Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Pojawiają się głosy że wizz ma kiepską "przezywalność" na wyższych poziomach trudnośc bez stosownej osłony innych postaci/dobrego sprzętu - będzie ciekawie bo również planuję grę wizzką :)i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak teoretycznie nie powinien mieć tak źle z teleportem, spowolnieniem czasu itp. WD zdaje się mieć o wiele gorzej bo jego mobilność jest na poziomie 0 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 00:08, Ryco2 napisał:

Pojawiają się głosy że wizz ma kiepską "przezywalność" na wyższych poziomach trudnośc
bez stosownej osłony innych postaci/dobrego sprzętu - będzie ciekawie bo również planuję
grę wizzką :)i


Ponoć na poziomie Inferno to demon Hunter ma mieć najtrudniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 00:06, Pietro87 napisał:

Wizzard.
To jest klasa no.1 bez dwóch zdań

"Miło spotkać kogoś o podobnych poglądach" ;-)

Dnia 06.05.2012 o 00:06, Pietro87 napisał:

Miałem cholerny dylemat Wizz czy WD, ale jednak Wizz idzie na 1szy ogień.

Uuuu uuuu ja takich dylematów nie miałem. WD nie robił u mnie ochów i achów. Słabo mi się nim grało rly. Przeszedłem nim betę dla samego przejścia by mieć to "zaliczone" gdyż podejście do klasy miałem dobre .. na zasadzie "Ciekaw jestem co ci z Blizza zmontowali robiąc takiego WD" zagrałem no i.... dla mnie to rewelacji jednak nie miało. Nie urzekło mnie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 00:06, Pietro87 napisał:

Wizzard.
To jest klasa no.1 bez dwóch zdań.
Potem WD i ewentualnie Monk.
DH i Barb siedzą daleko w tyle :)

Miałem cholerny dylemat Wizz czy WD, ale jednak Wizz idzie na 1szy ogień.


Grając w becie wszystkimi klasami jakoś odniosłem wrażenie, że Wizzard jest taki sobie w porównaniu do innych klas, ale może to dla tego, że kocham grę klasami melle a nie ranged tak mi zostało, po WoW i tak pewnie będzie w D3 ;P

ale cięzko coś ustalić po 13lvl i becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam biorę Witch Doctora :] Klasa z moim zdaniem największym potencjałem, niebanalna i unikatowa, jakby nie patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 00:23, MastAlol napisał:

Ja tam biorę Witch Doctora :] Klasa z moim zdaniem największym potencjałem, niebanalna
i unikatowa, jakby nie patrzeć.

Rzucanie urn z pająkami jednak bądź co bądź jest unikatowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2012 o 00:32, Braveheart napisał:

Rzucanie urn z pająkami jednak bądź co bądź jest unikatowe ;-)


A odczepcie się wszyscy od tych urn z pająkami :D Na dalszych poziomach, po modyfikacji runami, już ich chyba nie ma :P
Ale swoją drogą to ciekawe, czym Blizzard się kierował, tworząc taką animację :D Mogłem się o to zapytać w tym wątku, gdzie zadawało się pytania twórcom gry... Jak zwykle spóźniony, szlag by to :P

Zresztą, ten skill i tak ma słaby potencjał generalnie rzecz biorąc. Ja zupełnie inne mam na celowniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 00:40, Mohair napisał:

A odczepcie się wszyscy od tych urn z pająkami :D Na dalszych poziomach, po modyfikacji
runami, już ich chyba nie ma :P

Są pajączki troszeczkę większe i innego koloru :P. Potem przeca Ci się runa pierwsza w tym skillu odblokowuje

Dnia 06.05.2012 o 00:40, Mohair napisał:

Zresztą, ten skill i tak ma słaby potencjał generalnie rzecz biorąc. Ja zupełnie inne
mam na celowniku ;)

Raczej tak, nie wiem i mnie to nie będzie obchodzić bo WD grać zamiaru nie mam. Ale ta postać się wydaje jakby potrzebowała trochę więcej czasu na koksanie.. coś jak Drut w D2 LOD. Jednak mnie ona nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2012 o 00:53, Braveheart napisał:

Ale ta postać się wydaje jakby potrzebowała trochę więcej czasu na koksanie.. coś jak Drut


Pisałem już wcześniej - wszystko zależy od sposobu gry. Ja właśnie WD, a nie Monkiem czy DH, najszybciej rozwaliłem Leorica w becie, przeszedłem przez niego niczym nóż przez masło, dosłownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo WD w becie był najsielniejszy. Imo przyrost inta ze skilla za duży był jak na początek, razem z nietoperkami nawet Leoric był dużym minionem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 01:32, Fanagir napisał:

Bo WD w becie był najsielniejszy. Imo przyrost inta ze skilla za duży był jak na początek,
razem z nietoperkami nawet Leoric był dużym minionem.


Skoro tak, to czemu wszyscy piszą, że ta postać na początkowych etapach gry jest słaba?
A swoją drogą, akurat nietoperzy nie używałem wtedy chyba, chciałem przetestować jakiś inny skill z tego co pamiętam, ale nie jestem dokładnie pewien już, jak to wyglądało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 01:32, Fanagir napisał:

Bo WD w becie był najsielniejszy. Imo przyrost inta ze skilla za duży był jak na początek,
razem z nietoperkami nawet Leoric był dużym minionem.

To, że on ma tego skilla co wysysa dusze i przy najlepszym wessaniu może mieć 171 int z tego co pamiętam to i tak go jakimś mega nie czyni. Później to używałem tylko i wyłącznie tych fire batów bo to dobry masowy atak. Było jak było nie powiem, zdecydowanie lepiej fakt. Mega itemów wtedy nim też nie miałem ale i tak jakoś to nie dla mnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 01:39, Mohair napisał:

Skoro tak, to czemu wszyscy piszą, że ta postać na początkowych etapach gry jest słaba?


Bo większość nie umie nim grać, ot co. Według mnie Witch Doctor jest świetna postacią i potrafi narobić niezłego zamieszania. Miałem nim dmg niemal równy... ekhm... Czarownicy, która była na wyższym levelu.
Tak jak w przypadku poprzednich części - albo Barbar albo Czarodziejka. I właśnie dla większości wybór sprowadza sie to tych dwóch klas, bo inne są bardziej skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że większość osób które jeszcze nie kupiły D3 czeka na informacje po ile gra będzie chodzić w Tesco ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce EK to niech dzwoni po sklepach i się pyta. Można poprosić o rezerwację. Może ktoś się zgodzi. W niektórych sklepach takie listy prowadzą na edycję normalna i kolekcjonerską gdyby zabrakło egzemplarzy. Także wystarczy się podowiadywać po prostu i jest szansa na załapanie się na EK. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 08:58, wodnym napisał:

W Empiku "D3" za 199 złotych. Informacja z jednego forum o tej grze.


A na Empik.com za 179 zł. Bardziej opłaca się więc zamówić z dostawą do salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 09:08, HumanGhost napisał:

A na Empik.com za 179 zł. Bardziej opłaca się więc zamówić z dostawą do salonu.

Tylko z tego co czytałem ludzie dostaną tak zamówioną grę dopiero 18 maja. Także najgorsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam radze poszukac sklepy na allegr.. z waszym miastem i odbiorem osobistym bo ceny tam są opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się