Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Odnośnie EK Diablo 3 proponuję poczekać do 7 maja. W ten dzień, jeśli dobrze zrozumiałem to gram.pl ma wysłać info o zapłacie za zamówione u nich EK. Część potencjalnych kupców może się rozmyśli i wtedy będzie szansa aby kupić EK po normalnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 17:45, Isildur napisał:

A po co Ci beta skoro nie działa Usuń ją w diabły :)

Faktycznie. Zapomniałem, że 1 Maja ją wyłączyli... x_x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 11:51, Phobos_s napisał:

Chciałbym jeszcze raz spytać o wybór języka podczas instalacji D3 bo nie dostałem odpowiedzi
a jakoś sam nigdzie nie mogę znaleźć.


Może to dlatego, że odpowiedź jest w przypiętym poście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 20:22, Arande napisał:

Myślicie, że w Media Markcie będzie dostępna kolekcjonerka? Bo zaspałam strasznie i wszędzie
jest teraz niedostępna i nie mam pewności, że będzie, więc chciałabym się jakoś zabezpieczyć.
;/


W Media Markt nie wiem czy będą. A jeśli będą to czy szybko nie zostaną wykupione. Z tego co wiem w tej chwili w sklepie gram.pl już trochę zamówień na EK zostało anulowanych, więc w okolicach premiery kilka sztuk EK Diablo III powinno być wolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 11:52, Wojman napisał:

Może to dlatego, że odpowiedź jest w przypiętym poście?


Wojmanie, proszę Cię :) Gdzie w przypiętym jest napisane o wyborze języka podczas instalacji? Chciałem się upewnić, czy będzie taka możliwość czy zostaje tylko ściąganie całej instalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 11:56, Wojman napisał:

W Media Markt nie wiem czy będą. A jeśli będą to czy szybko nie zostaną wykupione. Z
tego co wiem w tej chwili w sklepie gram.pl już trochę zamówień na EK zostało anulowanych,
więc w okolicach premiery kilka sztuk EK Diablo III powinno być wolnych.


Jeśli będą w MM, to pojadę z samego rana i będę należeć do tych osób, które wykupią. ;p
Ale mam nadzieję, że jednak uda mi się złapać jedną z tych na Gramie, przynajmniej będę mieć pewność. Nigdy sobie nie wybaczę, jeśli przez gapiostwo nie będę mieć kolekcjonerki. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 12:03, Phobos_s napisał:

Wojmanie, proszę Cię :) Gdzie w przypiętym jest napisane o wyborze języka podczas instalacji?
Chciałem się upewnić, czy będzie taka możliwość czy zostaje tylko ściąganie całej instalki.

Raczej zapomnij o takowej opcji.[Choć who knows ?] Chyba, że sobie kupisz eng hehe.
Wydaje mi się, że nie pozostaje Ci nic innego jak pobranie angielskiej wersji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 12:03, Phobos_s napisał:

Wojmanie, proszę Cię :) Gdzie w przypiętym jest napisane o wyborze języka podczas instalacji?
Chciałem się upewnić, czy będzie taka możliwość czy zostaje tylko ściąganie całej instalki.


Zrobić screena i podkreślić na czerwono? Jest jak byk napisane: "Wersja Językowa Gry: Pełna Polska Wersja Językowa (Dialogi + Napisy). Po obowiązkowej rejestracji gry na battle.net można ściągnąć dowolną inną wersję językową. Do wyboru są następujące wersje językowe". Bardziej po polsku się już tego napisać nie da. Skoro jest napisane, że gra jest w polskiej wersji językowej, a po zarejestrowaniu można pobrać inną wersję to znaczy, że gra jest w polskiej wersji językowej, a nie angielskiej czy jakiejkolwiek innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 12:22, Braveheart napisał:

Raczej zapomnij o takowej opcji.[Choć who knows ?] Chyba, że sobie kupisz eng hehe.
Wydaje mi się, że nie pozostaje Ci nic innego jak pobranie angielskiej wersji :)


Dzięki :) W sumie to już wersję eng. pobrałem z pre-downloadu ale, że miejsce na dysku to rzecz cenna to wiadomo :) jak nie potrzeba trzymać to mógłbym ją wywalić :)
W sumie to na wszelki wypadek oprócz gram.pl mam zamówioną druga sztukę z Amazona ale nie wiem czy zdołam doczekać aż paczka z Anglii przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 12:29, Wojman napisał:

Jest jak byk napisane: "Wersja Językowa Gry:
Pełna Polska Wersja Językowa (Dialogi + Napisy). Po obowiązkowej rejestracji gry na battle.net
można ściągnąć dowolną inną wersję językową. Do wyboru są następujące wersje językowe".


A wiesz co jest na wielu innych grach napisane? Dokładnie to samo, że wersja językowa: polska a podczas instalacji i tak instalator pyta jaka wersję zainstalować czy polską czy angielską. Mogłoby być tak, że każda wersja dodatkowo ma także wersję oryginalną angielską. Jest takie powiedzenie: "brak dowodu nie jest dowodem braku".
A jeśli masz pewność, że nie ma takiej możliwość to wystarczyło napisać, "nie nie można zmienić na ang. w czasie instalacji" a nie się od razu pienić :)

I sorry za post pod postem ale edycja już wygasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, gdyby we wszystkich klientach był wybór językowy to gra nie ważyłaby przykładowo 8 GB a 20 GB i weź to pobieraj z sieci, bo nie wszyscy maja neta 20 Mb/s niektórzy jadą na 2 Mb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co moge sobie na luziku pobierać wersję : DIABLO III Retail (EU - English) ?
Mój klucz rozumiem bez zgrzytów na niej zadziała ?
Co by było jasne, D3 kupuje u nas [konkretnie mam pre-order tu na gramie] ale chce mieć wersję full eng.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 14:23, Isildur napisał:

Tak możesz pobierać :)


Dzięki za szybką odpowiedź :)
Nie byłem do końca pewny czy to właściwy klient [czy tez np muszę pobrać polski i potem będę mógł zwyczajnie zmienić język dialogów i napisów]

Swoją drogą raczej nikłe są szanse na wersję z polonizacją kinową ?

Bo jak znam życie, grając na wersji angielskiej ze znajomymi polakami zaraz się pojawi bariera translacyjna =P [te nasze cudne rodzime nazwy przedmiotów/statystyk/statusów etc... już to czuję jak tłumacze tu dali popis fantazji =P]
Gdybym mógł dowolnie odpalać polskie napisy i zmieniać je z angielskimi oszczędziło by mi to zapewne sporo "gimnastyki" w czasie rozgrywek w multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 14:37, Pietro87 napisał:

Swoją drogą raczej nikłe są szanse na wersję z polonizacją kinową ?

Gra wychodzi w pełnej Polskiej wersji językowej, więc kinowego nie będzie. Zawsze będziesz mógł pokazać dany przedmiot wchodząc w ekwipunek wciskasz enter i trzymając lewy shift klikasz na dany przedmiot lewym przyciskiem myszy i klikasz enter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 15:07, Wojman napisał:

A ja tą paczkę mam już opłaconą i też nie mogę się doczekać. :)


EK na gramie można opłacić dopiero od 7ego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się