Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2011 o 22:24, Evertsen_Dante napisał:

Zamiast przez 200 godzin farmić bossa by z niego wyleciał jakiś mega toporek łatwiej
jest pójść do AH i go sobie kupić. W sumie to i tak byś mógł to zrobić... Blizzard przyjmuje
niegłupią strategię, że jeżeli z czymś nie da się walczyć to najlepiej to zalegalizować.

Tez tak mysle, kasy na tym w Blizzie zarobia sporo - tyle jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 22:24, Evertsen_Dante napisał:

Zamiast przez 200 godzin farmić bossa by z niego wyleciał jakiś mega toporek łatwiej
jest pójść do AH i go sobie kupić. W sumie to i tak byś mógł to zrobić... Blizzard przyjmuje
niegłupią strategię, że jeżeli z czymś nie da się walczyć to najlepiej to zalegalizować.


Mógłbym to zrobić oczywiście, ale wtedy musiałbym grać grać i jeszcze raz grać, aby zebrać te 50.000 złota i nareszcie kupić wymarzony mega toporek. I to byłoby normalne.
Tak to wystarczy że zagadam do mamy, a brat obok wyciągnie jej z kieszeni kartę kredytową tak żeby nie widziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2011 o 22:47, Dann napisał:

Mógłbym to zrobić oczywiście, ale wtedy musiałbym grać grać i jeszcze raz grać, aby zebrać
te 50.000 złota i nareszcie kupić wymarzony mega toporek. I to byłoby normalne.
Tak to wystarczy że zagadam do mamy, a brat obok wyciągnie jej z kieszeni kartę kredytową
tak żeby nie widziała.


Będziesz miał aczika za to. Chodziło o to, że i tak będziesz mógł kupić itemy na dowolnym serwisie aukcyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 22:54, Evertsen_Dante napisał:

Będziesz miał aczika za to. Chodziło o to, że i tak będziesz mógł kupić itemy na dowolnym
serwisie aukcyjnym.


Tak, ale wtedy to byłoby nielegalne, zabronione, karane, utrudnione, niepewne i przede wszystkim potencjalnie niebezpieczne dla twojego konta. Teraz zaś wszystko to może się odbywać w majestacie prawa, że tak powiem.
Ja jestem na NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj..

Dnia 01.08.2011 o 22:24, Evertsen_Dante napisał:

Zamiast przez 200 godzin farmić bossa by z niego wyleciał jakiś mega toporek łatwiej
jest pójść do AH i go sobie kupić. W sumie to i tak byś mógł to zrobić... Blizzard przyjmuje
niegłupią strategię, że jeżeli z czymś nie da się walczyć to najlepiej to zalegalizować.

Niegłupia strategia..... może i tak.. Tylko czego Blizzard tak nie zrobił dobre 10 lat temu w przypadku Diablo ][ ?? Nie było sensu ?? ;>. D]I[ to żyła złota więcej nawet, to kopalnia diamentu. Wycisną z niej tyle ile się da. Na tym polegał właśnie urok diabełka. Dojść samemu do wszystkiego, czasem z jakąś pomocą ale kupować zaraz itemy ??. Iść na łatwiznę i ownić każdego moba na strzała to nie sztuka. Itemy kupują tylko losersy i nooby co grać nie umieją toćka. [Nie twierdzę, że kupujesz/kupowałeś i będziesz miał zamiar kupować itemy już w Diablo ]I[, ale stwierdziłem ogólny fakt.]
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 22:24, Evertsen_Dante napisał:

Zamiast przez 200 godzin farmić bossa by z niego wyleciał jakiś mega toporek łatwiej
jest pójść do AH i go sobie kupić.


W sumie to racja. A zamiast przez ileśtam godzin levelować swoją postać, lepiej wejść na eBay i kupić sobie "gołą" postać na wysokim poziomie. :/

Loot jest najistotniejszą sprawą w każdym h''n''s. To właśnie wokół niego toczy się cała zabawa - przemierzanie kolejnych poziomów nie po to, żeby ubić bossa końcowego (bo to jest dobre za pierwszym razem), ale po to, by znaleźć jak najlepszy sprzęt dla naszej postaci. W momencie, gdy po prostu idzie się i go kupuje, cały system szlag trafia. Szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że bardzo szybko ów AH zostanie zdominowany przez azjatyckich farmerów, którzy godzinami będą właśnie farmili bossów, żeby sprzedać loot.

W ten sposób dochodzimy do sytuacji znanej z niektórych gier opartych na mikropłatnościach, gdzie przewagę ma nie gracz doświadczony, ale ten, który jest w stanie wpakować więcej kasy w swoją postać. Jeśli to ma być ta "niegłupia strategia", to ja dziękuję, postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2011 o 23:18, Dann napisał:

Tak, ale wtedy to byłoby nielegalne, zabronione, karane, utrudnione, niepewne i przede
wszystkim potencjalnie niebezpieczne dla twojego konta. Teraz zaś wszystko to może się
odbywać w majestacie prawa, że tak powiem.


Nie. Z zewnątrz to wyglądało jak zwykle przekazanie itemu jednemu graczowi przez drugiego.

Braveheart
Czemu nie było tego wcześniej... Pewnie z tego samego powodu, dla którego nie było sklepiku z mapami dla SC1 czy WC3. Co do tego kto kupuje itemy jak najbardziej się z Tobą zgadzam.

Ring5
Pewnie, świetnie Cię rozumiem, w końcu też farmiłem w Diablo 2 ekwipunek dla moich postaci. Zresztą nie tylko tam.

Ogólnie.
Nie namawiam nikogo to korzystania z tego, nawet o to by dał ktokolwiek temu szansę. Piszę tylko, że taka taktyka dla Blizza jest opłacalna, a o to chodzi. Jednak wątpię by zabili tym swojego Diabolka. Może wprowadzą inny ekwipunek na PvE (ten dostępny na AH) i inny na PvP (ten do zdobycia samemu). Wtedy leniwi kupią uber itemy przejdą grę i odłożą w kąt. Reszta będzie farmiła, a PvP swoją drogą. Jak oni to w końcu rozwiążą, nie wiem, pozostaje czekać. Po prostu widzę co Blizz może na tym zyskać. Nie chcę mi się także czytać typowego przedpremierowego marudzenia. Przecież i tak wszyscy kupimy Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 21:12, Evertsen_Dante napisał:

Nie. Z zewnątrz to wyglądało jak zwykle przekazanie itemu jednemu graczowi przez drugiego.


Ale zawsze istniało ryzyko (mniejsze lub większe) jakiegoś scamu lub zwykłego oszustwa, że miast super itemu nie dostaniesz nic lub nawet ktoś ci zhakuje konto. Myślisz, że np. wszystkie takie stronki z goldem w WoWie są bezpieczne ? Nawet sam Blizzard przed tym przestrzega w swoich tzw. loading info między innymi.
Jestem przekonany, że to naprawdę odstraszało sporą część tych normalniejszych graczy. Teraz wszystkie te osoby dostają gwarancję bezpieczeństwa, łatwości i pewności zarazem, więc problemo solved.
I jestem także przekonany, że wiele innych osób nie bawiło się w takie rzeczy przez zwykłą chęć tudzież potrzebę zachowania obowiązku bycia fair wobec blizzardowskiego ToS. Teraz ToS też jest po naszej stronie. ;-)

Także with respect, ale IMO to nie było to samo.

Dnia 02.08.2011 o 21:12, Evertsen_Dante napisał:

Nie namawiam nikogo to korzystania z tego, nawet o to by dał ktokolwiek temu szansę.
Piszę tylko, że taka taktyka dla Blizza jest opłacalna, a o to chodzi. Jednak wątpię
by zabili tym swojego Diabolka. Może wprowadzą inny ekwipunek na PvE (ten dostępny na
AH) i inny na PvP (ten do zdobycia samemu).


Dopóki na AH nie pojawią się masy mar, dziadków i innych "epików" po 10 euro za sztukę, wystawianych przez firmy zatrudniające inne, żywe masy. A myślę, że jest to bardzo realne, tym bardziej, że w Diablo farmować można samemu. To nie WoW, że trzeba grupy raidowej a i tak itemy stają się soulbound.

Dnia 02.08.2011 o 21:12, Evertsen_Dante napisał:

Wtedy leniwi kupią uber itemy przejdą grę
i odłożą w kąt. Reszta będzie farmiła, a PvP swoją drogą. Jak oni to w końcu rozwiążą,
nie wiem, pozostaje czekać. Po prostu widzę co Blizz może na tym zyskać. Nie chcę mi
się także czytać typowego przedpremierowego marudzenia. Przecież i tak wszyscy kupimy
Diablo 3.


Kto kupi ten kupi. Jeśli wcześniej wyjdzie TOR, to dla mnie w tym momencie wybór gry online na najbliższe miesiące (jeśli nie lata) stanie się jasny i klarowny. Dotychczas tak nie było, ale Blizzard sam jest sobie winien... pazerność nikomu jeszcze na dłuższą metę dobrze nie wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Dnia 02.08.2011 o 23:21, Dann napisał:

Jestem przekonany, że to naprawdę odstraszało sporą część tych normalniejszych graczy.
Teraz wszystkie te osoby dostają gwarancję bezpieczeństwa, łatwości i pewności zarazem,
więc problemo solved.
I jestem także przekonany, że wiele innych osób nie bawiło się w takie rzeczy przez zwykłą
chęć tudzież potrzebę zachowania obowiązku bycia fair wobec blizzardowskiego ToS. Teraz
ToS też jest po naszej stronie. ;-)

Nie do końca... ludzie się bali, takich stron z walutą FG w przypadku Diabełka bo nie znali takich, na których jest skonstruowany regulamin tak, że przypadki złodziejstwa/kradzieży na prawdę zdarzają się raz na rok.. Wygrywając np licytację trade''u na takim forum. Jak chcesz i nie masz pewności, że możesz nie otrzymać danego itemu czy runy. Zawsze można wezwać pośredników zaufanych Mediatorów z forum. Są osobą trzecią w grze gdzie odbywa się trade. Np wygrywasz aukcję za 2000 fg. Nie ufasz sprzedającemu i się boisz. Wzywasz Mediatora. Sprzedający daje wpierw jemu item a kupujący musi przesłać FG sprzedającemu. Jak FG zostało przesłane Mediator rzekazuje item / rune kupującemu. Masz prawo robić tak zawsze. Nawet jeśli item ma małą wartość. Tego typu rzeczy są robione często dla bezpieczeństwa. [przeważnie przy większych aukcjach] Jeśli zachodzi jakiś wał. <--- trzeba mieć na to dowody. W postaci Screenów i innych itp itd. Dlatego w regulaminach jest wszystko opisane jak nie dać się wycyckać FG odzyskujesz a postać co Cię okradła z FG zostaje zbanowana. Blizzard ułatwił sprawę. Zrobi największy oficjalny sklep za gotówkę z przedmiotami. Bo jak wiadomo wielu jest takich gdzie itemy po jakimś czasie są tanie jak barszcz. W grze [o ile nie jest pełna] Zawsze się pojawiają spamboty reklamujące za psi grosz itemy. Takie serwisy mają pełno ludzi [maniaków zatraconych], co mają po kilkanaście kont i im boty śmigają cały czas. Razy spora grupa graczy - sprzedawców, razy po 4 boty na kompie w poszukiwaniu Lota. Wiem coś o tym. Przegrało się w to grę tysiące godzin. Sporo czasu się grało uczciwie <-- czyli bez bota. Potem powiedziałem sobie, ze czas wejść w inny stadium i grałem i bociłem na potęgę ;]. Mam 2 klucze. 2 boty latały <-- nie dostałem bana nigdy za bota [trzeba wiedzieć jakiego używać] oraz bana za multi launchera diablo bo jest legalny sposób odpalenia gry chociażby w piaskownicy ;-) wystarczy mieć osobne klucze =]

Dnia 02.08.2011 o 23:21, Dann napisał:

Także with respect, ale IMO to nie było to samo.
Dopóki na AH nie pojawią się masy mar, dziadków i innych "epików" po 10 euro za sztukę,
wystawianych przez firmy zatrudniające inne, żywe masy. A myślę, że jest to bardzo realne,
tym bardziej, że w Diablo farmować można samemu.

Taaaa na tym polega urok... Będzie wielkie poznawanie tej gry.. oraz możliwości itemów. W D ][ do dziś zdarzają się itemy jakie jeszcze ta gra nie widziała :D i są warte sporą kasę.. Coś czuję, że zatracę się w tej grze kompletnie. Boje się o Nolife :E

Dnia 02.08.2011 o 23:21, Dann napisał:

Kto kupi ten kupi. Jeśli wcześniej wyjdzie TOR, to dla mnie w tym momencie wybór gry
online na najbliższe miesiące (jeśli nie lata) stanie się jasny i klarowny. Dotychczas
tak nie było, ale Blizzard sam jest sobie winien... pazerność nikomu jeszcze na dłuższą
metę dobrze nie wyszła.

Tak. Gra będzie na lata..[dla mnie na pewno] Mogę się założyć, że będą tworzyć co raz to nowe i nowe itemy potem dojdą nowe Questy typu jak w D][ Uber Tristram czy wcześniej Uber Diablo [Diablo Klon]. Nie będzie tak olewane jak D ][..... Blizzard zarobi krocie na D ]I[. Idę się założyć, że będą to większe ilość jak z WoWa. Bogaczami się staną Zarobki z WoWa i D]I[ = Spory [ogromny] kapitał na nowe pomysły
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 23:44, Braveheart napisał:

Nie do końca... ludzie się bali, takich stron z walutą FG w przypadku Diabełka bo nie
znali takich, na których jest skonstruowany regulamin tak, że przypadki złodziejstwa/kradzieży
na prawdę zdarzają się raz na rok..
...


Przyznaję, że sam pierwszy raz słyszę o tego typu rzeczach... a myślałem, że w takich kręgach dominuje zasada: "No heroes amongst thieves". ;-)
Ale niemniej teraz będzie jeszcze łatwiej, bo jedyny i pewny mediator jest zarazem producentem gry.
Cool.

Dnia 02.08.2011 o 23:44, Braveheart napisał:

Wiem coś o tym. Przegrało się w to grę
tysiące godzin. Sporo czasu się grało uczciwie <-- czyli bez bota. Potem powiedziałem
sobie, ze czas wejść w inny stadium i grałem i bociłem na potęgę ;].


Oj uważaj z takimi zwierzeniami. Na tym forum moderatorzy mają bardzo świerzbiące palce, kiedy tylko idzie o wciśnięcie przycisku BAN. ;-)

Dnia 02.08.2011 o 23:44, Braveheart napisał:

Taaaa na tym polega urok... Będzie wielkie poznawanie tej gry.. oraz możliwości itemów.
W D ][ do dziś zdarzają się itemy jakie jeszcze ta gra nie widziała :D i są warte sporą
kasę.. Coś czuję, że zatracę się w tej grze kompletnie. Boje się o Nolife :E


O ile nie powstanie coś w rodzaju Diablo 3 epic journal, gdzie będzie wszystko cacy opisane, kto co dropuje i z jaką szansą. Dla graczy wszystko. ;-)

Dnia 02.08.2011 o 23:44, Braveheart napisał:

Tak. Gra będzie na lata..[dla mnie na pewno] Mogę się założyć, że będą tworzyć co raz
to nowe i nowe itemy potem dojdą nowe Questy typu jak w D][ Uber Tristram czy wcześniej
Uber Diablo [Diablo Klon]. Nie będzie tak olewane jak D ][..... Blizzard zarobi krocie
na D ]I[. Idę się założyć, że będą to większe ilość jak z WoWa. Bogaczami się staną Zarobki
z WoWa i D]I[ = Spory [ogromny] kapitał na nowe pomysły


Właściwie, to nie wiem co oni z tą kasą będą robić, zresztą nawet w to nie wnikam ;-), ale czy przełoży się to na lepsze gry Blizza w przyszłości ? Czas pokaże. Póki co SC2 mnie przynajmniej rozczarowuje, a WoW z każdym dodatkiem jest coraz gorszy.
Natomiast co do żywotności, gry Blizzarda od zawsze były bardzo żywotne i D3 wyjątkiem raczej nie będzie. Mi natomiast chodziło o to, że ATM mój wybór pada jednak na TOR, a to właśnie dzięki ostatnim super decyzjom Blizzarda.
Jeśli na tak pomylone pomysły ma iść cała ta kasa, to ja z tego blizzardowskiego pociągu wysiadam, nie zostaję ani chwili dłużej.

Dnia 02.08.2011 o 23:44, Braveheart napisał:

Pozdrawiam.


I ja również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"We do have a full playable Alpha state. So, everyone inside the company can play all the way through and kill

Spoiler

Diablo.

"

Oficjalny cytat z wypowiedzi Roba Pardo. Zdradza dwie ważne informacje - gra jest zrobiona od początku do końca, a przy okazji dowiadujemy się, kto jest finalnym bossem. Nie ma zaskoczenia, jeśli chodzi o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 15:54, Robertcik1 napisał:

Oficjalny cytat z wypowiedzi Roba Pardo. Zdradza dwie ważne informacje - gra jest zrobiona
od początku do końca, a przy okazji dowiadujemy się, kto jest finalnym bossem. Nie ma
zaskoczenia, jeśli chodzi o mnie.

Witaj.
To chyba było wiadome od początku :D, że głównym Bossem będzie nikt inny jak znów Pan Grozy... Mnie bardziej interesuje to jak znów wrócił i zagraża ziemi.. Może to będzie mieć coś wspólnego ze zniszczeniem Kamienia Świata przez Tyraela... Co do samego Tyraela, to również jest wielka niewiadoma. Nie wiemy co się z nim stało a Blizzard nic nie zdradził na jego temat. Nie wiemy nawet Czy przeżył tak potężną eksplozję. Choć cały czas mam swoją hipotezę. [Taką jaką sobie w głowie wymyśliłem], że w Komnacie Kamienia Świata po wybuchu doszło swego rodzaju do hmmmm przejęcia kontroli nad Tyraelem z którego znów mógłby się narodzić <-- głupie trochę i nielogiczne wiem, ale zawsze sobie można coś tam wymyślać :D
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że oglądając filmiki z D2 tylko z realcji Mariusa wiemy, że kamień duszy Diablo został zniszczony. Sami przecież tego nie robimy. Nie pamiętam teraz dokładnie, ale Marius mówi do Tyraela / Baala coś w tym stylu: "Mówiono potem, że kamień duszy został zniszczony". Ale przez kogo i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 17:40, Abi_Dalzim napisał:

Zauważcie, że oglądając filmiki z D2 tylko z realcji Mariusa wiemy, że kamień duszy Diablo
został zniszczony. Sami przecież tego nie robimy. Nie pamiętam teraz dokładnie, ale Marius
mówi do Tyraela / Baala coś w tym stylu: "Mówiono potem, że kamień duszy został zniszczony".
Ale przez kogo i kiedy?

Witaj
Te filmiki swego czasu oglądałem bardzo wiele razy bo mi się po prostu podobały :D....
To szło mniej więcej tak. To był chyba filmik pt "Koniec Grozy" [Jak wiemy, we wcześniejszym filmiku Marius nie dał rady przejść przez bramę do Piekła Gdzie miał zniszczyć kamień i zostawił Kamień Duszy Baala dla siebie.]
Marius mówi coś takiego "Później dowiedziałem się, że został pokonany" [scena gdzie diablo ginie a jego dusza chodzi do kamienia] "A kamienie dusz zostały zniszczone w piekielnej kuźni" [Scena jak widać uderzenie młota w niebieski kamień (Mefisto) a potem czerwony (Diablo) "Poza jednym..." Mnie też to dziwiło kto i kiedy zniszczył Kamień Duszy Diablo, ale jak tak patrząc to chyba chodzi im o nas wojowników. Jak nam wiadomo był Quest ze zniszczeniem Kamienia Duszy mefista.. Analogicznie powinno być IMO po zabiciu Diablo... by postawić kropkę nad i <--- czyż nie uważasz. Powinno być kolejne zadanie. typu [''zanieś Kamień Duszy Diablo z powrotem do Piekielnej Kuźni i zniszcz go..], jednak Blizz tego nie zrobił.. :C.. nie wiem.. Chyba im się już nie chciało, albo chcieli dać do zrozumienia, że ta formalność jest nie potrzebna.... To samo jest w przypadku Baala. Po zabiciu go Tyrael wchodzi do Komnaty [bo wcześniej nie mógł, ze względu na czary Baala]. Kamień Duszy nie zostaje niszczony, a główny bohater idzie do portalu pt: "Koniec Zniszczenia".... Hmmmmmmmm... Może zniszczenie Kamienia Świata coś ma z tym wspólnego, bo skutków jego zniszczenia nie wiedział nawet Tyrael... a zniszczyć go musiał bo Baal go splamił...
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 17:23, Braveheart napisał:

To chyba było wiadome od początku :D

Dla mnie nie było. Jak myślałem o tym, że to on będzie znowu końcowym bossem, moja reakcja wyglądała mniej więcej tak: przewrócenie oczami i pytanie retoryczne: "Ile można?" Najwidoczniej dużo. Oby było to jakoś przyzwoicie rozwiązane fabularnie, a nie jakaś typowa klisza pt. "Diablo odrodził się w innym ciele". Nie mam ochoty na coś takiego. Każdego dnia czuję coraz mocniej, że D3 jednak będzie swego rodzaju rozczarowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 17:40, Abi_Dalzim napisał:

Ale przez kogo i kiedy?

I czy w ogóle ? Bo stwierdzenie "Mówiono potem..." to nie to samo co "Wdziałem na własne oczy...". Być może ci co mieli zniszczyć kamień dusz stracili go, albo z jakiegoś powodu zmienili plany, i jako przykrywkę rozpuścili plotkę. Fajną furtkę sobie Blizzard North zmajstrował dla ewentualnej kontynuacji.

Bardziej mnie zaskoczyła informacja, że najprawdopodobniej będzie czwarty poziom trudności.
Cytat z http://us.blizzard.com/en-us/company/events/diablo3-announcement/index.html#beta:d3-interview

"How are you approaching balancing the game’s overall difficulty?
(...) Ultimately, it’s going to take the game''s harder difficulty modes -- Hell and Inferno -- to challenge the limits of the best Diablo III players. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 18:21, Jeggred napisał:

I czy w ogóle ? Bo stwierdzenie "Mówiono potem..." to nie to samo co "Wdziałem na własne
oczy...". Być może ci co mieli zniszczyć kamień dusz stracili go, albo z jakiegoś powodu
zmienili plany, i jako przykrywkę rozpuścili plotkę. Fajną furtkę sobie Blizzard North
zmajstrował dla ewentualnej kontynuacji.

Witaj.
Hmmmm czyżby ta scena w filmiku była podpuchą hmmmmm. Nie chce mi się wierzyć, ale nie wykluczam takiej możliwości..., [jednak jest najmniej prawdopodobna] ale jakby kolejny cep sobie wsadził kamień w czoło... to już by była powtórka z Diablo I.. co spowodowało potem napęd od "dwójki".... Jakby i w trójce to samo było to na serio Blizzard by spartolił robotę pod tym względem. Jednak coś czuje, że nie będzie tak źle ;]
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 18:09, Robertcik1 napisał:

> To chyba było wiadome od początku :D
Dla mnie nie było. Jak myślałem o tym, że to on będzie znowu końcowym bossem, moja reakcja
wyglądała mniej więcej tak: przewrócenie oczami i pytanie retoryczne: "Ile można?" Najwidoczniej
dużo.

Moja reakcja była taka sama :D.... "Ile można??". Jednak można.. Jeśli zapodadzą nam dobrą i całkiem nową historyjkę, to czemu by nie bo jak nam wiadomo zło zawsze znajdzie sposób by powrócić. Powód powrotu Diablo do świata poprzez "Odrodzenie się w ciele wojownika" <-- nie był zły [zawsze jakiś był] jednak było to wiadome, że Diablo ][ wyjdzie bo filmik przeca w "jedynce" jest jak koleś [w tym przypadku nasz wojownik] sobie wsadza go w czerep XD.., tak samo jak postać wcześniej. Z chwilą gdy wyciął on Kamień Duszy, Postać Demona znikła a pojawiła nam się nam kolejny słaby człowiek co też sobie wcześniej wsadził go w głowę. [Nie pamiętam kto to już był. To było tak dawno]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 00:37, Dann napisał:

Przyznaję, że sam pierwszy raz słyszę o tego typu rzeczach... a myślałem, że w takich kręgach dominuje >zasada: "No heroes amongst thieves". ;-) Ale niemniej teraz będzie jeszcze łatwiej, bo jedyny i pewny >mediator jest zarazem producentem gry. Cool.

Więc widzisz... :P.. Grało się to się wie.. Co do pewności sprzedawania np gier. Będzie to na pewno spora konkurencja dla serwisów/sklepów, które teraz sprzedają itemy z Diablo ][. Kupując taki item w tego typu przypadkach dostaje się specjalnie robione nowe ACC oraz hasło do niego gdzie znajduje się postać z danymi przedmiotami :), które potem można przerzucić sobie na konto na którym mamy postać ;)
czasu się grało uczciwie <-- czyli bez bota. Potem powiedziałem

Dnia 03.08.2011 o 00:37, Dann napisał:

Oj uważaj z takimi zwierzeniami. Na tym forum moderatorzy mają bardzo świerzbiące palce,
kiedy tylko idzie o wciśnięcie przycisku BAN. ;-)

Ehh :-P Używanie Botów jest takim samym oszustwem co granie na kodach.. Z resztą "bocić" to pojęcie ogólne :D. Dlaczego ? ;> A no można "Bocić" <-- czyli używać programu, który za nas gra i zdobywa przedmioty i przy okazji expi, bądź skupia się tylko na expieniu. Ale też można "Bocić" <-- grając na zasadach na jakich bot śmiga co wiele razy robiłem.. Tworzyłem ng z hasłem zaliczałem poszczególne lokacje z potworami z nadzieją na dobry drop i tak w kółko Macieju ;).. więc wiesz...

Dnia 03.08.2011 o 00:37, Dann napisał:

O ile nie powstanie coś w rodzaju Diablo 3 epic journal, gdzie będzie wszystko cacy opisane,
kto co dropuje i z jaką szansą. Dla graczy wszystko. ;-)

To by IMHO na samym początku popsuło cała grę.. Każdy by śmigał tam gdzie najlepiej dropi.. Podobnie jest w przypadku Diablo ][, ale to wyszło z czasem, że np Hrabina daje największą szansę wydropienia jakiejś wartościowej runy bo ona zawsze gdy ginie daje rune co zwiększa szanse na drop lepszej runy. ;)

Dnia 03.08.2011 o 00:37, Dann napisał:

mnie przynajmniej rozczarowuje, a WoW z każdym dodatkiem jest coraz gorszy.

Czasy WoWa a przynajmniej jego świetności i popularności zaczynają się powoli kończyć a Diablo ]I[ i nowy Guild Wars ][ dobije ostatni gwóźdź do ich nadchodzącej trumny. Nie przeczę w WoWa pewnie dalej będą grać setki tysięcy ludzi, ale to już nie będzie to samo co kiedyś :P
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się