice czy nie ;).Ważne by była fajna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się