Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Ufff Kafar jak dobrze, że dałeś dziś świeżego posta bo tak bym musiał się cofać trochę wstecz by znaleźć jakiś Twój post by dać Ci bezpośrednią odpowiedź :)
Pamiętasz naszą rozmowę o levelowaniu ?? paaaamiętasz :P
Coś tam psioczyłeś, że 99 to idzie w dwa dni wbić. Ja zaprzeczałem i jak coś to po 2 maja czyli resecie drabiny na serwerach będę pilnował tego wszystkiego.
Otóż dziś mamy 6 maj. 4 dni po resecie. Zainstalowałem Diablo 2 i .... no cóż porobiłem kilka screenów drabin dla poszczególnej klasy i skleiłem to w jeden duży screen. łap
Największe levle przypadają paladynowi 94 [pewnie już jakieś boty śmigają] oraz Soso.
To dopiero ale też aż 94 a do 99 uwierz mi baaaaardzo daleko :). Za jakiś czas dam kolejną paczkę screenów.

Pozdrawiam.

20120506151546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 15:02, Pietro87 napisał:

Pobierasz raz instalator angielski taki jaki ci pasuje [np EU-ENG] wypalasz na dwuwarstwową
płytę DVD, wrzucasz do zamówionego/kupionego tutaj wydania gry i nic już nie musisz pobierać
jak ci się zachce produkt odinstalować =P
Najprostsze rozwiązania są najlepsze.


No właśnie :) dlatego zamówię w pudełeczku ;) już z Wiedźminem 2 to przerabiałem, czułem się dziwnie mając wersję rozszerzoną na dvd-r, a wkładałem do pudełka premierowego.
Prawie jak pirat :D:D z targowiska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 15:01, Braveheart napisał:

Ile tomów z "Sin War" przeczytałeś ? jeśli udało Ci się przeczytać wszystkie 3 to szacun.

Tak, czytałem całość. Znam także poprzednie książki, które kupowałem jak jeszcze ISA je tłumaczyła. Natomiast Sin War i Book of Cain musiałem już sprowadzić z Amazona, bo pewnie bym nigdy nie doczekał ich wydania ;D Ogólnie dobra trylogia, podobał mi się ten wątek intrygi z kultami. Ciekawi mnie tylko czy jeszcze kiedyś rozwiną wątek Trag''Oula, bo nie było jednoznacznie określone kim on jest.

Dnia 06.05.2012 o 15:01, Braveheart napisał:

Nie wiele to fakt a im nawet to pasuje. Taki Barbarzyńca np uciekł sobie gdzieś z Harrogath
i przez te 20 lat stresu posiwiał ;-)

Jeśli założymy, że w D2 mógł mieć ze 30 to teraz w D3 będzie miał z 50 a biorąc pod uwagę specyfikę tego ludu to na pewno jest tak samo sprawny jak wtedy. Na pewno zniszczenie góry Arreat poważnie na niego wpłynęło co by dobrze tłumaczyło wspomnianą siwiznę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez te sprzeczne posty ztraciłem rachube.
Czyli jak pobiore sobię klienta gry z linku (przypietego wyżej) i ściągnę sobie PL, to gra będzie w pełni po polsku, czy tylko napisy czy jeszcze coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 15:25, GringoG3 napisał:

Przez te sprzeczne posty ztraciłem rachube.
Czyli jak pobiore sobię klienta gry z linku (przypietego wyżej) i ściągnę sobie PL, to
gra będzie w pełni po polsku, czy tylko napisy czy jeszcze coś innego ?


Będzie w pełnej polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 15:18, Arcling napisał:

Jeśli założymy, że w D2 mógł mieć ze 30 to teraz w D3 będzie miał z 50 a biorąc pod uwagę
specyfikę tego ludu to na pewno jest tak samo sprawny jak wtedy. Na pewno zniszczenie
góry Arreat poważnie na niego wpłynęło co by dobrze tłumaczyło wspomnianą siwiznę :D


Początkowo barbarzyńca z d3 miał być tą samą osobą co w d2, ale o ile dobrze pamiętam niestety zmienili to (można to wywnioskować z tego, ża barb w d3 nie zna Caina itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 15:20, Wojman napisał:

I jeszcze jeden screen, żeby mnie pogrzebać, bo się nie znam.


Czyli co? Blizzard na stronach swojego supportu kłamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 15:27, maniekk napisał:

Czyli co? Blizzard na stronach swojego supportu kłamie?


Blizzard PL nie wiedział, że w grze Diablo III będzie czat, o innych rzeczach też nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 15:29, Wojman napisał:

Blizzard PL nie wiedział, że w grze Diablo III będzie czat, o innych rzeczach też nie
wiedzą.


W takim razie kłamią wszystkie strony supportu od eu do us. Wszędzie piszą, że na Mac nie ma polskiego. Ostatnia aktualizacja strony to 25 kwietnia 2012.
Może tylko launcher masz po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 15:16, GringoG3 napisał:

Zrób na swoim gramsajt''ie ankiete, kogo radzą Ci wygrać pozostali użytkownicy. Po co
zostawiać to losowi, daj się pobawić innym :)

Nie, nie, nie, nie :P choć dzięki za pomysł
U mnie Wizard i Monk to praktycznie stoją na no.1 Gdyż Monk dla mnie jest perfekcyjny jeśli chodzi o walki w bezpośrednim zwarciu. Barbarem też mi się fajnie grało ale jednak Monk dał mi lepszą frajdę.
Jeśli chodzi o postacie dystansowe to Wizard przy DH i WD wypada dla mnie najlepiej. Wiele razy Wizardem sobie grałem i gra mi się nim pysznie bardzo :)
Problem polega na tym kim zagrać pierwszym. Czy klasą walczącą w zwarciu czy na dystans. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2012 o 15:29, Wojman napisał:

Blizzard PL nie wiedział, że w grze Diablo III będzie czat, o innych rzeczach też nie wiedzą.


Szkoda tylko, że na angielskich stronach Battle.net, na wszystkich zagranicznych serwisach (Kotaku, itp.) jest wyraźna informacja o tym, że Diablo 3 na Macach będzie tylko po angielsku, francusku i niemiecku. Brak włoskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego i polskiego.
Chyba nie jesteśmy jakoś uprzywilejowani, że dostaniemy jako jedyny czwarty język do wyboru, prawda? Jeśli Blizzard wrzuciłby na Maca dodatkowe języki, to raczej nie zaprzeczałby temu we wszystkich możliwych źródłach, bo to byłoby działaniem na własną niekorzyść.

Oczywiście, jest też możliwa opcja, że po prostu installer jest zlokalizowany, a sama gra już nie, prawda?
Chociaż z drugiej strony, możemy uznać Cię za niemylącą się wyrocznię i zamknąć oczy na wszystko to, co piszą inni ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 15:35, maniekk napisał:

W takim razie kłamią wszystkie strony supportu od eu do us. Wszędzie piszą, że na Mac
nie ma polskiego. Ostatnia aktualizacja strony to 25 kwietnia 2012.
Może tylko launcher masz po polsku.


Czy ja piszę po Chińsku? Nie? To może po japońsku? Nie? Po koreańsku? Fińsku? Angielsku? Rosyjsku? NIE. Piszę po polsku, że mam ściągniętą wersję polską. Nie angielską, nie niemiecką, nie francuską, nie angielską. POLSKĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 15:40, Mohair napisał:

Oczywiście, jest też możliwa opcja, że po prostu installer jest zlokalizowany, a sama
gra już nie, prawda?


No żesz... ŚCIĄGNĄŁEM WERSJĘ POLSKĄ.

A, że dziennikarzyny coś podają, wcale nie oznacza, że tak jest. Mają pressa to wrzucają, nie przejmują się czy to prawda czy nie, sprawdzić też im się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 15:40, Wojman napisał:

Czy ja piszę po Chińsku? Nie? To może po japońsku? Nie? Po koreańsku? Fińsku? Angielsku?
Rosyjsku? NIE. Piszę po polsku, że mam ściągniętą wersję polską. Nie angielską, nie niemiecką,
nie francuską, nie angielską. POLSKĄ.


Nie spinaj się tak, jeszcze coś Ci się stanie ;) Fakt pewnie w blizzardzie sami nie wiedzą co wypuszczają :) ah ten marketing god damn it...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o spokój wyluzujcie niebawem premiera, co i jak będzie to sami sprawdzicie w dniu premiery, naprawdę nie ma się co spierać i spinać kto ma rację a kto jej nie ma. Nie psujmy nastroju oczekiwanie do godziny 0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 15:40, Wojman napisał:

Czy ja piszę po Chińsku? Nie? To może po japońsku? Nie? Po koreańsku? Fińsku? Angielsku?
Rosyjsku? NIE. Piszę po polsku, że mam ściągniętą wersję polską. Nie angielską, nie niemiecką,
nie francuską, nie angielską. POLSKĄ.


Wrzuć na luz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 15:49, kulfonito napisał:

Wrzuć na luz :D


Jak nie masz nic do powiedzenia w danym temacie to lepiej nic nie mów, bo za spam "nagrodę" można dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 15:49, kulfonito napisał:

Wrzuć na luz :D


Jak się okaże, że wersja polska to jednak angielska to zawał serca murowany.

Swoją drogą jak już gra się pojawi trzeba zorganizować listę chętnych na co - op. Coś czuję, że sporo takich będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 15:53, Shinigami napisał:

Swoją drogą jak już gra się pojawi trzeba zorganizować listę chętnych na co - op. Coś
czuję, że sporo takich będzie.


Ja będę chętny, ale najpierw upgrade maszyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się