Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

ja mam durne pytanie (bo nie pochwalilem sie w ogole ze we wtorek kupilem pelne diablo i wczoraj ukonczylem normal monkiem) na jakim poziomie trudnosci leca legendary?bo niestety czy to w grupie czy solo nigdy mi zaden nie wypadl....czy moge sie ich spodziewac dopiero od koszmaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 09:52, RadeXMaster napisał:

ja mam durne pytanie (bo nie pochwalilem sie w ogole ze we wtorek kupilem pelne diablo
i wczoraj ukonczylem normal monkiem) na jakim poziomie trudnosci leca legendary?bo niestety
czy to w grupie czy solo nigdy mi zaden nie wypadl....czy moge sie ich spodziewac dopiero
od koszmaru?

nie. znajomemu wypadł pasek legendary na 8(ósmym) poziomie... na normalu solo :D
wszystko zależy od szczęścia, mi wypadły 2 beznadziejne, jeden na 23 lvl na normalu, drugi na 48 na koszmarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy pytania:

Jak się "sumują" obrażenia dwóch broni (dual wielding) ? Oblicza średnią ?

I drugie pytanie dla grających klasą Wizzard... jaki ma sens skill, w którym tworzy 2 kopie postaci... życia prawie nie mają, ani nie zadają obrażeń... ? Ten skill dla mnie troszkę bezmyślny... oczywiście są tam jakieś runy modyfikujące, ale teraz na początku gdy to odblokowałem to strasznie kiepska sprawa. W ogóle potwory agrują się na te kopie ? nawet ciężko to zauważyć :)

Trzecie dal weteranów Mnicha/Monka: Jaką mantrę najlepiej używać ? Obecnie biegam z tą co życie odnawia, ale nie mogę się zdecydować, która najlepsza :) Jak ktoś gra już na piekle lub inferno to niech się podzieli doświadczeniem :)

dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 09:57, Kermit napisał:

I drugie pytanie dla grających klasą Wizzard... jaki ma sens skill, w którym tworzy 2
kopie postaci... życia prawie nie mają, ani nie zadają obrażeń... ? Ten skill dla mnie
troszkę bezmyślny... oczywiście są tam jakieś runy modyfikujące, ale teraz na początku
gdy to odblokowałem to strasznie kiepska sprawa. W ogóle potwory agrują się na te kopie
? nawet ciężko to zauważyć :)


Nie jest bezmyślny. Z elitami i bossami dysponującymi przyciągnięciem bardzo się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem Diablo na poziomie Koszmar i chciałem zagrać na piekle. I tu lekki zonk. Po odpaleniu gry i wejściu do do Nowego Tristram nie ma w nim złotnika/jubilera ani żadnego z moich towarzyszy! No co jest kurde? Na poziomie koszmar od razu dołączył do mnie templariusz (oczywiście rozwinięty), szelma i zaklinaczka. I złotnik też był w mieście! Więc pytanie dla tyh, którzy grają na poziomie piekło - też tak macie, czy to jakiś pierdzielony bug? W mieście jest tylko kowal! Jakoś nie uśmiecha mi się na nowo rozijanie złotnika i towarzyszy! WTF???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2012 o 09:57, Kermit napisał:

Jak się "sumują" obrażenia dwóch broni (dual wielding) ? Oblicza średnią ?


tutaj po angielsku masz wszystko ładnie wyjaśnione http://www.osirisguide.com/diablo-3-dual-wield-guide/

Dnia 24.05.2012 o 09:57, Kermit napisał:

Trzecie dal weteranów Mnicha/Monka: Jaką mantrę najlepiej używać ? Obecnie biegam z tą
co życie odnawia, ale nie mogę się zdecydować, która najlepsza :) Jak ktoś gra już na
piekle lub inferno to niech się podzieli doświadczeniem :)


Blizzar ostatnio stwierdził, że mantra leczenia mnicha i runka (ta dająca niewrażliwość na jakiś czas) są ''nie tym co chcieli osiągnąć i dziwią się, że jakoś ten skill przeszedł do gry)'' radzą też nie używać go i czekać na zmiany tego skilla, żeby się po prostu nie przyzwyczajać za bardzo, to tak słowem wstępu, a dalej mówiąć.. używaj do czasu aż możesz! :D chodzi mi o mantrę leczenia i runkę boon (nie wiem jak przetłumaczyli to, 3cia runka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej bug. U mnie towarzysze, kowal i jubiler dostepni byli od początku. Za to znikają płyny leczące w karczmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 10:16, maurras napisał:

Najprawdopodobniej bug. U mnie towarzysze, kowal i jubiler dostepni byli od początku.
Za to znikają płyny leczące w karczmie.


I niby co mam teraz zrobić. Jubilera brak, towarzyszy brak - dobrze, że jest kowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 10:01, maurras napisał:

Nie jest bezmyślny. Z elitami i bossami dysponującymi przyciągnięciem bardzo się przydaje.


No tak, ale zajmować jedno cenne miejsce skilla, tylko po to żeby użyć go na elity z przyciąganiem ?:) Trochę to głupie na dłuższa metę. Nie pamiętam jakie są tam runy, ale teraz odblokowałem ten skill i strasznie wydał mi się nieprzydatny.

Onybic

E tam, nie chce jechać na bugu :) Zresztą chyba nie mam jej jeszcze odblokowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2012 o 00:39, Braveheart napisał:

Serio? chciałoby Ci się ?.. hmm. Nawet mi do głowy myśl nie przyszła, że ty , AH i zabawy
w real money rly =)



Biorąc pod uwagę fakt, że z FAQ owego AH za realną kasę wynika jasno iż sprawa jest prosta jak konstrukcja cepa, to nawet nie jest fakt tego, czy komuś się chce czy nie.
To jest kwestia zarobienia prawdziwych pieniędzy, może nawet całkiem sporych nie robiąc kompletnie nic.
Zarobić kasę za granie, za spędzanie czasu przy swoim hobby - chyba nie ma lepszej opcji dla gracza.

Dlatego jednocześnie widząc tu fajne ujście dla zbędnych śmieci widzę kompletny zgon AH za gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=MgivjaHBhWM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=HQFp87BJO6o&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=53OgBJsXa58&feature=related

Jak ktoś gra tym Mnichem czy Barbem jak ostatnia sierota to może i sobie wtedy stękać po forach jakie to kiepskie klasy.
A to o czym mówił Brave to był min filmik z forum [którego niestety za chiny nie mogę się doszukać a temat na oficjalnym forum zniknął bo robili w nim gracze flame niemiłosierny] na którym koleś mnichem pokazywał jak przy inferno z 3 kumplami podbijającymi tylko poziom trudności soluje elity w akcie 3cim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozesz mi polecic co kupic na poczatek mam 400.000 zlota i jestem w pikle akt 3 mam 60 lvl barbem. Najpierw kupic bron? Jak to jest z bonusem ze zwraca hp za kazde trafienie? ponoc nie dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 400k kupisz cały zestaw ekwipunku na AH bez zgrzytów.
Wystarczy tylko dobrze poszukać itemów w rozsądnych cenach z dobrymi bonusami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moglbys mniej wiecej opisac jaki item jakie bonusy? Moze lepij np narazie kupic dobra bron, co hp daje i duzo obrazen i farmic dalej i wtedy kupic reszte i dopiero na inferno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla barba najważniejsze staty to STR i VIT.
Poszukaj sobie po AH pełnego zestawu ekwipunku na 60ty lv z tymi statami, filtruj ceny do maks 30k, znajdziesz spokojnie dobry pełny komplet, jeszcze ci zostanie trochę kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 10:56, Piter1988 napisał:

hmm bo myslalem, ze lepiej bedzie wydac np. 200 tys na bron drugie tyle na tarcze i farmic
dalej, ale chyba zrobie jak mowisz

no nie bardzo, taką samą broń jak tą za 200k możesz dostać za 20-50k, wystarczy poszukać ''promocji'' :) na prawdę czasem ludzie wystawiają po bardzo małych cenach (ja też w sumie jak wystawiam itemki dla klas którymi nie gram to daje małe ceny oby tylko sie sprzedało xd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszzce mnie interesuje jedna rzecz, czy sumuja sie bonusy, np zaloze 2 bronie co kradna zycie za kazde trafienie, to za jednym hitem zabiore hp z bonusa z jebdej broni czy z dwoch? Jak jedna bron bedzie miala 300ptk, a druga 200 ptk to bede za kazdym trafieniem kradl 500ptk? Czy tyle ktora bronia udeze? Czy lepeij zamaist tej drugiej broni wziac tarcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc tu pieknie poprzechodzila inferna pieka i tp:)
a ja dopiero co ukonczylem gre na normalu:)

i zajelo mi to rowniotko 30 godzin (no i kilka minut) Akt 1 10h, Akt 2 10h, Akt 3 7h i Akt 4 3h
gralem na spokojnie z fabula i zrobilem wszystko na 100%
- odkrylem wszystkie lokacje
- zabilem wszystkie potwory
- rozmawialem ze wszystkimi
- zniszczylem prawie wszystko co sie dalo na mapach
- wysluchalem wszystkie dzienniki ktore mialem
- zebralem caly zlom ktory wyskakiwal

wiec mysle ze 30h to jest dobry czas dluzsza gra raczej by znuzyla porownujac do diablo 2 czyli robiac to samo co powyzej zajmuje 21h

dlugosc gry zalezy tez w niewielkim stopniu od postaci ja gralem szamanem moj brat gral barbarzynca i robiac dokladnie to samo co ja ukonczyl gre w 27h ale widzialemjego gre i np liderow zabijal w mgnieniu oka czego szamanem nie dalo sie tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się