Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

A ja ma problem z aktualizacją plików :/ trwa ona w nieskończoność , proszę o pomoc.
Dodam , że usunięcie folderu battle.net z ProgramData nic nie dało .??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany nie będę narzekał, tylko podziele się pierwszymi wpisami z gramsajta. Zacząłem prowadzić osony wątek odnośnie Diablo 3 :) Pierwsze wpisy na zachętę do częstrzego odwiedzania:

16.05.2012r. - Pierwszy akt padł. Drugi tuż tuż (jutro?).
Skończyliśmy dziś 1szy akt razem z Kermitem. Całkiem miło było, kilka ciekawych zaskoczeń i parę przemyśleń. Po pierwsze, kamera mogła by być ciut dalej, po drugie gdy trzymamy TAB i pokazuje się cała mapa, nie da się nic zrobić (w sensie grać normalnie). Poza tymi niedogodnościami, jest bardzo dobrze, a nawet lepiej. Szaman się rozwija, na ten moment strzałki + nietoperze + psy + wysadzanie psów i zamiatamy wszystko jak leci. Butcher padł dość szybko ("Fresh MEAT!"), chociaż nie obyło się bez komplikacji. Natomiast BrawneLamia (DH) dostaje niezłe przedmioty po spadku od Szamana, już ma na sobie 3 złote (a co niech ma dziewczyna). Kolejny wpis niebawem.
15.05.2012r. - Początek przygody z wyplenianiem zła z Sanktuarium.
Łączny czas gry na dziś to 3.36min. Większość w nocy. Stworzyłem 2 postacie main Szaman - MastAlol oraz alt Demon Hunter - BrawneLamia. Główną postacią ciupiemy z niejakim imć Kermitem, coś czuję, że czeka nas jeszcze długa podróż, aż skończę tutaj pisać. ...a teraz tylko spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 19:39, Wojman napisał:

Nie widziałeś pudełka, ale swoje wiesz.


Jak napisałem, ktoś o tym wspomniał i jestem pewien, że użył słowa "abonament". Skoro pudełka nie widziałem (a nie widziałem), to trudno, żebym takie informacje zweryfikował. Zapewne rację ma Tajemniczy Meloman domniemając, skąd wzięło się nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też macie problem z osiągnięciami, które się nie aktywują po ukończeniu zadań ? Można coś z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto obiecany screen. Mieliśmy wejśc do przeklętych ciemnic, a jakimś cudem weszliśmy do przeklętej strażnicy. Ciemnica i strażnica to nie jest jedno i to samo. Podobna niekosekwencja pojawiła się też dalej, ale już screena nie zdążyłem ustrzelić.

Przy okazji - drugi screen to moja Mniszka, mówię Ci dosłownie anioł z niej jest. :) A screen 3 to ciekawostka. Nie mam achievmenta za osiągnięcie 10 lvla, ale mam achievment za osiągnięcie 20 lvla. :)

20120517000111

20120517000128

20120517000258

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 23:55, vegost napisał:

Też macie problem z osiągnięciami, które się nie aktywują po ukończeniu zadań ? Można
coś z tym zrobić ?


Pewnie nic, trzeba czekać aż Blizz wszystko ustabilizuje. W SC II też początkowo co jakis czas wyłączali acziwy. W chwili obecnej priorytetem dla nich powinno być zrobienie czegoś z silnikiem, bo z ilości postów na forach o czarnym ekranie i zwieszce można wnioskowac, że strasznie karty graficzne zarzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest pojeb.... Dlaczego instalując polską wersję miałem ustawiony serwer us zamiast eu? Cały dzień dzisiaj grania i dopiero teraz zobaczyłem, że mam postać na us... Za wyjątkiem pingu jeszcze jakieś minusy z tego powodu?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 00:07, Bambusek napisał:

Pewnie nic, trzeba czekać aż Blizz wszystko ustabilizuje. W SC II też początkowo co jakis
czas wyłączali acziwy. W chwili obecnej priorytetem dla nich powinno być zrobienie czegoś
z silnikiem, bo z ilości postów na forach o czarnym ekranie i zwieszce można wnioskowac,
że strasznie karty graficzne zarzyna.


Ah to dobrze, myślałem, że to coś z moim kontem jest nie tak :P Co do zarzynania karty to pewnie coś w tym jest. Chociaż ja się nie spotkałem z bugami w grafice, raczej problemem z wydajnością. Mam all na max i rozdziałka 1600x900 i przy większej ilości mobów jest trochę lag jak grałem z Reznovem w co-op to było dość dziwnie :) Nie wspominając już o tym, że pingi są dość wysokie. Czasami walę, ale nic się nie dzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 00:10, vegost napisał:

Ah to dobrze, myślałem, że to coś z moim kontem jest nie tak :P Co do zarzynania karty
to pewnie coś w tym jest. Chociaż ja się nie spotkałem z bugami w grafice, raczej problemem
z wydajnością. Mam all na max i rozdziałka 1600x900 i przy większej ilości mobów jest
trochę lag jak grałem z Reznovem w co-op to było dość dziwnie :) Nie wspominając już
o tym, że pingi są dość wysokie. Czasami walę, ale nic się nie dzieje :P


No ja miałem już i BSoD w trakcie gry i nagły czarny ekran na kilka sekund chociaż gra działała, i restart kompa bez powodu. ale ja mam chyba uskodzoną kartę i zwalałem wszystko na to. A tu się okazuje, że sporo ludzi ma takie problemy, więc to gra. Na razie zjechałem maks klatek do 40, ponoć pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam okazje kupic konto do gry z diablo 3 warto? Idzie pozmieniqac passy do konta, email itd tak zeby nikt mi nie wbijal do gry? i czy idzie usunac postacie z konta i zacac od nowa gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 00:15, Bambusek napisał:

No ja miałem już i BSoD w trakcie gry i nagły czarny ekran na kilka sekund chociaż gra
działała, i restart kompa bez powodu. ale ja mam chyba uskodzoną kartę i zwalałem wszystko
na to. A tu się okazuje, że sporo ludzi ma takie problemy, więc to gra. Na razie zjechałem
maks klatek do 40, ponoć pomaga.


Pewnie masz windowsa 7 ? Ja mam xp x64 i jest całkiem nieźle, oprócz tych spadków wydajności przy większej chmarze. No nic, trzeba się z tym pogodzić, albo poczekać aż naprawią liczne błędy. Ja natomiast w grze miałem coś takiego, że jak kopnąłem ze skilla jakiegokolwiek moba to wyrzuca go gdzieś za ścianę i znika ! Szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 23:15, lRayl napisał:

A ja sie zgadzam z Vegostem. Leach ma zbyt poważny głos jak na dziewcyznę, która ma około
20 lat.

Jako ciekawostkę dodam, że osoba podkładająca głos (jeśli dobrze poznaję) Lei np. czyta bajki w "Czytankach rybki Mini Mini" na kanale Mini Mini :P ;)

Lvl 20 osiągnięty - mnich masakrator :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 00:18, Piter1988 napisał:

Witam! Mam okazje kupic konto do gry z diablo 3 warto? Idzie pozmieniqac passy do konta,
email itd tak zeby nikt mi nie wbijal do gry? i czy idzie usunac postacie z konta i zacac
od nowa gre.


Nie, bo gry blizzarda są przypisane do konta Battle Net. Raz zarejestrowany klucz zostaje do końca na danym koncie.

RakuPL tak wiemy. Barbara Kałużna znana też z postaci Wynne w Dragon Age i innych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 00:21, vegost napisał:

RakuPL tak wiemy. Barbara Kałużna znana też z postaci Wynne w Dragon Age i innych
grach.

Ej, nie każdy ma dzieciaki (jeszcze?) ;) :P albo nie każdy skojarzy z np. DA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 00:20, vegost napisał:

Pewnie masz windowsa 7 ?


Yup, XP pewnego marcowego dnia się wykrzaczył i odmówił instalacji od nowa. A że miałem restarty nagłe nawet jak nic nie było właczone po za pulpitem, a blue screeny wtedy poprzedzały artefakty to winna najpewniej karta. Na razie wyłaczyłem aero przechodząc na kompozycję classic. I jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 00:27, Bambusek napisał:

Yup, XP pewnego marcowego dnia się wykrzaczył i odmówił instalacji od nowa. A że miałem
restarty nagłe nawet jak nic nie było właczone po za pulpitem, a blue screeny wtedy poprzedzały
artefakty to winna najpewniej karta. Na razie wyłaczyłem aero przechodząc na kompozycję
classic. I jest lepiej.


A mówili, że Windows 7 to system dla graczy. A ja zawsze byłem przekonany, że to bzdury i to kolejny Vista z błędami pod inną nazwą. Więc miałem rację, dlatego ci co narzekali na xp teraz pukają się w pierś i znów powraca na dyski :) Według mnie najlepszy system ever :) Zwłaszcza wersja x64 :) Jeśli pokazują się artefakty to zapewne to karta. Choć dziwne bo nie jest pod obciążeniem a się wykrzacza. No cóż, można to zawsze sprawdzić np stres testem czy to wina karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 00:31, Piter1988 napisał:

Ale gosciu cale konto sprzedaje nie klucz, i czy darade poznieniac na koncie dane


Jeśli sprzedaje całe konto Battle Net to owszem można zmienić hasło do konta i jej nazwę czyli login. BattleTaga też można zmienić. Ogólnie całe dane osobowe też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dokladnie ktore dane najpierw mu dac zeby pozmienial tak zebym mial pewnosc ze w przyszlsoci mi nie wbije na konto? tak zeby zcasem nie odyskal niby zagubionego hasla? bo login to poczta meilowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 00:40, Piter1988 napisał:

A dokladnie ktore dane najpierw mu dac zeby pozmienial tak zebym mial pewnosc ze w przyszlsoci
mi nie wbije na konto? tak zeby zcasem nie odyskal niby zagubionego hasla? bo login to
poczta meilowa


A czemu on ma ci zmieniać dane ? Skoro daje ci konto to sam je zmienisz jak się zalogujesz. Nikomu nie daję się swoich loginów i passów. A tym bardziej nie mówi się nikomu o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się