Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Force Armor już nie działa na inferno, koniec z solowaniem drodzy koledzy i koleżanki Wizzardzi wszystkich bossów jak leci :)
BB 4k HP Wizzards =D

Aczkolwiek na niższych poziomach ciągle działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 01:34, lRayl napisał:

Wie ktoś może czy na spekulacji w Diablo, można dobrze zarobić?

Zaciekawiło mnie to podejście. Na jakiej podstawie starałbyś się przewidzieć ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2012 o 17:52, Jeggred napisał:

I tu się mylisz. Najnowsze keyloggery potrafią również przechwytywać zawartość schowka.



Ze schowka może, ale z szyfrowanej bazy danych bez szans.
Loguj się np poprzez KeePass lub LastPass, nie tylko do Diablo z resztą, szyfrowana baza danych to jest świetna sprawa [osobiście z obu wymienionych korzystam, należy tylko pamiętać, żeby mieć na bezpiecznym pendrivie kopie zapasową jeśli ustawiasz sobie hasła których sam nie znasz]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm.. kupilem u handlarza pattern na jakis kostur...
kostur ma staty bodajze 1-3dmg .. wycraftowanie go kosztuje 500k g ;d , ale jest tam napis :tylko 1 krowa w calym sanktuarium moze zrobic z tego uzytek": D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 18:15, mateusz111 napisał:

hmm.. kupilem u handlarza pattern na jakis kostur...
kostur ma staty bodajze 1-3dmg .. wycraftowanie go kosztuje 500k g ;d , ale jest tam
napis :tylko 1 krowa w calym sanktuarium moze zrobic z tego uzytek": D

Ehh, jest to jeden ze składników potrzebnych do stworzenia Staff of Herding.
http://www.gram.pl/news_8APiHu60_Diablo_III_Krow_nie_ma_ale_i_tak_jest_zaje_kolorowo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 01:34, lRayl napisał:

Sam spróbowałem z Kartami Kowalstwa, bo to dośc płynny rynnek z tego, co zauważyłem i
w kilka minut z zamiast ok. 300 sprzedawałem po 340, wykupując wszystko poniżej. Na chwilę
doszło do 350(Za tą cenę sprzedałem chyba 36 kart), ale to był maks. Nie sprawdziłem
ile mialem kasy przed zaczęciem i po skończeniu, ale wydaje mi się, że farmienie przez
ten czas dałoby więcej golda.


Dobra, sam się w to chwilę pobawiłem. Raczej zarabianie w ten sposób nie przejdzie, a to ze względu na zbyt wysoki procent pobierany przez AH przy sprzedawaniu. Teraz przy paru moich próbach straciłem kilka tysięcy. Na zarobek można liczyć w przypadku kiedy znaleźliśmy super okazję i np. kupiliśmy coś za 34g a sprzedaliśmy za 170g (tak mi się udało z około 250 sztukami Oczu Jaszczurki) - wtedy faktycznie jest zysk, ale ciężko trafić na taką okazję. 34g to deafultowa cena za Oko Jaszczurki i ktoś pewnie przez przypadek wystawił to tak tanio. Z surowcami z Inferno już było inaczej. Kupione za 1800g/szt. a sprzedane za 2000g/szt. przynosiły straty.
Policzyłem też twoje Karty Kowalstwa.Kupujesz 30 kart po 300g czyli wydajesz 9000g. Sprzedajesz po 340g czyli niby wraca do ciebie 10200g, ale po policzeniu "podatku" wychodzi 10200 x 0.85 = 8670g. AH bierze 15% od kwoty za którą sprzedałeś. Także lipa, ale fajny pomysł na zabawę w giełdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni boss I aktu na piekle w 3-os składzie epic. Monk, barb, wd. Strasznie fajne walki, można było nawet klimat walk drużynowych z wowa poczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 18:02, Pietro87 napisał:

Force Armor już nie działa na inferno, koniec z solowaniem drodzy koledzy i koleżanki
Wizzardzi wszystkich bossów jak leci :)
BB 4k HP Wizzards =D

Aczkolwiek na niższych poziomach ciągle działa.

Od kiedy ? :C
Od dziś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 18:54, Maciejas napisał:

ciacho


OMG. Dzięki. Zapomniałem, że AH pobiera 15%.:/ No cóż, na szczeście myślę, że stracić nie straciłem, bo kupiłem też trochę tańszych za 100/200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 21:40, Jagged napisał:

Jest to realne by mnie wylogowało w czasie gry bo za dużo osób jest na serwerze ?



Chyba tak bo mam to samo, a przy ponownej próbie zalogowania mam błąd 37 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2012 o 21:42, Pawlikj napisał:

Chyba tak bo mam to samo, a przy ponownej próbie zalogowania mam błąd 37 :/



Dokładnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się