Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Moze tak ja zmienie emaila czyli login i haslo to mimo ze gosciu zna sekretne pytanie to nic mu ono nie da? nie odzyska hasla w ten sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 00:10, vegost napisał:

Mam all na max i rozdziałka 1600x900 i przy większej ilości mobów jest
trochę lag jak grałem z Reznovem w co-op to było dość dziwnie :)

Renzovem kolego, Renzovem... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 00:46, Renzov napisał:

Renzovem kolego, Renzovem... :-)


Oh przepraszam :D Zawsze myślałem, że piszę Reznov :D Tak czy siak sorki za małą pomyłkę :) Ale dobrze się grało w co-opa nie ? :) Trochę trudno bo więcej mobów się spamuje, ale sieczka przynajmniej jest :) Klawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, to macie jakieś porady do gry barbarzyńcą? Dopiero 12 poziom wbiłem, ale sporo się namęczyłem z pierwszym bossem aktu pierwszego.

Jak na razie, dałem w typ wojownika, czyli w jednej ręce toporek, w drugiej zaś tarcza. Znalazłem pare itemków dających dość dobre procenty do odnajdywania magicznych przedmiotów, dodatkowo dokupiłem dwa pierścienie i już na 10 poziomie znalezłem rzadkie buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ale już późno - nawet nie zauważyłem. Mam problem. Robię quest w II akcie -

Spoiler

chodzi o dwie próbki krwi. Próbki posiadam, pierwsza w salach burzowych zostawiłem, teraz kolej na nieznaną otchłań i jest kuku, bo prawdopodobnie kiedy już powoli zbliżam się do końca dostaję komunikat, że utracoono połączenie z serwerem i tak już 5 razy..

. Miał ktoś podobny kłopot? Z góry dzięki za podpowiedzi, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 00:44, Piter1988 napisał:

Moze tak ja zmienie emaila czyli login i haslo to mimo ze gosciu zna sekretne pytanie
to nic mu ono nie da? nie odzyska hasla w ten sposob?


Eh.. nie wiem. Sekretne hasło służy do resetowania go jak się zapomni albo do jego zmiany. Czy uda mu się przez to dobrać do loginu nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 00:52, vegost napisał:

Oh przepraszam :D Zawsze myślałem, że piszę Reznov :D

A jednak nie.

Dnia 17.05.2012 o 00:52, vegost napisał:

Tak czy siak sorki za małą pomyłkę
:) Ale dobrze się grało w co-opa nie ? :)

Ano dobrze :). Pisałem, że kiedyś trza to powtórzyć, ale jak będziemy na relatywnie zbliżonym poziomie... :-)
Komicznie wyglądało jak ja stałem przed Leorykiem, a on mnie nawet trafić nie mógł. Cóż, przynajmniej wiem jaki jest "przeskok" z aktu na akt... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Booooże jak ta gra wciąga. Jak już grasz to nie możesz wyjść. Serio jajec Sobie nie robił ten kto stworzył kwejka w stylu "Drogie Dziewczyny, znowu zabiorę wam waszych mężczyzn" :D
Mój barbek po 2 dniach grania. Przyjemnie choć wcześniej nie szczaiłem się, że mało życia dla barba to słaba sprawa. Dlatego od razu pokochałem aukcje. Mam dużo itemów z socetami to się nakupowało ametystów i tak z ledwo 1 k życie skoczyło do 3 k. :D

20120517010533

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 01:00, Renzov napisał:

Ano dobrze :). Pisałem, że kiedyś trza to powtórzyć, ale jak będziemy na relatywnie zbliżonym
poziomie... :-)
Komicznie wyglądało jak ja stałem przed Leorykiem, a on mnie nawet trafić nie mógł. Cóż,
przynajmniej wiem jaki jest "przeskok" z aktu na akt... :-)


No cóż niedługo dojdziemy do tego samego poziomu mam nadzieję :) Hmm przy zwiększonym poziomie trudności to już byś tak nie stał przy Leryku :D On mnie trochę koksał, jego combo jest niezłe. Ale przy takim lvlu się nie dziwie. Hmm czyli cut-scenki przeklikałeś ? :) Ja tam wszystko oglądam, chociaż wolę filmy w CGI a nie w rysunkowym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh odechciało mi się grać przez te zamieszanie z serwerami... Mam teraz dylemat czy kontynuować grę na us i liczyć na to że blizz jakoś pozwoli raz przenieść (mnóstwo ludzi ma problem, że gra nie na swoim serwerze) czy może robić od nowa postać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 01:00, Malevyn napisał:

zwieksza regeneracje mocy tajemnej (tylko dla lowcy demonow)

wtf

Również zwróciłem na to wczoraj uwagę...

I szczerze nie mam pojęcia o co chodzi, obstawiam ewentualnie błąd tłumaczenia, ale może ktoś wie coś więcej na ten temat. Ja trochę zgłupiałem jak to zobaczyłem, bo przecież DH ma Nienawiść i Dyscyplinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 01:06, Renzov napisał:

Również zwróciłem na to wczoraj uwagę...

I szczerze nie mam pojęcia o co chodzi, obstawiam ewentualnie błąd tłumaczenia, ale może
ktoś wie coś więcej na ten temat. Ja trochę zgłupiałem jak to zobaczyłem, bo przecież
DH ma Nienawiść i Dyscyplinę...


Jeśli to prawda to jest coś dziwnego. Ja miałem przed zabiciem Leryka item, który zwiększał mi inteligencję i pisało, że poprawie mi o 1,01 regenerację many (tylko dla mnicha).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 01:05, vegost napisał:

No cóż niedługo dojdziemy do tego samego poziomu mam nadzieję :)

12 leveli to nie w kij dmuchał, troszkę grania jest :-). A jutro mam w planach sowite granie, więc spisz się lepiej... :-)

Dnia 17.05.2012 o 01:05, vegost napisał:

Hmm przy zwiększonym
poziomie trudności to już byś tak nie stał przy Leryku :D On mnie trochę koksał, jego
combo jest niezłe. Ale przy takim lvlu się nie dziwie. Hmm czyli cut-scenki przeklikałeś
? :) Ja tam wszystko oglądam, chociaż wolę filmy w CGI a nie w rysunkowym stylu.

Jak grałem za pierwszym razem to także wszystko oglądałem. Podobają mi się strasznie te przerywniki, choć i tak największe wrażenie zrobił na mnie filmik z końca aktu pierwszego.

Szczerze dałbym wiele za obejrzenie filmu animowanego w tym klimacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 01:12, Renzov napisał:

12 leveli to nie w kij dmuchał, troszkę grania jest :-). A jutro mam w planach sowite
granie, więc spisz się lepiej... :-)

Spokojnie, jutro też mam zamiar grać więcej. Dzisiaj dopiero udało mi się szczęśliwie dorwać swój egzemplarz i grałem od 21:00 :)

Dnia 17.05.2012 o 01:12, Renzov napisał:

Jak grałem za pierwszym razem to także wszystko oglądałem. Podobają mi się strasznie
te przerywniki, choć i tak największe wrażenie zrobił na mnie filmik z końca aktu pierwszego.


Szczerze dałbym wiele za obejrzenie filmu animowanego w tym klimacie...


Na mnie zrobił wrażenie intro z samej gry :) Cała ta spadająca gwiazda i słynny dubbing Cane''a ahh :) Choć nie wiem czy tylko u mnie, ale czy te filmiki nie mają jakieś słabej jakości ? Ewidentnie widziałem masę pikseli. Szkoda, bo na zwiastunach było pełne HD a w samej grze marnej jakości uh.. ;/ Ale też bym obejrzał wersją animowaną, po prostu cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 01:17, vegost napisał:

Spokojnie, jutro też mam zamiar grać więcej. Dzisiaj dopiero udało mi się szczęśliwie
dorwać swój egzemplarz i grałem od 21:00 :)

No to nieźle :-). Do zobaczenia w Sanktuarium więc.

Dnia 17.05.2012 o 01:17, vegost napisał:

Na mnie zrobił wrażenie intro z samej gry :) Cała ta spadająca gwiazda i słynny dubbing
Cane''a ahh :)

Tak, tyle, że ja ewidentnie pisałem o przerywnikach znajdujących się w normalnej grze.
Wiadomo, iż intro jest rewelacyjne. Co prawda można się do niektórych aspektów przyczepić, ale i tak prezentuje wysoką jakość imo.

Dnia 17.05.2012 o 01:17, vegost napisał:

Choć nie wiem czy tylko u mnie, ale czy te filmiki nie mają jakieś słabej
jakości ? Ewidentnie widziałem masę pikseli. Szkoda, bo na zwiastunach było pełne HD
a w samej grze marnej jakości uh.. ;/

Nie przypominam sobie, u mnie obraz był dobry.
Chociaż może to przez moje ówczesne roztrzęsienie spowodowane premierą nic nie zauważyłem... :-) Ale szczerze wątpię, aby Blizzard zawalił tę sprawę. Może błąd jest po Twojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Mam taką rozkminę po skończeniu aktu 2 i wydarzeniach z aktu 3.

Spoiler

Podobnież w Black SoulStonie jest uwięzione (przed ubiciem Beliala i Azmodana) 5 demonów, czy to nie aby nasza kochana Trójca plus Andy i Duriel? W takim razie jak wyjaśnić ich śmierć i kiedy niby ktoś wpakował ich dusze do tego soulstona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszczę z innym pytaniem wejdę. Otóż zastanawiam się, czy jak w menu głównym wybiorę wcześniejsze zadanie (np. jestem w połowie aktu I i zachciało mi się spróbować zdobyć aczika z początku gry), to poza utratą zapisu z progresem dotyczącym zadania z owej połowy aktu, coś jeszcze się stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 01:28, Renzov napisał:

Tak, tyle, że ja ewidentnie pisałem o przerywnikach znajdujących się w normalnej
grze.
Wiadomo, iż intro jest rewelacyjne. Co prawda można się do niektórych aspektów przyczepić,
ale i tak prezentuje wysoką jakość imo.


Jak dojdę do końca pierwszego aktu to wypowiem się na temat tego filmiku. Reszta przerywników w wersji rysunkowej jest taka sobie :)

Dnia 17.05.2012 o 01:28, Renzov napisał:

Nie przypominam sobie, u mnie obraz był dobry.
Chociaż może to przez moje ówczesne roztrzęsienie spowodowane premierą nic nie zauważyłem...
:-) Ale szczerze wątpię, aby Blizzard zawalił tę sprawę. Może błąd jest po Twojej stronie.


Hm jak znów ci wyskoczy jakiś film to przypatrz się. Chciałbym mieć pewność, że to nie u mnie. Wątpię, żeby to było coś po mojej stronie. To by było dziwne, że tylko w Diablo mam problem z filmami. Jeśli gra korzysta z kodeków w sysie to mam najnowsze. Poza tym nie chce mi się wyciągać intra z plików MPQ specjalnie po to, żeby zobaczyć jak to wygląda. W StarCrafcie 2 były normalne czyli wysokiej jakości tutaj jest inaczej ;/ No zobaczymy jak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się