Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Mam pytako: jak się identyfikuje przedmioty?
pisało o tym gdzieś w pierwszym akcie gdy zdobyłem pierwszy niezidentyfikowany przedmiot ale nie zdążyłem przeczytać ...
aha, i jak sprawdzić na jakim poziomie trudności się gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 15:44, lis_23 napisał:

Mam pytako: jak się identyfikuje przedmioty?


Otwierasz ekwipunek (I) i klikasz na przedmiot PPM.

Dnia 24.05.2012 o 15:44, lis_23 napisał:

aha, i jak sprawdzić na jakim poziomie trudności się gra?


W menu, po zalogowaniu. Przy postaci, w lewym górnym rogu masz napisaną nazwę misji i poziom trudności, na jakim grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 15:44, lis_23 napisał:

Mam pytako: jak się identyfikuje przedmioty?


Prawym klawisze kliknij na nie w ekwipunku :)

Dnia 24.05.2012 o 15:44, lis_23 napisał:

aha, i jak sprawdzić na jakim poziomie trudności się gra?


Pisze tam gdzie sa postacie w menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co jest z tym czyszczeniem/hackowaniem kont ? pelno tematow na ogolnym w polskim forum d3.
to rzeczywiscie tyle kradziezy itemow i golda ? czy to wina blizzarda ze itemy gina z powodu jakiegos bledu w grze ?

mi do tej pory na szczescie to sie nie przydarzylo. na wszelki wypadek zmienilem haslo na nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 15:23, RakuPL napisał:

A zarys map też się Wam zmieniał?


Nie, zewnętrzne mapy są zawsze takie same jedynie lochy i podziemia się różnią, oczywiście na zewnętrznych lokacjach mogą pojawić się w różnych miejscach wejścia do jaskiń, lochów itp, tak jak i losowe zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 15:47, Mohair napisał:

Otwierasz ekwipunek (I) i klikasz na przedmiot PPM.


A ja czekałem, aż pojawi się ktoś, kto identyfikuje przedmioty. Nie chciałem się pytać o identyfikację, żeby nie spojlerować sobie zabawy. No to teraz mam całą skrzynkę przedmiotów do sprawdzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co mi pokazujesz filmiki z 1szego aktu który na inferno jest dość banalny, poza tym, to jeszcze przed dwoma nerfami monka.
Mam nadzieje, że masz monka / barba i zapraszam na inferno, bo gadać durnoty i oglądać filmiki może każdy.
Zabawa się zaczyna w akcie 2gim.
Bossowie na inferno to poza tym najmniejsze zmartwienie, serio.
Czekam na ten filmik z elitami na akcie 3cim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, mianowicie zdaję sobie sprawę iż pvp nie jest na razie dostępny, aczkolwiek chciałem spytać czy jest możliwość aby jakaś klasa była nastawiona pod pvp, a któraś nie? dla przykładu, szaman sobie lepiej poradzi z mobkami i bossami, a demon hunter lepiej na pvp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pękaj dalej, ja sobie farmie ze znajomymi inferno już od jakiegoś czasu, zapraszam do party i pofarmimy 2gi akt, chętny?
Pokażesz mi, jak przykładasz się do swojej klasy oraz gry.

Braveheart
Jak już skończysz koszmar i piekło to wtedy pogadamy na temat tego co jaka klasa może gdzie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z odpowiednim setupem pozwalał na około 30-40s nieśmiertelności, tyle wystarczało aby ubić diablo na inferno i farmić wszystkie możliwe mobki w grze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF, w kółko odpowiadam na własne posty :(

@Pietro87, Braveheart, lookazh

"Act 2 onwards literally is kite or immune cheese or die. There''s no real tuning to it right now. Can''t say I''m surprised regarding how carefully blizzard is treading over their ultimate mode with the balancing track record on WoW though. Always better to overtune a game than undertune. Then again some skills are so hilariously broken anyway (smokescreen/force armor)"

http://www.youtube.com/watch?v=e23Po6Hn8cE
Ten cytat jest ludka który farmił sobie akt 1 na powyższym filmiku, jak rozumiem, on też nie ogarniał wystarczająco na akt 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 17:14, Kapas napisał:

http://diablo.phx.pl/news/diablo-3--oficjalna-lista-zmian-z-22-i-18-maja/

Szkoda, że znerfili Zasłonę dymną dla DH To jeden z najlepszych skilli - często pozwalał
mi uniknąć śmierci, kiedy otoczyły mnie potwory..


Był op . Nieśmiertelność , niewidzialność , brak agro. Coś jeszcze ?
Teraz chociaż ten skill nie jest obowiązkowy jak przedtem.
Alternatywy:
- odskok + powalające salto
- moc cieni + smuga cienia.
Zasłużony nerf.
Czekam na buffy dla barba i monka bo nie mają czego szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 16:51, damienthorn napisał:

A ja czekałem, aż pojawi się ktoś, kto identyfikuje przedmioty. Nie chciałem się pytać
o identyfikację, żeby nie spojlerować sobie zabawy. No to teraz mam całą skrzynkę przedmiotów
do sprawdzenia...

Jest to pozostałość po usuniętej postaci rzemieślnika - Mystic. Pierwotnie to ta postać miała robić identyfikację, zmieniać runy i tworzyć mikstury (które wszystkie po prostu trafiły do vendorów), ale z tego zrezygnowano i przeniesiono te rzeczy w gestię postaci gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 17:00, Dereel napisał:

szaman sobie lepiej poradzi z mobkami i bossami, a demon hunter lepiej na pvp?


Nie. Każda postać ma taki zestaw skillów, aby optymalnie grało się zarówno w PvP jak i PvE.
Dodatkowo, umiejętności w trybie PvP będą działały zupełnie inaczej niż te PvE, co dodatkowo uniemożliwia wszelkie spekulacje na temat pojedynków na tą chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnym skill''em choć niedocenianym jest Cluster Arrow wraz z runką Fallen Stars. Ma największe przeliczniki dmg u DH. Policzmy:
200% (z uderzenia) + 3*175%(od rakiet)= 725% !
wraz z pasywem zadaje :
200% + 3*175%*1.5= 987.5 % !

Czyli pasyw zwiększa nam dmg o prawie 25%. 1000% dmg na jeden cel ( jedynie wtedy rakietki lecą w jeden cel). MAŁO ?
I to strasznie szybki casting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i własnie wbiłem 60tke nowym DH ;D zajęło mi to dokładnie 31h 41min.
Odblokowane inferno, trzeba coś tam podziałać nową postacią ^^

tak odnośnie szczegółów, większość czasu grałem solo i nie nadużywałem skilli ;) szedłem praktycznie tylko w dps, przez co często i gęsto padałem od elitek (szczególnie z odbijaniem dmg, praktycznie sam się na nich zabijałem z daleka :D), nie pomijałem żadnych lokacji ani nie biegłem na dziko aby do bossa :)

tak krótki czas z paru powodów, już mam jedną postać na 60tce, więc kasa na itemki była cały czas, do tego szczęście przy dropach, pomijanie cutscenek i rozmów no i maksymalny dps :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 17:27, Selv napisał:

WTF, w kółko odpowiadam na własne posty :(

To pewnie z pośpiechu :P. Gdy człowiek się śpieszy do Diablo się cieszy ;-)

Dnia 24.05.2012 o 17:27, Selv napisał:

@Pietro87, Braveheart, lookazh

Ciach!

Dnia 24.05.2012 o 17:27, Selv napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=e23Po6Hn8cE
Ten cytat jest ludka który farmił sobie akt 1 na powyższym filmiku, jak rozumiem, on
też nie ogarniał wystarczająco na akt 2?

Filmik całkiem spoko. Widać jakoś koleś daje sobie radę
Ale nie ma co się oszukiwać. Aby przetrwać trzeba mieć gozu itemy. Mało tego jeśli chodzi o postacie mele jak barb czy mnich to zasada jest ta sama jaka była w przypadku D2 na Hellu. Bez life tapa ani rusz a tu jeszcze dochodzą cooldowny na miksty więc life tap wręcz obowiązkowy jest bo inaczej zgon za zgonem. Choć tu nie ma typowej klątwy [którą w D2 dawały chociażby "Chwyt Drakuli"] która by dawała nam wykradanie życia, to jednak widzę, że klasyczny life tap wciąż ma się całkiem dobrze. Czyli ten który nam daje ileś lifea za każdy wyprowadzony atak.

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się