Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2011 o 18:34, Braveheart napisał:

Postać Demona znikła a pojawiła nam się nam kolejny słaby człowiek co też sobie wcześniej
wsadził go w głowę. [Nie pamiętam kto to już był. To było tak dawno]


To był zdaje się syn króla Leorica, porwany przez Lazarusa.

A jeśli o spekulacjach mowa, po zabiciu Baala opuszczamy komnatę, ale Tyrael zostaje, może to on podnosi kamień Baala, może zostaje opętany(lub już jest), może zniszczenie kamienia świata wcale nie było konieczne ale było na rękę siłom ciemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 09:37, darkwind21 napisał:

A jeśli o spekulacjach mowa, po zabiciu Baala opuszczamy komnatę, ale Tyrael zostaje,
może to on podnosi kamień Baala, może zostaje opętany(lub już jest), może zniszczenie
kamienia świata wcale nie było konieczne ale było na rękę siłom ciemności.

Witaj.
Skutków zniszczenia Kamienia Świata nie znał nawet Tyrael... też myślałem nad jakimś swego rodzaju opętaniem, ale wątpię. Waleczny z niego s****l był. Kamień musiał zostać zniszczony gdyż został splamiony dotknięciem Baala i otworzyłby on siłom ciemności swobodną drogę przejścia do naszego świata. Mało tego był także źródłem wszelkich kamieni dusz. Izual chyba im wytłumaczył co Mroczna Trójca ma zrobić by obalić kamieniec Tyrael po łebkach nam tłumaczy... ten stan rzeczy :). Ale czuje, że zniszczenie Kamienia wyjdzie na gorsze światu ;)... kurde sam już nie wiem XD co o tym wszystkim myśleć .
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 09:37, darkwind21 napisał:

To był zdaje się syn króla Leorica, porwany przez Lazarusa.

Tak, to był syn Leorica, Albrecht. I tutaj zaczyna się zabawa jeżeli chodzi o lore przedstawiony przez Metzena na zjeździe prasowym.
Na początku Leoric miał mieć jednego syna, któremu Lazarus wbił kamień dusz Diablo. I następnie wojownik, który pokonał Diablo w pierwszej części samemu wbił sobie kryształ w czoło, i stał się Mrocznym Wędrowcem a na końcu samym Diablo.
I tutaj zaczyna się wspomniana zmiana...
Jak się okazuje

Spoiler

Leoric miał drugiego, starszego syna. Który to syn był właśnie tym wojownikiem, który pokonał Diablo w pierwszej części i samemu stał się Diablo w części drugiej. Król Leoric, który stał się nieumarłym, po pokonaniu wraca w trzeciej części i dodatkowo miał dwóch synów, którzy stali się Diablo (jeden przymuszony, drugi z własnej woli).

Fajna rodzinka, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 14:22, Jeggred napisał:

Spoiler

Leoric miał drugiego, starszego syna. Który to syn był właśnie tym
wojownikiem, który pokonał Diablo w pierwszej części i samemu stał się Diablo w części
drugiej. Król Leoric, który stał się nieumarłym, po pokonaniu wraca w trzeciej części
i dodatkowo miał dwóch synów, którzy stali się Diablo (jeden przymuszony, drugi z własnej
woli).

Fajna rodzinka, nie ?

Fajna fajna, ale trochę się to kupy nie trzyma xD. Brzmi to jak jakaś tania telenowela. Ojciec ma syna.... po jakimś czasie okazuje się, że ma kolejnego syna <--- nieślubne dziecko ?? :D:D... Nowela nam się toczy dalej...
Mnie cieszy sprawa, że King Leoric będzie jednym z bossów w Diablo ]I[...
W woli ciekawości...
W Diablo ][ możemy mieć broń / różdżkę "Ramię Króla Leorica" <---- która IMO na sam początek gry nie jest taka zła :D
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, tego nie wiedziałem, niedługo pewnie się okaże

Spoiler

,że Andariel to daleka kuzynka, a Duriel syn z drugiego małżeństwa który wyjechał za pracą wmieszał się w ciemne interesy i skończył w piachu:)

i nowa moda na sukces gotowa.

A poważnie nie rozumiem dlaczego niektórzy narzekali na fabułę 2 pierwszych części, jak na H&S była odpowiednia by zachęcić do wycinania hord przeciwników nie zanudzając jednocześnie niepotrzebnymi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 04:24, Braveheart napisał:

Więc widzisz... :P.. Grało się to się wie..


No tak... ale wciąż pozostawała kwestia braku świadomości takich rzeczy oraz braku ich wiarygodności. Teraz wszystko będzie pewne, zgodnie z prawem plus tak jak napisałem, ToS też będą po naszej stronie.

Dnia 06.08.2011 o 04:24, Braveheart napisał:

Co do pewności sprzedawania np gier. Będzie
to na pewno spora konkurencja dla serwisów/sklepów, które teraz sprzedają itemy z Diablo
][. Kupując taki item w tego typu przypadkach dostaje się specjalnie robione nowe ACC
oraz hasło do niego gdzie znajduje się postać z danymi przedmiotami :), które potem można
przerzucić sobie na konto na którym mamy postać ;)


No proszę jak zmyślnie i praktycznie... co jak co, ale kiedy przychodzi do łamania prawa ludzie potrafią być wyjątkowo pomysłowi. ;-)

Dnia 06.08.2011 o 04:24, Braveheart napisał:

Ehh :-P Używanie Botów jest takim samym oszustwem co granie na kodach..


Nie do końca... kody wprowadza sam producent aby można było... nie wiem, np. podnieść swoje ego po ciężkim dniu w pracy, gdzie wszyscy dawali ci w kość i robili z ciebie wałacha. ;-P
Natomiast wprowadzanie tego typu programów trzecich do D2 jest absolutnie niezgodne z ToS, a co za tym idzie nielegalne. Piractwo też jest nielegalne, więc wiesz... stąd moja reakcja. ;-)

Dnia 06.08.2011 o 04:24, Braveheart napisał:

Z resztą "bocić"
to pojęcie ogólne :D. Dlaczego ? ;> A no można "Bocić" <-- czyli używać programu,
który za nas gra i zdobywa przedmioty i przy okazji expi, bądź skupia się tylko na expieniu.
Ale też można "Bocić" <-- grając na zasadach na jakich bot śmiga co wiele razy robiłem..
Tworzyłem ng z hasłem zaliczałem poszczególne lokacje z potworami z nadzieją na dobry
drop i tak w kółko Macieju ;).. więc wiesz...


Tamta wypowiedź IMO świadczyła raczej o tym pierwszym. ;-)
Ale mniejsza o to. Modki raczej cię za to nie wywalą, bo nie narusza to prawa ani polskiego ani żadnego innego, tylko jedynie prawo Blizza. ;-)
Ja tam nie mógłbym żyć ze sobą po czymś takim. ;-P Chyba że miałoby to służyć jakiejś wielkiej sprawie.

Dnia 06.08.2011 o 04:24, Braveheart napisał:

To by IMHO na samym początku popsuło cała grę.. Każdy by śmigał tam gdzie najlepiej dropi..
Podobnie jest w przypadku Diablo ][, ale to wyszło z czasem, że np Hrabina daje największą
szansę wydropienia jakiejś wartościowej runy bo ona zawsze gdy ginie daje rune co zwiększa
szanse na drop lepszej runy. ;)


Generalnie w pewnym momencie krystalizowały się pewne, że tak powiem zjawiska, np. mi Oculusa (taki orb dla czarki) najczęściej dropowała Andariel, a np. Heralda Zakarum (taka tarcza dla paladyna znana ;-)) najczęściej Mefisto.
Niemniej faktycznie przy tylu itemach na ogół była to wielka loteria. Też wolę takie rozwiązanie, aczkolwiek napisałem o tym Journalu, bo właśnie taki od ostatniego patcha mamy w WoWie. ;-)

Dnia 06.08.2011 o 04:24, Braveheart napisał:

Czasy WoWa a przynajmniej jego świetności i popularności zaczynają się powoli kończyć
a Diablo ]I[ i nowy Guild Wars ][ dobije ostatni gwóźdź do ich nadchodzącej trumny. Nie
przeczę w WoWa pewnie dalej będą grać setki tysięcy ludzi, ale to już nie będzie to samo
co kiedyś :P


Myślę, że WoW i tak zarobił na siebie aż nadto dużo. ;-) Byłoby jeszcze więcej, gdyby Blizz nie zaczął w pewnym momencie tworzyć telenoweli, a ludzie nie zaczęli grać w recounta zamiast w WoWa.

Dnia 06.08.2011 o 04:24, Braveheart napisał:

Pozdrawiam.


Również pozdrawiam prosto z... mój tytuł powie ci skąd. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 14:46, darkwind21 napisał:

O, tego nie wiedziałem, niedługo pewnie się okaże

Spoiler

,że Andariel to daleka kuzynka, a
Duriel syn z drugiego małżeństwa który wyjechał za pracą wmieszał się w ciemne interesy
i skończył w piachu:)

i nowa moda na sukces gotowa.


Hehe, dzięki wielkie za zaliczonego lola. ;-)

Dnia 06.08.2011 o 14:46, darkwind21 napisał:

A poważnie nie rozumiem dlaczego niektórzy narzekali na fabułę 2 pierwszych części, jak
na H&S była odpowiednia by zachęcić do wycinania hord przeciwników nie zanudzając jednocześnie
niepotrzebnymi dodatkami.


Ja tam w roku ''97 nie bardzo zwracałem uwagę na fabułę Jedynki, przyznaję się bez bicia... dla mnie były to czasy Dooma 2, gdzie rozwalając masy stworków (na dodatek na kodach O_O) nie zastanawiałem się nawet nad tym, dlaczego zaczynam grę z takiego, a nie innego miejsca. ;-)
Po prostu brnęło się przed siebie, co i rusz niżej i niżej, myśląc bardziej nad tym jaki boss wyskoczy zza następnego zaułka niż dlaczego jest akurat tu, a nie gdzie indziej. ;-) Lazarusa, ten cały biskup, to samo, nawet nie wiedziałem kim on jest... po prostu trzeba rozwalić takiego śmiejącego się wizarda w niebieskich szatkach, to go rozwaliłem. ;-)
To były stare beztroskie czasy. ;-) W Dwójce jednak na pewne kwestie już uwagę się zwracało, przede wszystkim nawiązania do Jedynki (powrót do Tristram, sama postać Caina itd.), filmiki rozwijające fabułę, także tu fabuła już zaczynała mieć duże znaczenie... nie oceniam tu jej jakości, bo to kwestia subiektywna (mi się podobała ;-)). Generalnie zdawałem sobie sprawę z tego gdzie jestem i dlaczego, a to już było coś jak na rok 2000. ;-)
W Trójce fabuła będzie dla mnie tym najistotniejszym czynnikiem, tym bardziej że samo multi (gdzie głównie liczy się przecież high end game) może być skutecznie rozwalone przez RM AH.
Ot taka mała przemiana mojego podejścia do fabuły w grach na podstawie serii Diablo. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, sądząc po tym co zrobili z fabułą w SC2 nie sądzę, że DIII zachwyci pod tym względem. Zwłaszcza, że w poprzednich Diablo fabuła była tylko pretekstem do wybijania mas potworków (chociaż przyznaję, w D2 całkiem przyjemnie się tego słuchało i oglądało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 23:29, Malevyn napisał:

beta juz ruszyla czy trzeba czekac ??

Trzeba czekać. Nic nowego oprócz "Trzeci Kwartał 2011" nie powiedzieli jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 23:36, Malevyn napisał:

mialem nadzieje, ze posmakuje trojki jeszcze w wakacje :<

Marzyciel ... bez dwóch zdań
wyjdzie w 2012 będzie dobrze... #_# a o końcu tego roku zapomnij. Wątpię by wydali D ]I[ w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mowie tylko o becie. miala byc w 3 kwartale, ale pamietam, ze ktos kiedys napisal, ze bedzie jeszcze w wakacje. a tu figa z makiem.


edit: mowa o tym roku oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 00:44, Malevyn napisał:

mowie tylko o becie. miala byc w 3 kwartale, ale pamietam, ze ktos kiedys napisal, ze
bedzie jeszcze w wakacje. a tu figa z makiem.

Blizzard bardzo mocno pilnuje swoje najnowsze dziecko.... :[. Na tą chwilę nie chce zdradzać ani dat ani przybliżonych dat... Pozostawia nam tylko domysły a czas jest w tym momencie naszym jedynym przyjacielem. ;-)

Dnia 17.08.2011 o 00:44, Malevyn napisał:

edit: mowa o tym roku oczywiscie.

Yeaa i know :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czwarty stopień trudności - Inferno - potwierdzony. Źródło:
http://kotaku.com/5831680/diablo-iii-just-got-harder-than-hell-with-new-inferno-difficulty
Cytat:
Blizzard Entertainment game director Jay Wilson tells Kotaku that Diablo III''s Inferno difficulty is aimed at players who have maxed out their character by reaching the level 60 player cap. Only then can they tackle Inferno difficulty, a challenge that will throw enemies at the player that are of even higher levels. Wilson says the level for every monster in Inferno will be, at minimum, level 61 making Diablo III''s hardest difficulty setting an overwhelming, often uphill battle.
(In Diablo II, players could level their characters up to 99, but the highest level monster was 85.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, może chociaż to uciszy malkontentów zapowiadających jakie to Diablo 3 będzie łatwe, bo będą automatycznie rozdzielane statystyki i tęcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak będzie trudniejsze niż Diablo II na piekle w rozgrywce dla pojedynczego
gracza to ja już chyba nie dam rady:P Pamiętam jak jeszcze nie miałem neta i grałem
właśnie na hellu, to mega trudno było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie dość, że mobki będą miały wyższy poziom od ciebie, więcej życia, większe resisty, większy dmg to jeszcze będą dysponowały dodatkowymi zdolnościami.

Sweet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się