Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2013 o 15:53, Cykada85 napisał:

No mi zajela wiecej, ale podstawka tez nie blyszczy.

Nie błyszczy czy nie błyszczała ? :). Z tego co pamiętam przygodę z grą zakończyłeś w fazie w jakiej już ona nie istnieje. Od tamtej pory sporo się zmieniło. [Chyba, że sobie jeszcze tam pogrywałeś później]
Pamiętam nawet jak jeszcze razem w co-op gralismy. Ale to byłoo wieeeeeeeki temu. Po dłuższej nieaktywności zwyczajnie cię usunąłem ze znajomych [bez urazy of kors] ale 100+ dni offline. to jednak nie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 11:22, Braveheart napisał:

Pamiętam nawet jak jeszcze razem w co-op gralismy. Ale to byłoo wieeeeeeeki temu. Po
dłuższej nieaktywności zwyczajnie cię usunąłem ze znajomych [bez urazy of kors] ale 100+
dni offline. to jednak nie dla mnie :)


Widzialem te zmiany, nie umieli zbalansowac gry to dali ludzia zeby sobie suwakiem od 1-10 sami balansowali? ;) Dla mnie Diablo 3 jest warte przejscia raz czy dwa razy, ale nie jest to gra w ktora moglbym grac latami tak jak w D2. Nie wiem czy wynika to z tego ze jest slabsza czy po prostu w dzisiejszych czasach kiedy sa gry MMO lub inne sieciowe, dlugie granie w h&s jest dla mnie po prostu nudne. Rozumiem ze jest cala masa oldscholowych graczy, lub tez takich ktorzy nie trawia masowek online i wola grac sobie w Diablo. Ale dla mnie nawet taki darmowy Patch of Exile jest lepszy od produkcji Bllizarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem chwilę czasu i zainstalowałem pełną wersję najnowszego Diabełka. Podtrzymuję swoje zdanie z czasów, gdy ogrywałem wersję Starter - pomimo wielu uproszczeń gra jest świetna, a Diablo II na silniku "trójki" brałbym w ciemno. O całości rozpiszę się po przejściu gry (tak, gram w Diablo dla fabuły i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się przechodzić gry do spółki z innymi graczami :D). Tymczasem mam trzy pytania:
1. Czy da się powrócić do ogrywanego wcześniej aktu, tak jak miało to miejsce w Diablo II? Widziałem opcję wyboru zadania, ale co ona właściwie daje? Cofa nam całą fabułę do wybranego momentu, czy po prostu dostaniemy znowu doświadczenie i złoto za wypełnienie zadania?
2. Chodzi o umiejętność Barbarzyńcy, którą zamieszczam w załączniku. Jest to umiejętność pasywna, a według jej opisu przywraca ona 100% dodatkowego zdrowia po zebraniu kul życia. I właśnie słowo "dodatkowego" nieco mnie zmyla. Chodzi po prostu o to, że każda kula przywraca pełnię zdrowia?
3. Chodzi o umiejętność Barbarzyńcy o nazwie Odwet ( https://eu.battle.net/d3/pl/calculator/barbarian#...V). Jest to umiejętność pasywna, jednak czy nie działa ona w ten sposób, że pierwszy akapit opisuje pasywną cechę tej umiejętności, a drugi cechę aktywną? Niejednokrotnie podświetlała mi się ona, gdy zostałem uderzony przez wroga, mimo że nie była aktywna.

20131227225959

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 23:02, Gumisiek2 napisał:

1. Czy da się powrócić do ogrywanego wcześniej aktu, tak jak miało to miejsce w Diablo
II? Widziałem opcję wyboru zadania, ale co ona właściwie daje? Cofa nam całą fabułę do
wybranego momentu, czy po prostu dostaniemy znowu doświadczenie i złoto za wypełnienie
zadania?


Raz ukończonego zadania gra Ci nie cofnie. Po wyborze innego co najwyżej traci się postępy w akutalnym. Jeśli ponownie przejdziesz zadanie to otrzymasz punkty doświadczenia i złoto, ale znacznie mniej niż za pierwszym razem.

Dnia 27.12.2013 o 23:02, Gumisiek2 napisał:

2. Chodzi o umiejętność Barbarzyńcy, którą zamieszczam w załączniku. Jest to umiejętność
pasywna, a według jej opisu przywraca ona 100% dodatkowego zdrowia po zebraniu kul życia.
I właśnie słowo "dodatkowego" nieco mnie zmyla. Chodzi po prostu o to, że każda kula
przywraca pełnię zdrowia?


Kule zdrowia przywracają powiedzmy x punktów życia. Taka umiejętność przywróci Ci 2x po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 23:23, Evertsen_Dante napisał:

Raz ukończonego zadania gra Ci nie cofnie. Po wyborze innego co najwyżej traci się postępy
w akutalnym. Jeśli ponownie przejdziesz zadanie to otrzymasz punkty doświadczenia i złoto,
ale znacznie mniej niż za pierwszym razem.


IMO system trochę bez sensu, bo nagrody za zadanie i tak były marne w porównaniu z nabitym expem i zarobionym złotem.

Dnia 27.12.2013 o 23:23, Evertsen_Dante napisał:

Kule zdrowia przywracają powiedzmy x punktów życia. Taka umiejętność przywróci Ci 2x
po prostu.


Ach, więc w ten sposób to działa ;-) Dzięki za odpowiedź.

W pytaniu trzecim pomyliły mi się terminy, poprawiona wersja brzmi tak:

3. Chodzi o umiejętność Barbarzyńcy o nazwie Odwet ( https://eu.battle.net/d3/pl/calculator/barbarian#...V). Jest to umiejętność pasywna, jednak czy nie działa ona w ten sposób, że pierwszy akapit opisuje aktywną cechę tej umiejętności, a drugi cechę pasywną? Niejednokrotnie podświetlała mi się ona, gdy zostałem uderzony przez wroga, mimo że nie była aktywna.

W poprzednim poście miałem jeszcze dodać, że przejście pierwszego aktu zajęło mi około 11 godzin, co jest dla mnie rewelacyjnym wynikiem (pod warunkiem, że pozostałe akty będą równie długie). Co najlepsze, w ogóle nie grindowałem (bo i na czym, skoro poziomy wpadały dość wolno?), a jedyną rzeczą, która nieco wydłużyła czas przejścia przeze mnie aktu, było penetrowanie każdego poziomu wzdłuż i wszerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 00:51, Gumisiek2 napisał:

3. Chodzi o umiejętność Barbarzyńcy o nazwie Odwet ( https://eu.battle.net/d3/pl/calculator/barbarian#...V).
Jest to umiejętność pasywna, jednak czy nie działa ona w ten sposób, że pierwszy akapit
opisuje aktywną cechę tej umiejętności, a drugi cechę pasywną? Niejednokrotnie
podświetlała mi się ona, gdy zostałem uderzony przez wroga, mimo że nie była aktywna.

Ta umiejętność "ma szansę" przejść w tryb aktywny gdy zostajesz uderzony.
Jak się aktywuje to wtedy możesz jej użyć jednokrotnie i potem od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 21:19, scott napisał:

No muszę się pochwalić - dostałem kod do closed bety xD

Źle go wykorzystasz :D
Lepiej daj mi, bym mogł zrobić wjazd na pełnej na farme :3

A jeśli rzeczywiście go otrzymałeś to gratuluje. Dlaczego farmerzy mają pod górkę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z bonusami do magicznych przedmiotów u towarzyszy? Rozumiem, że bonus powodujący zwiększanie zdobywanego doświadczenia dotyczy tylko towarzysza, ale co z bonusem do zdobywanego złota? Czy aktywuje się on z każdym ubitym potworem, czy może to najemnik musi zadać ostateczny cios? I jakiego towarzysza polecacie? Z racji tego, że gram Barbarzyńcą, myślałem o Zaklinaczce, która rzucałaby czary z bezpiecznej odległości, podczas gdy ja ściągałbym na siebie wrogów i ich kosił. Przemawiają za nią też wspomnienia z Diablo II, gdzie Mag był najlepszym towarzyszem przygód. Póki co dobrze biega mi się z Templariuszem, a Zaklinaczki nie chce mi się testować ze względu na jej niski poziom, więc liczę na Wasze porady ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 21:29, Braveheart napisał:

Lepiej daj mi, bym mogł zrobić wjazd na pełnej na farme :3

A jeśli rzeczywiście go otrzymałeś to gratuluje. Dlaczego farmerzy mają pod górkę ;/

ThX - najlepsze to w tym to, że dostałem go jakiś czas temu, a dopiero wczoraj raczyłem sprawdzić folder spam.

Co do kodu to ... opyliłem już go kumplowi maniakowi D3 - ja raczej bym go zmarnował bo mało w diablo gram.
No cóż przynajmniej na dodatek zarobiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 09:35, scott napisał:

Co do kodu to ... opyliłem już go kumplowi maniakowi D3 - ja raczej bym go zmarnował
bo mało w diablo gram.
No cóż przynajmniej na dodatek zarobiłem :)

Ja właśnie w tej sprawie, bo niby też dostałem kod- znaczy ciąg znaków, który mogę wymienić na klucz go gry.
A ja nawet nie lubię podstawki, więc na pewno nie będę w to grał (konto założyłem tylko po to by sprawdzić demko DIII). A że już dokonałeś przekazania to zastanawiam się co powinienem ewentualnemu chętnemu
Hej, jest ktoś chętny na klucz do bety? ;)
przekazać. Te gryzmoły czy właściwy klucz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 20:26, zadymek napisał:

Ja właśnie w tej sprawie, bo niby też dostałem kod- znaczy ciąg znaków, który mogę wymienić
na klucz go gry.
A ja nawet nie lubię podstawki, więc na pewno nie będę w to grał (konto założyłem tylko
po to by sprawdzić demko DIII). A że już dokonałeś przekazania to zastanawiam się co
powinienem ewentualnemu chętnemu
Hej, jest ktoś chętny na klucz do bety? ;)
przekazać. Te gryzmoły czy właściwy klucz?


Podaj mi go :)
Podaj wszystko jak możesz :)
Będę wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 20:29, Isildur napisał:

Podaj mi go :)
Podaj wszystko jak możesz :)
Będę wdzięczny :)

OK, to może na prywatny adres poczty elektronicznej? W złączniku (format RTF, dla większej wygody).
Jakby były problemy to wal śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 20:34, zadymek napisał:

OK, to może na prywatny adres poczty elektronicznej? W złączniku (format RTF, dla większej
wygody).
Jakby były problemy to wal śmiało.


Ok - marrcinuss666@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 20:35, Isildur napisał:

Ok - marrcinuss666@gmail.com

Hmm, jak tak się wczytuję w ten mail to chyba jednak nie dostałem invite''a tylko zwykłą reklamę. Sorry za zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 20:46, zadymek napisał:

Hmm, jak tak się wczytuję w ten mail to chyba jednak nie dostałem invite''a tylko zwykłą
reklamę. Sorry za zamieszanie.


Ok spoko też tak czytam i coś mi nie tak, kod nie działa, możliwe że jest to klucz do podstawki Diablo 3 wersji demo xD

Dzięki za chęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie spam ? Bo ja kod dostałem normalny bez potrzeby wymiany - sprawdź dobrze skąd ten mejl :)
No i nie klikaj w linki przed sprawdzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 22:50, scott napisał:

A to nie spam ? Bo ja kod dostałem normalny bez potrzeby wymiany - sprawdź dobrze skąd
ten mejl :)

Okazało się, że to reklama RoS ...czyli właściwie spam;)
Ech, gdybym poczekał z ofertą na twoją odpowiedź nie robił bym Isildur''owi nadziei:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 23:12, zadymek napisał:

Ech, gdybym poczekał z ofertą na twoją odpowiedź nie robił bym Isildur''owi nadziei:(

Nie no spoko :)
Pytanie z innej beczki czy jeśli teraz przykładowo kupiłbym preordera RoSa na stronie Blizzarda to mam automatycznie dostęp do bety czy nie przysługuje ten przywilej?

Poza tym na allegro znalazłem aukcje gdzie za dodatek mogę zapłacić 110 zł i kod dostaje natychmiast warto wierzyć temu sprzedawcy zważywszy, że nie ma negatywnych komentarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się