Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

O tak podniecajmy się trollem athene który oprócz przerostu ambicji raczej wiele nie ma do zaoferowania :)
Pan "The Best Palladin in the World"... Naprawdę takich niskich masz stary idoli xD ?
Najlepsze te standardowe infa o tym jak rzucic mu dotacje golda, standardowy shit jak w każdej sieciówce w którą się koleś wkręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 18:51, Malevyn napisał:

mi sie zatrzymuje na pobieraniu listy postaci. czekalem ponad 5 min i nic.


To samo, z tym, ze było to już 4x po 5 minut. Co bedzie za piatym razem, zaraz zobaczę, ale nawet nie bedzie mi sie chciało pisać, jeśli znowu nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 14:45, Cykada85 napisał:

Inaczej ludzie by kiteowali elity w nieskonczonosc i poziom trudnosci nie mial by sensu.
Enrage jest czyms normalnym.


Byłby, gdyby nie fakt, że potwory w 4 sekundy mają full regenerację zdrowia! Dzisiaj miałem taką sytuację. Utłukłem sługi, "czempionowi" zostało życia na 3 ciosy. (Mój dmg to 25k czarodziejem). I niestety ubił mnie. Jakie było moje zdziwienie gdy po 4 sekundach czekania na "respawn" "czempion| miał życie na full. To co to ma być. Dobra broń tylko na AH, legendarne przedmioty są tyle warte ile zwykłe białe śmieci (tak słabe), automatyczne schodzenie życia, bo blizzard uznał, że tak być, bo tak. No WTF!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, przyznam szczerze, jako osoba pracująca wracająca ok. 17 godz. Nie wlazłem w Diablo 3 od 2 dni. Powód : Błąd 00xxxx wiadome. Troszkę mnie to WNERWIA - nie przeklinając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie, ja w tym tyg pracuje do 14, w domu jestem około 15, siadam do komputera dobrze koło 18-19 jak ogarnę wszystko co mam do ogarnięcia.
W przyszłym tygodniu podobnie bo pracuje 22-6, wrócę z nocy, kimnę się do 12-15, ogarnę co jest do zrobienia, odpalę kompa przed praca na godzinę maks dwie o 18-19 i tez pewnie będzie dupa z grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 19:24, Pietro87 napisał:

Witam w klubie, ja w tym tyg pracuje do 14, w domu jestem około 15, siadam do komputera
dobrze koło 18-19 jak ogarnę wszystko co mam do ogarnięcia.
W przyszłym tygodniu podobnie bo pracuje 22-6, wrócę z nocy, kimnę się do 12-15, ogarnę
co jest do zrobienia, odpalę kompa przed praca na godzinę maks dwie o 18-19 i tez pewnie
będzie dupa z grania.



Zobaczysz co się będzie działo jak u ruskich będzie premiera, czyli 6 czerwca. To będzie prawdziwa masakra! No chyba, że Blizz widząc co się dzieje na serwerach "Europe" "przypisze" Rosjan do serwerów "Asia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo,przez 6 dni pracuje po 8 godz.I jak mam chwile na granie to akurat nie mogę.A najbardziej wkurza mnie to że chcę sobie pograć spokojnie sam i nie potrzebuje zadnego BN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie 5 dni w tygodniu pracuje, weekendy mam wolne.
Ale często jak wracam z pracy w piątek z 1szych zmian mam dalej prace do zrobienia tyle, że w domu - np skorygować grafik swoich pracowników, przejrzeć wnioski o urlop na przyszły tydzień itp pierdoły [co prawda nie o wszystkim decyduję tylko ja ale działa to tak, że jak ja nie klepnę np wniosku o urlop danego pracownika działu kontroli to potem dyrektor tez tego nie podbije i taki pracownik albo - nie dostanie urlopu, albo nie dostanie pieniędzy za dzień w którym był pewien, że ma urlop i nie przyszedł do pracy... suma summarum - czasem prace biorę i na weekend do domu bo zwyczajnie muszę]

Generalnie my - czyli wszyscy ci co pracują, mają rodziny i niestety nie mają już naście lat i minimum obowiązków [bo tu bądźmy szczerzy, obowiązki przedszkolaka po licealistę a nawet w sumie studenta z praca na własny kawałek chleba, utrzymaniem rodziny czy wychowaniem dzieci mają niestety niewiele wspólnego i dzieli je przepaść w kwestii ilości "wolnego" czasu :)] jako gracze mają przesrane.
Gramy w weekendy, przeważnie popołudniami bo tak mamy czas, jednocześnie tu oczekujemy, ze zakupiony produkt będzie działać poprawnie a tu dupa zbita.
Jak więc mam nie wieszać za ten fail psów na blizzardzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 19:44, Malevyn napisał:

ty chyba zartujesz. jeszcze rosjanie beda grac w naszym regionie ?

No jasne że będą, nawet AH będą mieli w rublach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuje 2 dni od 6-14, 2 dni 14-22 i 2 22-6.akurat wczoraj i dziś mam na 22,żona od 14 do 22 w pracy więc myślałem ze sobie pogram a tu dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czterobrygadówka xD ?
Ja w trzyzmianowej :) [tydzień jedynki, tydzień dwójki, tydzień trójki, weekendy "wolne"]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się