Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2012 o 23:32, SerwusX napisał:

@Mohair
Myślę, że Blizzard ma gdzieś, że ktoś jest no-lifem, dopóki płaci za ich grę.


True, ale w D3 AH to tylko dodatek i jego ''finansowe'' możliwości zostały przez Blizzard na tyle otęperowane, że może być ciężko zarabiać na nim tak, jak dało się zarabiać w D2.

Anyway, odnosząc się do Twojej krytyki WD/W - z ciekawości, kim grałeś w ''dwójce'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj
Sorka za lekką zwłokę :P z odpowiedzią

Dnia 02.05.2012 o 11:33, Mohair napisał:

Ja się tylko zastanawiam, czy Ty masz jakiś problem w swoim życiu :) Wypowiadasz się
o czymś, o czym nie masz pojęcia w tym momencie.

heh Dobrze powiedziane. Nie wiem co chciał osiągnąć tym postem ale mu nie poszło coś. Widać dalej lubi uprawiać trolling

Dnia 02.05.2012 o 11:33, Mohair napisał:

X postów temu, był tutaj poruszany wątek laddera odnośnie Diablo 2 i 3, pod kątem szybkości
levelowania.

No i widzisz.. cały czas trąbimy o czytaniu a tu jednak ludzie chyba nie czytają :C

Dnia 02.05.2012 o 11:33, Mohair napisał:

Zresztą, akurat Ty, patrząc na to jak wiele Twoich pytań było najczęściej czystym spamem,
który wyjaśniany był wcześniej już tysiąc razy.

Zgadzam się z tym w całej rozciągłości. Bo to jest fakt. Mało tego na wszystko są twarde dowody w postaci postów.!!

Dnia 02.05.2012 o 11:33, Mohair napisał:

To ma ponoć modyfikować jedynie DirectX z tego, co czytałem, więc chillout. Ale ja raczej z tego korzystał nie > będę, nawet jeśli na MacOS też to cudo będzie działać.

Tak wiem o tym z tego co mi aktualnie wiadomo Blizzard nawet w tej kwestii milczy!.

Dnia 02.05.2012 o 11:33, Mohair napisał:

Braveheart - to co, może by zacząć spisywać wreszcie tych wszystkich, którzy nie umieją czytać przypiętego > postu, co? :)

Przydało by się :P. Moderatorzy mieli by na kim wyładowywać swój gniew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Nie pamiętam, jak to jest dokładnie, ale Blizzard chyba będzie ciągnąc prowizję od wszystkich transakcji? Więc w ich interesie będzie to, żeby ludzie z tego jak najwięcej korzystali.

Co do tej mojej krytyki, na przykład w ogóle nie podoba mi się to strzelanie laserem z ręki jako jeden skill od wizarda bodajże.

Kim grałem w dwójce... Rozumiem, że chodzi ci o to, kim grało mi się najlepiej/kim ukończyłem grę. Grę przeszedłem nekromantą zrobionym pod kości, dobrze mi się też grało zabójcą, czy jak to się tam nazywało. Ale zauważ, że pewne ścieżki rozwoju nie miały sensu w dwójce, jeśli chciało się pożyć na battlencie.
Ale pograć szło wszystkimi klasam. Teraz Blizzard ujednolicił to wszystko, pewnie wszystkie postacie będą bardziej uniwersalne, ale jednak ten doctor to raczej bardziej support. Zobaczymy po premierze, może jego dalsze skille będą miały większy sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2012 o 23:20, Renzov napisał:

Po Witch Doctorze spodziewałem się czegoś w rodzaju nekromanty/druida, a otrzymałem
mało mobilną, nudną i na tak wczesnym etapie po prostu słabą postać.


Pozwolę sobie odnieść się do Twojej wypowiedzi ;)
Otóż, widzisz, Witch Doctor to - przynajmniej w moim zrozumieniu - jest mieszanką Necromancera i Druida, tyle tylko, że w dość zaskakujących proporcjach.

Necro w D2 był przede wszystkim summonerem bądź nukerem. Klątwy często były na marginesie, używało się tylko paru z nich. Ale do rzeczy.
Wybierając drogę minion mastera, to summony zadawały większość obrażeń, prawda? Rola gracza ograniczała się tylko do castowania nowych kreatur, ewentualnie do rzucania klątw czy osłabiania przeciwnika.
Druid natomiast działał zupełnie inaczej, bo jego miniony (bardzo mało popularna, co trzeba przyznać) pełniły bardziej rolę mięsa armatniego, kiedy to sam player wybijał moby przy użyciu głównie któregoś z żywiołów czy metamorfozy.
Tak z grubsza. Wiem, że każdą postać dało się zmodyfikować, ale chodzi mi tutaj o główną logikę tego, jak wykorzystywane były summony przy każdej klasie.

Patrząc na to pod tym kątem, Witch Doctor bardziej przypomina Druida niż Necromancera - u niego miniony to też swoiste rozpraszacze, mają bardziej odciągnąć moby od playera.
Cała "moc" tej klasy leży nie w Commands, a w Physical/Spirit Realm skills. Dzięki temu zabawa polega raczej na odpowiednim równoważeniu skillów z obu tych gałęzi przy opieraniu się na Command, a nie poleganiu na nim (jak to robił Necro).
Dzięki temu, paradoksalnie do tego, co napisałeś, można nią grać w bardziej ''aktywny'' sposób niż można było grać Necro.
Poza tym, ta klasa ma chyba dość wybitne zdolności do tego, żeby być fajnym nukerem, ale póki co to tylko moje domysły - nie miałem czasu (i możliwości) sprawdzenia tego w becie, ale z pewnością w D3 go wypróbuje już w praktyce (na chwilę obecną mam go zarysowanego jako-tako na papierze).

Widzisz więc, że wszystko zależy od tego, w jaki sposób ''ugryzie się'' daną klasę, a także od własnych predyspozycji co do stylu gry.
Ja mam, na przykład, największe ''wyczucie'' jeśli chodzi o granie właśnie minion masterami/nukerami (poison nova w D2 ftw), podobnie jak jeśli chodzi o granie dystansowcami (Demon Hunter też mnie porwał, ale nie aż tak; idealna fuzja Amazonki i Zabójczyni, ma zlikwidowane wszystko to, czego nie lubiłem u Asski w D2).
Zupełnie nie mam jednak ''żyłki'' do grania postaciami walczącymi w zwarciu ;)
Aż wstyd się przyznać, ale grając Monkiem, umarłem nim chyba aż 3-4 razy, przy czym aż 2-3 przy Leoricu... Tak, torchę zajęło, zanim zrozumiałem, jak ta postać działa i się w nią wpasowałem. Dlatego też dla mnie Monk mógłby być słaby - bo niekoniecznie umiem grać takimi klasami - ale dotarło do mnie, że to bardziej moja wina, niż tej klasy :)

Wracając do Leorica, to - jeśli chodzi o szybkość pokonania go - całkiem nieźle poszło mi przy DH, to było proste, przyjemne i szybkie. Ale prawdziwie zmiotłem go grając WD, aż byłem zaskoczony, że poszło mi to tak szybko po przygodzie z Monkiem. Nawet nie wiem, kiedy on tam zszedł, jakaś magia.
Dlatego dla mnie fakt, na początkowych levelach WD jest ograniczony, ale z pewnością nie jest słaby ;)

Z tego powodu dla mnie klasy w D3 są zbalansowane bardzo dobrze - ot, równomiernie wyostrzone narzędzia, dane graczom, których siła zależy bardziej od sposobu wykorzystania, niż od właściwości jako takich :)


Anyway, odbiegając, to właśnie sobie uświadomiłem, jak bardzo będę wielbił fakt, że skillbar można customizować :D
Już nie będe musiał mieć na acc całej armii necromancerów tylko po to, aby przetestować kolejny rodzaj nukera czy pobawić się klątwami, miód.

SerwusX - mhm, rozumiem :) I popraw mnie, jeśli się mylę, ale w Diablo 2 to Ty dużo nie grałeś, prawda? Więc nie powinieneś krytykować dwóch dobrych klas, które mają szansę być niezastąpionymi w Sanctuarium, szczególnie jeśli chodzi o Wizarda (aoe, mass dmg jak się patrzy).
I fakt, WD może się pięknie sprawdzać jako support, ale to raczej jego zaleta, niż wada. No i jego skille pokazują, że może mieć parę innych, odmiennych wcieleń ;)
Tak więc dobrze by było, jakbyś z oceną poczekał jeszcze przynajmniej do czerwca-lipca.

Pozdrowienia,
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 00:49, Mohair napisał:


No, prawie 100 godzin to tyle co nic, ile według ciebie powinienem grać? Poza MMO w mało którą grę grałem ponad 100 godzin. Podałem ulubione klasy, a grałem oczywiście wszystkim, żeby nie było, tylko te najbardziej przypadły do gustu.
A mass dmg mają wszyscy.
Oceniam to co mam. Ciężko mi będzie oceniać D3, jeśli nie zamierzam go kupować, chyba, że któryś kolega kupi (acz po zagraniu w betę wszyscy nabrali wątpliwości) i pożyczy.
I czemu aż do czerwca? Od biedy dałoby się przejść Diablo w dniu premiery albo dzień po. :P Albo przynajmniej pograć dość, żeby dałoby się go jednoznacznie ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 23:54, SerwusX napisał:

Czyli nie można mieć już opinii?

Proszę Cię, nie zgrywaj idioty. Znowu przekręcasz moją wypowiedź na swoją modłę tak, aby Ci pasowało. Tyle, że jest to nad wyraz niekulturalne. Jak odpowiadasz na posta to staraj się to robić uczciwie, bez zmyślania faktów.
Rada na przyszłość.

Dnia 02.05.2012 o 23:54, SerwusX napisał:

" W Wizardzie np w ogóle nie czuję tej "mocy”, jaką daje mi chociażby Monk. Niby
te czary są efektowne, ale w sumie jakoś nie porywają."
Widzę, że będę musiał DOKŁADNIE wszystko przepisywać, żeby co poniektórzy mogli zrozumieć.

I znowu to samo... Przekręcasz moje zdania. Jak już mnie cytujesz, to cytuj do końca. Ja napisałem trochę dalej "Coś czuję, że ta klasa się po prostu późno rozkręca (oczywiście moim zdaniem, bo nie zostałem porwany jakoś wybitnie, ale rozumiem gusta) i kiedyś na pewno ją sprawdzę." - Czy to jest negatywna opinia o tej postaci? Nie wydaje mi się. Zresztą chyba sam wiem lepiej o czym napisałem :|.
Chociaż przy tak inteligentnych personach zaczynam mieć wątpliwości.

Dnia 02.05.2012 o 23:54, SerwusX napisał:

Oceniam Diablo 3 również po grafice. A co, nie wolno?

Oczywiście, że wolno. Ale to idiotyzm, na który już nic nie poradzę.

Dnia 02.05.2012 o 23:54, SerwusX napisał:

Już widzę te kontrowersje i sprzedaż używanych Diablo na allegro... Zresztą jak przy
każdej produkcji, ale co to dla ciebie. Ty oczywiście większość gier masz już ukończoną
przed premierą, więc nie masz takich problemów.

Nie rozumiem tej złośliwości. Jak chcesz leczyć gdzieś kompleksy i niedowartościowanie, to lepiej nie na forum, bo robi się tutaj śmietnik.
Tyle.

Dnia 02.05.2012 o 23:54, SerwusX napisał:

Porównuję nie gry, ale to, że niektóre wychodzą po jakichś bardziej ludzkich cenach i
wcale nie muszą bronić się tym, że jest "następcą gry sprzed 10 lat". Co najwyżej wzmianka
o tym, że robili Gothica, ale jakoś PB specjalnie się tym nie obnosi.

No dobrze, a teraz przemyśl to, co napisałeś (koniecznie ze zrozumieniem!) i zastanów się dlaczego są to kolejne, obnażające jakość Twojego rozumowania zdania.
A potem zrób to raz jeszcze.

Dnia 02.05.2012 o 23:54, SerwusX napisał:

Oj, przepraszam, to były moje opinie, może poszukam jakiegoś miejsca gdzie mogę się nimi
obnosić (może forum? ROLF).

Ty możesz robić wszystko. Możesz pozakładać tematy na forum o Twojej wszechobecnej wspaniałości, majestacie godnym największych i o pozazdroszczenia wartej, wybitnej inteligencji (tylko, że wtedy wylecisz stąd szybciej, niż jakbyś kiedykolwiek o tym pomyślał). Ja proszę Cię o jedno - nie wmawiaj ludziom czegoś, o czym nie pisali. Nie używaj argumentów wyssanych z palca i nie używaj ripost w postaci tanich komentarzy na temat swojego rozmówcy. Jak dla mnie pożałowania godna jest tego rodzaju postawa, ale ja tutaj nie mam nic do gadania. Po prostu następnym razem pomyśl... To tylko w teorii jest trudne.

Dnia 02.05.2012 o 23:54, SerwusX napisał:

Jak nie podobają ci się opinie innych, to zagraj w LoLa i wyłącz chat, wtedy sobie będziesz
mógł popisać nie licząc się z innymi.

I kolejna nieadekwatna zaczepka... Po co, ja się pytam?

Dnia 02.05.2012 o 23:54, SerwusX napisał:

Ot, żeby nie kompromitować się więcej.

Typowe. Kiedy brakuje argumentów cytuje się oponenta :-).

Z mojej strony EOT. Nie chcę przedłużać tej farsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2012 o 01:08, SerwusX napisał:

No, prawie 100 godzin to tyle co nic, ile według ciebie powinienem grać?


Nie wiem. Na tyle długo, żeby dobrze poznać ''pierwowzór'' klasy, którą krytykujesz.
Oczywiście, rozumiem, że każdy ma swoje priorytety, ale miejscami to tak wygląda, jakbyś krytykował coś, czego raz, że nie znasz, a dwa, że wymagasz od tego wielkiej niewiadomej.
Krytyka jest ok, ale tylko wtedy, kiedy jest konstruktywna, serio.

Dnia 03.05.2012 o 01:08, SerwusX napisał:

A mass dmg mają wszyscy.


Taak... Tak samo, jak wszyscy mają dmg :) Tutaj jednak chyba nie ma już Hammera, więc prawdopodobnie Wizard będzie miał największy dmg/aoe.
I akurat tutaj, mimo że nie lubię elementalistów, to nie rozumiem, jak można napisać, że ta klasa jest słaba, jak widać, że przy odpowiednim podejściu może niszczyć system :)

Dnia 03.05.2012 o 01:08, SerwusX napisał:

Oceniam to co mam. Ciężko mi będzie oceniać D3, jeśli nie zamierzam go kupować


Ahh... Ok, to sporo wyjaśnia.

Dnia 03.05.2012 o 01:08, SerwusX napisał:

chyba, że któryś kolega kupi i pożyczy.


A, ok. Ale oczywiście wiesz, że to jest nielegalne?

Dnia 03.05.2012 o 01:08, SerwusX napisał:

I czemu aż do czerwca? Od biedy dałoby się przejść Diablo w dniu premiery albo dzień po.


W porządku, może trochę przesadziłem, ale chodziło mi o dogłębne rozpracowanie danej klasy i wszystkich jej kombinacji, a nie o samo przejście gry (które nic nie daje generalnie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 01:20, Renzov napisał:

Ciach! ciach!


Ja z gory sobie zalozylem ze bede gral Wizardem, grajac jednak w bete tez mialem wrazenie ze brakuje mu porzadnego robniecia, oczywiscie bralem pod uwage ze mam tylko level 13 i slabe itemki, jednak jakos tak slabiej wypadalo cale masakrowanie przeciwnikow na tle innych klas o tym samym levelu i podobnym gearze. Ostatnio ogladalem sobie filmik o tej klasie i zobaczylem pozniejsze skille i mysle ze dopiero pozniej ta klasa obnaza znacznie swoj potencjal jesli chodzi o dmg :)

Z Witch Doctorem podobnie, choc nie do konca. Uwazam ze postac jest dosc pomyslowa, nie podobna do zadnych innych ktore widzialem, co oczywiscie wiaze sie z pewnym ryzykiem ze ta odmiennosc komus moze kompletnie nie przypasc do gustu. Generalnie jednak na plus za pomyslowosc, gorzej jednak z dmg, o ile czulem ze cos robie w singlu o tyle w grupie nie zdazylem sie nim dobrze rozkrecic jak wszystko bylo juz martwe. Jak pisalem wczesniej ta klasa chyba potrzebuje czasu zeby zaczac robic porzadne szkody, w sensie im wiecej na ekranie tym wieksza rozpierducha :)

Nie chce jednak generalizowac jakie te klasy sa, to w koncu odczucia tylko z bety i levelu 13, wiec pewnie w Co-op z kumplem i tak zagram Wizardem, a w pojedynke Witch Doctorem...no a pozniej cala reszta ofc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 00:09, Mohair napisał:

True, ale w D3 AH to tylko dodatek i jego ''finansowe'' możliwości zostały przez Blizzard
na tyle otęperowane, że może być ciężko zarabiać na nim tak, jak dało się zarabiać w
D2.


No tak, tylko ze powod dla ktorego Bllizard to zrobil byl taki ze chcieli zapobiec aby ludzie wystawiali itemy na E-bayu. Jezeli jednak ogranicza mozliwosci zarabiania na tym to ludzie nie bede z tego korzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2012 o 01:45, Gosu napisał:

No tak, tylko ze powod dla ktorego Bllizard to zrobil byl taki ze chcieli zapobiec aby
ludzie wystawiali itemy na E-bayu. Jezeli jednak ogranicza mozliwosci zarabiania na tym
to ludzie nie bede z tego korzystac.


Ok, może źle się wyraziłem :) Jest to tak skonstruowane, żeby tęperować zyski graczy, a zwiększać zyski Blizzarda.
Co jest logiczne.
Inna sprawa, że jest to na tyle ''zrównoważone'', że ludzie się od tego nie odwrócą - żaden alternatywny system sprzedaży przedmiotów nie dałby tak ogromnej bazy potencjalnych klientów, szczególnie teraz.
Możliwość zarabiania na AH jest spora, ale nie tak duża, jak czasami to wyglądało przy Diablo albo przy farmieniu golda w WoW.
Nie będzie też już możliwości zewnętrznego rozwalania rynku, co w D2 było jak jakaś zaraza.
Póki nikt tego nie obejdzie, to wydaje się być to całkiem dobrze zoptymalizowane, przynajmniej w teorii. Zobaczymy, jak będzie z użyciem tego w praktyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GameStopie stoja juz pudelka, dzisaj trzymalem w reku :) Troszke jestem zawiedziony ze kolekcjonerskie pudlo jest biale, to czarne znacznie bardziej mi sie podoba, wiem szczegol ale jednak.

Taka ciekawostka - jeden z kolegow ktory pracuje w GameStopie zrobil cos ala witraz na szybie specjalnie na premiere Diablo, lacznie zajelo mu to 4 dni, a ogolnie robil to przez 4 tygodnie (obibok jeden). Niestety juz z tego tytulu mieli pewne problemy od moherowych beretow, jak widac dziwny fanatyzm panuje nie tylko w Polsce. Zalaczam zdjecie dziela kolegi :)

Edit : W nocy wyglada lepiej bo w srodku pali sie czesc swiatel i daje te swietny mroczny klimat :)

20120503015325

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 01:52, Mohair napisał:

Nie będzie też już możliwości zewnętrznego rozwalania rynku, co w D2 było jak jakaś zaraza.

A to było jest i będzie ogromną zarazą. Ceny na BN to ceny na BN...... Ale te ceny też wychodziły tudzież były po części w dużej mierze uwarunkowane ze strony której tu zbytnio nie chcę linkować. Ale to najbardziej znana strona z tzw Forum Gold. Oczywiście sklepy typowo Diabloskie i ich mega bociarnia również zrobiły swoje. AH tak mi się wydaje nie jest do końca czymś co trzeba potęcpiąć bo to ZUO i w o ogóle. Sam jak znajdę jakiś fajny item to może go wystawię. Ale prędzej za zwykłego golda niż bić na tym zysk bo to na dłuższą metę nie ma sensu. Choć nie ukrywam faktu, że jak znajdę jakiś item to go moge komuś z frend listy podarować za free :) to tylko item.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 02:05, Braveheart napisał:

Ale te ceny też wychodziły tudzież były po części w dużej mierze uwarunkowane ze strony której tu zbytnio
nie chcę linkować. Ale to najbardziej znana strona z tzw Forum Gold.


O tym samym myślałem wcześniej, pisząc zdanie o "rozwalaniu rynku" :)

Dnia 03.05.2012 o 02:05, Braveheart napisał:

AH tak mi się wydaje nie jest do końca czymś co trzeba potęcpiąć bo to ZUO i w o ogóle.


Ja nigdy nie powiedziałem, że to zło. Moim zdaniem to świetna inicjatywa - a, że miesza gold z realnymi pieniędzmi...
Cóż, w końcu Blizzard musi jakoś zarabiać :)

Dnia 03.05.2012 o 02:05, Braveheart napisał:

Sam jak znajdę jakiś fajny item to może go wystawię. Ale prędzej za zwykłego golda niż bić na tym zysk bo
to na dłuższą metę nie ma sensu.
Choć nie ukrywam faktu, że jak znajdę jakiś item to go moge komuś z frend listy podarować za free :)
to tylko item.


Same here.
...
Swoją drogą, jak już o tym wspomniałeś... Może podam Ci mój BT, żebyś mógł mnie dodać do fl, tak na zaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 01:08, SerwusX napisał:

Oceniam to co mam. Ciężko mi będzie oceniać D3, jeśli nie zamierzam go kupować, chyba,
że któryś kolega kupi (acz po zagraniu w betę wszyscy nabrali wątpliwości)


??? Szczerze mówiąc ja miałem wątpliwości zanim zagrałem w betę. Teraz to pozycja must have :) Można narzekać na postacie, na grafikę i mnówstwo inny rzeczy. Malkontenci zawsze się znajdą.
A moim zdaniem grafika jest klimatyczna. Może i troszkę nie na czasie, ale skoro gra się przyjemnie jakie to ma znaczenie ? Ja tam zamierzam od 15 maja jarać się jak małe dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 02:14, Mohair napisał:

O tym samym myślałem wcześniej, pisząc zdanie o "rozwalaniu rynku" :)

No i widzisz :D.... Wspólny mianownik myślowy ? czy może dostrzeganie tego samego ?.. nie wiem.

Dnia 03.05.2012 o 02:14, Mohair napisał:

Ja nigdy nie powiedziałem, że to zło. Moim zdaniem to świetna inicjatywa - a, że miesza
gold z realnymi pieniędzmi...

Ja o tym doskonale wiem, że tego nie powiedziałeś. Jednak fajną sprawą jest właśnie to, ze jedną z głownych walut przetargowych będzie to co nią było od zawsze. W tym przypadku złoto!!

Dnia 03.05.2012 o 02:14, Mohair napisał:

Cóż, w końcu Blizzard musi jakoś zarabiać :)
Same here.
Swoją drogą, jak już o tym wspomniałeś... Może podam Ci mój BT, żebyś mógł mnie dodać
do fl, tak na zaś? :D

Jak chcesz to możesz podać Mi swój BNT ale czy to ma teraz sens ? :D... przypomnij mi o tym później bo pewnie ten post zniknie niedługo w odmętach chaosu bo nie ma co ukrywać jest on ostatnimi czasy nieźle oblegany.
Gdyby były staty to pewnie w Top 3 minimum by był. Całkiem niedawno pisałem tu o tym jaki ta gra ma fenomen oraz magię, ze gra nie wyszła a już w wątku jest 5k postów. pfff kiedy to było ? ... całkiem niedawno a już jest 6300 + :). Możesz też mi wysłać PMa na GSie..

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ANEKS DO POPRZEDNIEGO POSTA

Zjadłem wyraz ''temat'' w zdaniu gdzie pisałem o obleganiu bo to zabrzmiało jakby mój post był oblegany heh. Oczywiście miałem na myśli popularność wątku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie chciał zarobić na Diablo 3 to będzie sprzedawał itemy na serwisach aukcyjnych a nie w tym śmiesznym domku aukcyjnym blizzarda no chyba, że kupujemy za złoto w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się