Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2009 o 11:32, GanD napisał:

Healer niezbyt pasuje do Diablo.


Cóż, taki np. Paladin z D2 teoretycznie też był przeznaczony do gry w singlu, ale dopiero w multi jego aury stawały się tak przydatne. Podobnie z Oak Sage (czy Heart of Wolverine) Druida.

W każdym razie może źle się wyraziłem z tym healerem. Chodziło mi o klasę wspomagającą pozostałych członków drużyny, tak, jak robił to Paladin z dwójki.

Dnia 23.08.2009 o 11:32, GanD napisał:

W ogóle podział ról w Diablo, nigdy czegoś takiego nie było


Czy to znaczy, że tylko ja grałem w drużynach, w których Barb ściągał na siebie przeciwników, wsparty aurami Paladina, podczas gdy reszta drużyny zza ich pleców masakrowała hordy wrogów?

Dnia 23.08.2009 o 11:32, GanD napisał:

Barb to taki sam dps jak monk, tylko inaczej się do tego zabiera, podobnie jak inne klasy.


Tiaa... i dlatego Barb w dwójce miał obłędne ilości HP w porównaniu z innymi postaciami? O ile pamiętam, każdy punkt Vitality dawał mu 4 pkt życia [sprawdza na diablowiki... tak, 4 HP za każdy pkt Vitality]. To nie jest dps, to typowy tank. WoW nie ma tu nic do tego, bo specjalizacje nie ograniczają się tylko do MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 12:09, Ringno5 napisał:

Tiaa... i dlatego Barb w dwójce miał obłędne ilości HP w porównaniu z innymi postaciami?
O ile pamiętam, każdy punkt Vitality dawał mu 4 pkt życia [sprawdza na diablowiki...
tak, 4 HP za każdy pkt Vitality]. To nie jest dps, to typowy tank. WoW nie ma tu nic
do tego, bo specjalizacje nie ograniczają się tylko do MMO.


Mhm, tylko on miał okrzyki, które potrzebowali praktycznie wszyscy ^^ [Hail cta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby rola barbarzyńcy ograniczała się do bycia tankiem, bo byś nie był w stanie przejść samodzielnie single player bez znaczących zmian w gameplayu. Dla mnie czym innym jest wspieranie drużyny swoimi umiejętnościami, gdy już w niej jesteśmy, a czym innym jest podział na konkretne role w drużynie, które zawsze są ci przypisane. Dlatego w Diablo poradzi sobie jakoś w multi (lepiej lub gorzej) drużyna złożona z samych barbarzyńców, a w takim WoW czy choćby Baldur''s Gate w ogóle nie ma racji bytu.

Ja pamiętam, że gdy jeszcze grywałem w Diablo, mało kto w ogóle czekał na barbarzyńcę (jak już na coś czekano, to tylko na jego okrzyki;), by rozpoczął atak, bo każda postać tak czy siak jakoś sobie poradzi, a to salwując się ucieczką, a to walcząc z doskoku, z dystansu, czy też po prostu walcząc w zwarciu. Jaka czarka czy inny enigmatyczny paldek będzie czekał na żółwia barbarzyńcę, by łaskawie zaczepił przeciwnika. Spróbuj takiej sztuczki w grze z prawdziwym podziałem na role w drużynie i po 3 sekundach będziesz martwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 22:01, Czarek188 napisał:

Witam. A czy ktoś wie czy będzię edycja kolekcjonerska diablo III?? Bardzo proszę o odp.

Kolego, nawet do końca nie wiadomo kiedy gra się ukaże, czy będzie to rok 2011, czy może jeszcze dalej,a co dopiero edycja kolekcjonerska. Możemy się jedynie domyślać, że zgodnie z obowiązującym trendem takowa również będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 22:18, Dark_elves napisał:

> Witam. A czy ktoś wie czy będzię edycja kolekcjonerska diablo III?? Bardzo proszę
o odp.
Kolego, nawet do końca nie wiadomo kiedy gra się ukaże, czy będzie to rok 2011, czy może
jeszcze dalej,a co dopiero edycja kolekcjonerska. Możemy się jedynie domyślać, że zgodnie
z obowiązującym trendem takowa również będzie:)


Kurde, bo ja już nie mogę się doczekać. No ale jak już mówisz to będzie bardzo dużo czekania a ten czas do daty premiery będzie się straszliwie dłużył. Więc nic innego nie pozostaje niż cierpliwie czekać. Eehhhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łohoho ;D. Bardzo fajne newsy. Monk jako klasa bardzo mi się podoba, chociaż z leczeniem to on ma chyba mało wspólnego, ale styl walki oraz połączenie tego z magią dają niesamowity efekt. Dodatkowo powrót pustyni... Czyżby znowu okazja pozwiedzać będzie grobowiec Tal Rasha? Czy może to zupełnie nowe tereny? Ahhh no cóż została ostatnia klasa. Czyżbyśmy powinni oczekiwać jakiegóś tanka czy może raczej złodziejo/łucznika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 02:57, Jakli napisał:

powinni oczekiwać jakiegóś tanka czy może raczej złodziejo/łucznika?

Może łotrzyca:):) idealnie by pasowała do broni dystansowej, z tym, że to chyba było mało oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 15:20, Feno napisał:

Na 100%, to będzie jakiś dystansowiec. Może właśnie łotrzyca, albo jakaś łowczyni...


ja bym chciał właśnie ,żeby jakaś hybryda powstała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 15:23, hammerfall87 napisał:

ja bym chciał właśnie ,żeby jakaś hybryda powstała


Też bym chciał.
Wolałbym coś w stylu łotrzycy z D1, niż amazonki z D2 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 15:27, Feno napisał:

> ja bym chciał właśnie ,żeby jakaś hybryda powstała

Też bym chciał.
Wolałbym coś w stylu łotrzycy z D1, niż amazonki z D2 :-)


np taki daleko dystansowiec łucznik,kusznik itd posługujący pułapkami np :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz ujawni jeszcze kiedyś 5 klasę ,a przy 4 już miałbym bardzoo duży kłopot którą wybrać xD
chyba w żadnym innym Hack''n''slashu tak nie było nie jest i nie będzie DIABLO !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 10:45, juhyter napisał:

Blizz ujawni jeszcze kiedyś 5 klasę ,a przy 4 już miałbym bardzoo duży kłopot którą wybrać
xD
chyba w żadnym innym Hack''n''slashu tak nie było nie jest i nie będzie DIABLO !!



ja tam jestem pewien ,że raczej mnichem będę siekał, no ale nie zapominajmy o dodatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2009 o 12:21, hammerfall87 napisał:

ja tam jestem pewien ,że raczej mnichem będę siekał, no ale nie zapominajmy o dodatku
:)

Dokładnie:) Samo wprowadzenie tylko pięciu klas nastawia ten produkt na dodatki ,może nawet więcej niż tylko jeden. Co do łotrzycy to pasowałby idealnie do broni dystansowej, ale jak tak się głębiej zastanowić, to nie mogę sobie wyobrazić jej męskiego odpowiednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 21:14, Pawlo09 napisał:

Najprawdopodobniej 5 klasa w Diablo 3 to Paladyn.


Tak przypuszczasz, czy masz konkretne info? I czemu akurat Paladyn? Na chwilę obecną brakuje postaci walczącej na dystans, i chyba raczej takiej klasy należy się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się