Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2010 o 00:29, Daimon_Frey napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=YSEcH_Df_60
1:30 i 4:30 w białym kubraczku


O, dzięki :D

Mimo wszystko, jednak żeńska wersja jakoś bardziej mi odpowiada ;-)
Choć może, jak już wspomniałem, bardziej do niej przywykłem.

P.S. Tak samo nie mogę sobie wyobrazić grania kobietą barbem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, coś został lekko zapomniany ten jakże wielki temat ;]
Co sądzicie o "paniach" w Diablo 3 ?? niedawno została ujawniona Lady Witch Doctor ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam.

Czytać tych 151 stron raczej nie będę ale co do początkowego postu to mam nadzieję że gra wyjdzie jak najszybciej. 2 mecze do dziś raz na rok choć gra ma wiele do życzenia ale to było 10 lat temu niezłomna. Doczekać się już nie mogę i to będzie chyba jedyna gra którą kupie za kwotę powyżej 100 zl i nie będę narzekał za jakoś czy grywalność. Z tego co na razie wyciekło zapowiada się obiecująco tylko bym sprzętu nie musiał wymieniać.


Przy okazji mam pytanie odnośnie patcha 1.13 bodajże, do diablo 2. Powiedzcie czy ten patch jest coś wart w trybie jednego gracza i dajcie namiary na jakieś polskie mody albo przynajmniej z polskimi instrukcjami i opisami..

Pozdro dla fanów Trójcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 14:54, gitarka napisał:

Coś czuję, że szykuje się jakiś żart na 1 kwietnia.
Obym się jednak mylił. :)


Też tak myślę, Blizzard nie byłby sobą, gdyby nie zrobił nam nadziei, a potem nie rozwiał to mówiąc znane "Prima Aprilis!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 11:20, Phobos_s napisał:

Tak żeby trochę ożywić ten wątek i rozbudzić trochę nowych nadziei...
... chciałbym zakomunikować, ze na Zavvi data premiery ustawiona jest na 22 kwietnia
2011 :)
http://www.zavvi.com/games/platforms/pc/diablo-3/10042969.html

Ojj gdyby to była prawda, gdyby to była prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 13:23, Dark_elves napisał:

Ja mam wrażenie, że wyssali tę datę z palca, Blizzard poczeka dłużej z wydaniem.


Ja nie twierdzę, że jest to data pewna na 100% :)
Kwestia tylko tego, że czemu akurat ten dzień a nie inny? Myślisz, że rzucali długopisem w kalendarz i tę datę trafili?
Data na pewno wyssana z palca jest np. na HMV bo tam jest 01,01,2010. Przy niej ten kwiecień na Zavvi wygląda całkiem przekonująco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ok, coś jest w tym co mówisz. Mi jednak wydaję się, że po pierwsze Blizzard nie podał daty,
a po drugie ciężko byłoby zaplanować wydanie gry z tak dużym wyprzedzeniem co do dnia:)
Pamiętam jak długo czekałem na premierę HOM&M IV i żeby nie skłamać wcześniej widziałem
chyba z 15 różnych dat premiery, dlatego pewnie jestem trochę uprzedzony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 13:31, Dark_elves napisał:

/.../


True, true :)
Ja sam zanim napisałem tutaj to przetrząsnąłem googla w związku z ta datą. D3 ogólnie miało wiele ''wstępnych, niepotwierdzonych'' dat. i zaczynały się już od 2009 roku (chyba dwie czy trzy) potem 2010 (też chyba dwie) a potem była wypowiedź Blizza że w 2010 wypuszczą dwie gry (teraz wiemy, że to SC2 i WoW:C) a kolejny tytuł będzie "w następnym cyklu"... Hmm tylko co to jest ten "następny cykl"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 21:36, Jakli napisał:


Pierwsza połowa 2011? :P


Bardziej koniec 2011, początek 2012. Mają jeszcze wiele rzeczy do zrobienia, co chwile coś zmieniają.

Zresztą, mimo że Diablo 3 to dla mnie najbardziej wyczekiwana gra, to wolałbym żeby nie wychodził za szybko z powodów finansowych...
Październik / Listopad powinien być dodatek do WoWa. Potem w pierwszym kwartale 2011 wychodzi Wiedźmin 2, Bulletstorm i Dragon Age 2. Jakby wyszedł też nowy diabełek to bym poszedł z torbami pod most.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2010 o 00:02, Jeggred napisał:

Bardziej koniec 2011, początek 2012. Mają jeszcze wiele rzeczy do zrobienia, co chwile
coś zmieniają.

Również sądzę, że koniec 2011/początek 2012 to dużo bardziej realna data. Moją jeszcze dużo do poprawienia, a jeszcze więcej do zrobienia.
No i oczywiście muszą poświęcić trochę czasu na otwarte beta testy. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 00:22, Dark_Sebat napisał:

Również sądzę, że koniec 2011/początek 2012 to dużo bardziej realna data. Moją jeszcze
dużo do poprawienia, a jeszcze więcej do zrobienia.


Szkoda tylko, że do tego czasu gra się leciutko zestarzeje. Jeżeli już teraz mamy w trailerach gameplay, to znaczy, że w tej konkretnej kwestii (oprawa wizualna) raczej niewiele się zmieni, a to z kolei oznacza, że za rok - półtora ta gra będzie już lekko "trąciła myszką". Ale cóż, widać taka polityka Blizzarda, z D2 było przecież dokładnie tak samo - w chwili premiery grafika lekko odstawała od konkurencji i to bynajmniej nie w sensie pozytywnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 06:14, Ring5 napisał:

Ale cóż, widać taka polityka Blizzarda, z D2 było przecież dokładnie tak samo - w chwili
premiery grafika lekko odstawała od konkurencji i to bynajmniej nie w sensie pozytywnym.


Właśnie :) Kwestia tego, że Blizz nigdy nie stawiał na grafikę, tylko na grywalność i miodność :)
Grafika może nie być ''topowa'' ale za to klimat gry będzie lepszy niż w niejednym crysisie czy czy innym graficznie wyżyłowanym tytule.
Prosta zasada :) Ważniejsza jest treść a nie forma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się