Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2012 o 20:48, Mohair napisał:

Braveheart - najpierw napisałem Ci odpowiedź w duchu tego, co jest powyżej. Usunąlem
ją, bo myślałem, że mogło Ci chodzić o inną implikację tego stwierdzenia, tj. że 60 poziom
może nie być wcale w stu procentach ostatnim, /../ Ciach

Spoko, spoko wszystko rozumiem ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 22:08, vegost napisał:

Empik wyprzedał cały nakład z głównego magazynu. Teraz można dostać Diablo 3 wyłącznie
w salonach :) Wow. Takie wzięcie jest w Polsce ? Czy może nakład nie był zbyt duży u
nich ? W każdym razie, pierwsza pula poszła .. :) Nie wspomnę o tym, że w Saturnie czy
Media Markcie leżą 3 wielkie półki Diablo 3 :)

Chyba raczej to wzięcie w Polsce... :). Jeszcze wczoraj patrze na emipku a tam nie ma Diablo... XD Rozeszło się to dosłownie jak świeże bułeczki a empik pewnie mało sztuk nie dostał :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 22:08, vegost napisał:

/.../

Co ciekawe, byłem dzisiaj w salonie empiku (mieszkam w całkiem sporym mieście) i sprzedawca z całą stanowczością stwierdził, iż nie będą mieli w ogóle edycji kolekcjonerskich.

I to nie pierwszy taki przykład, bo słyszałem od innych, że w pozostałych miastach też może być z tym problem. Cóż, widać ogromny popyt się na ten towar zrobił. I nie dziwię się - nie dość, że gra wyczekiwana jest niesamowicie, to i zawartość jest satysfakcjonująca.

Jak to dobrze mieć zamówione aż dwie EK :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 22:15, Braveheart napisał:

Chyba raczej to wzięcie w Polsce... :). Jeszcze wczoraj patrze na emipku a tam nie ma
Diablo... XD Rozeszło się to dosłownie jak świeże bułeczki a empik pewnie mało sztuk
nie dostał :)

Pozdrawiam.


Raczej na pewno :) Empik jako jedna z największych sieci sklepów z grami i innymi pierdołami musiało dostać dużą pulę :) A to świadczy, że dużo Polaków będzie grało w D3 to dobrze ;p Teraz mam takie pytanie. Jeśli nie zamówiłem z dostawą do wybranego salonu gdzie będzie nocna premiera to będzie można w tym czasie iść i sobie kupić egzemplarz czy będą tylko kopię dla tych co zamówili wcześniej ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 22:19, vegost napisał:

Raczej na pewno :) Empik jako jedna z największych sieci sklepów z grami i innymi pierdołami
musiało dostać dużą pulę :) A to świadczy, że dużo Polaków będzie grało w D3 to dobrze
;p Teraz mam takie pytanie. Jeśli nie zamówiłem z dostawą do wybranego salonu gdzie będzie
nocna premiera to będzie można w tym czasie iść i sobie kupić egzemplarz czy będą tylko
kopię dla tych co zamówili wcześniej ? :P

Chyba tak.. czekaj czekaj gdzieś Emaila miałem .... daj mi chwilkę ok mam

Cytat z maila od empiku

W związku z ogromnym zainteresowaniem, towarzyszącemu premierze gry Diablo 3 (wersja kolekcjonerska i wersja standardowa), chcielibyśmy przekazać krótki terminarz dotyczący odbioru zamówionych produktów.

Jeżeli, zamówiłeś produkt z wysyłką kurierem lub pocztą przesyłkę otrzymasz w dniu premiery czyli 15 maja na adres podany w zamówieniu.
Jeżeli, zamówiłeś produkt z odbiorem w salonie Empik, będziesz mógł odebrać przesyłkę w dniu premiery, czyli 15 maja od godziny otwarcia salonu.
Jeżeli, zamówiłeś produkt z odbiorem w jednym z naszych salonów, które biorą udział w nocnej premierze, czyli:


[Spis miast on nie jest potrzebny :P]

Ale z tego co się orientuję w Dniu premiery będzie również można kupić swoją kopię. Na bank coś tam mają.! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, czy tylko mi zniknęło zamówienie Diablo 3 w sklepie gram.pl ?? Czy to jakieś żarty są ?!

Zamówienie złożone w lutym, a tu dzień przed premierą znika mi z listy zamówień gra.

CO TU SIĘ DZIEJE ?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 22:28, Braveheart napisał:

Ale z tego co się orientuję w Dniu premiery będzie również można kupić swoją kopię. Na
bank coś tam mają.! ;-)


Kurcze mam nadzieję, że będą mieć ! :P Zrezygnowałem ze swojej kopii tutaj bo idę na nocną premierę i pomyślałem, że tam kupię. Ale będę miał zonka jak nie będzie XD Najwyżej, poczekam do popołudnia i wtedy kupię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 22:31, sobies2 napisał:

Przepraszam bardzo, czy tylko mi zniknęło zamówienie Diablo 3 w sklepie gram.pl ?? Czy
to jakieś żarty są ?!

Zamówienie złożone w lutym, a tu dzień przed premierą znika mi z listy zamówień gra.

CO TU SIĘ DZIEJE ?!?!

Pytanie to proponuje również zadać tutaj
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=11358

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić i ja, moje również zniknęło....
No jak gram poleci sobie z nami w wała i wrzuci info, że jednak im tego czy owego zbrakło, to się chyba definitywnie pożegnamy, aczkolwiek ja wysłałem zapytanie do boku i czekam na odpowiedź]

@edit

Generalnie Diablo III jako produkt całkiem ze sklepu gramowego zniknęło.
Będą jaja jak dwa dni przed premierą bez żadnego ostrzeżenia gram zapakuje nam "kij w dupsko"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczę na skrzynce kolejny mail z przeprosinami, tym razem od gramu z informacją, że grę dostanę dopiero w drugim rzucie, to nie wiem co zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak kupowanie gry w sklepie :) Jeśli by zabrakło egzemplarzy to tak czy siak nie powinna pozycja zniknąć z listy zamówień. Ciekawe co jest grane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 22:45, vegost napisał:

Nie ma to jak kupowanie gry w sklepie :)


Wiadomo, lepiej ściągać z torrentów [sarkazm, tak to jest sarkazm]...
Oświeć mnie o wyrocznio gdzie je mamy kupować jak nie w "sklepach"...


Wracając do tematu, przypuszczam, że albo jest to jakiś głupi błąd na stronie związany z aktualizacją zamówień i samego produktu [który za dwa dni już nie będzie pre-orderem tylko zwykła pozycja do kupienia od reki] albo gram poleciał w wała i odwoła zamówienia z przyczyn bliżej nie znanych [i tym akcentem się rozstaniemy z gramem na stałe - przynajmniej ja i przypuszczam sporo innych klientów też]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprawa się nie wyjaśni do jutra, pójdę na nocną premierę do Empiku i tam kupię, a zamówienie oleję. To sklep na tym straci, ja najwyżej kilkanaście zł ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 22:47, Pietro87 napisał:

Wiadomo, lepiej ściągać z torrentów [sarkazm, tak to jest sarkazm]...
Oświeć mnie o wyrocznio gdzie je mamy kupować jak nie w "sklepach"...


Ależ pojechał.. Po co ta złośliwość ? Chodziło mi o to, że lepiej kupować gry samemu w sklepie a nie przez internet, gdzie można robić w wała kupujących. Urodziłeś się dzisiaj, że tego nie wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 22:45, vegost napisał:

Ciekawe co jest grane ?

Dokladnie :) Jak ja juz zaplacilem z gory za gre a tu nagle takie cus O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się