Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2014 o 17:28, kesiekpl napisał:

Braveheart jeżeli znajdziesz expolit należy go zgłosić na tym forum:
http://us.battle.net/d3/en/forum/5386229/

kesiek.... już nie bądź takim społeczniakiem... Wiem, że wy tam w tym całym Forge nabijacie sobie posty na stronach BNu by zdobyć status MVP. Widziałem też swego czasu twój stream w RoS... Nie powalał... Stanie w menu i ludzie mają to oglądać ?. Jestem również ciekawy dlaczego HPM nie ma klanu HPM jak kiedyś tylko dali zupełnie nową nazwę ja raczej wiem jakie ku temu były przyczyny..... Co się porobiło ze skrzydłem od DOTY ? Gdy ludzikom zajedwabiście szło to góra zaczęła dawać nagle nakazy "Grać pod banderą HPMu albo wypie****ć bo to nasz serwer TSa". Byłem w HPMie nie powiem. IMO to był najlepszy czas świetności, ale te czasy minęły. Poznałem tam sporo ludzi z którymi do dziś mam kontakt i z którymi gram. Miło spędziłem tam czas nawet troszku się wciągnąłem w rozwój bo myślałem, że to będzie mieć ręce i nogi tzw odsiew ziarna od plew bla bla bla te sprawy... ale też po jakimś czasie. [jak już mnie dawno tam nie było] dowiedziałem się z pewnego źródła, że też w sekcji diablo ciekawie nie było z racji tego że góra jakieś tam nakazy dawała. Więc wszyscy normalni gracze a nie jakieś tam casuale czy niedzielni farmerzy krótko mówiąc odeszli gdyż zwyczajnie mieli dość tej opery mydlanej. A taki Bezrobotny czy Madafakalol i cała banda z Płocka pozostali. Najbardziej to mi szkoda Madafakalola IMO marnuje się tam chłop.
Beta testy NWNO pod banderą HPMu..... reputacji tam za miłej też nie mieli. Złodzieje i trzoda... HPM ma tak zszarganą reputację, że to się w pale nie mieści.
Oczywiście nikt już się do niczego nie przyzna no bo po co mieli by sobie w stopę strzelać. Zmiana faktów to tam rzecz normalna.
Nie zdziwiłoby mnie to jakby Tobie kazali pakować mandżur jakby po jakimś czasie zaczęło ci coś nie pasować bądź te sprawy... To u nich norma.


Poza tym.... to nawet nie jest Exploit w dosłownym tego słowa znaczeniu, więc odsyłam do terminologii. Można więc rzecz, że to jest "exploit" z nazwy. Blizzard sam to zrobił, jak i wiele rzeczy i bym był ostatnim frajerem gdybym z tego nie korzystał. [Wiadomka wolny wybór] Tak samo jak Chest runy wcześniej. Nikt nikomu nie kazał grać ale, że było to opłacalne to większość grała.

PS: Czytałeś cały poprzedni post... ? czy tylko wybiórczo.. przeca napisałem, że już hotfix jest w planach i stany pierwsze to odczują.


Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 18:09, JackXPPL napisał:

Tyle, że ja i tak słabo ogarniam. :P Nie wiem jak to wszystko ze sobą sprytnie połączyć
aby w efekcie mieć dobry sprzęt dający dobry damage (200-300k?) i jeszcze posiadający
ochronę na sensownym poziomie (~700-900). Dlatego już wolałbym zapłacić a mieć problem
z głowy, potem tylko usiąść zabijać potworki i patrzeć jak wpadają poziomy. :P
Tylko pytanie - warto, czy jednak ten equipment nie jest wart swojej ceny. :)

Może jeszcze dac Ci stronkę z botem ? by sam levelował ? -.-. Może gra nie dla ciebie skoro nie ogarniasz i chciałbyś załatwić wszystko kartą/real money ?...
Idź płać grube eurasy czy tam plny. Takich mi nie szkoda...
taaak taaak są warte swojej ceny. Idź kupuj bo na weekend ceny rosną i ucieknie ci okazja.....

Spoiler

Diaboliczny śmiech w tle



:3

PS: Aż tak jesteś zdesperowany czy aż tak nie ogarniasz tej prostej gry.... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 19:17, Nightdew napisał:

6 gier i nie pojawił się :/ Tak samo kumpel już z 10 i też nic więc słaby respawn rate
ma.

Ale co ?
Uniqe Boss o którym wcześniej wspominałem ?... Bo nie za bardzo wiem o co Ci chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz też ruszam do walki ze złem z szybkim expem, bo trzeba troszkę wbić paragonów, dla widzów zawsze jedno miejsce jest wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym patchu z samych nowych dropów, jest bardzo ciężko 300k+ dpsu psywnie zrobić [jeden z lepszych WD od nas z Pl, ubrany w75% w nowe dropu dojechał do 260k bodajże, ale miał dobry drop na khukri z socketem i dalej nosi amu/rękawice i pas z przed patcha]

Ja w mieszanym sprzęcie dojechałem na wizie z buffem [tylko magic weapon] do 201k dpsu i 1kk survi.

Dopiero w RoSie da się to normalnie ogarnąc i wyrobić ludzki DPS do farmy tormenta 5-6, na razie na samym patchu 2.0 gearowanie to dupa blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 22:33, Pietro87 napisał:

Dopiero w RoSie da się to normalnie ogarnąc i wyrobić ludzki DPS do farmy tormenta 5-6,
na razie na samym patchu 2.0 gearowanie to dupa blada.

Przestój... Jedyny dla mnie upgrade to odświeżone crafty. Np zadowolony jestem z klaty bo na tą chwilę nawet hi end game klata Iny za ciężkie miliardy przy mojej ssie.
Broni crafić się nie opłaca. Dostały nerfa sromotnego, Tylko kilka "nowych" legend na tą chwilę jest wartościowych. Nowa klata Tala jak na ten moment IMO daje rade. Od biedy Blackthoorny też. Dropła mi taka całkiem nice 203 dex 319 dexa 81@ 3 sox. Ale tylko lezy w kuferku :D. Może jakbym coś pod komplet miał....
Trzeba czekać do RoSa. Kosy dla WD też niektóre są dobre. np taki Wildwood "Dzikodrzew" to chyba na polskie było. Tofik dziś wydropił i zadowolony.. kombinuje z buildem pod 0 dogi. Ja na szczęście i nieszczęście nie mogę żadnej nowej lepszej kosy wydropić. Mi nic innego nie pozostaje jak expienie i zbieranie golda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 22:33, Pietro87 napisał:

Dopiero w RoSie da się to normalnie ogarnąc i wyrobić ludzki DPS do farmy tormenta 5-6,
na razie na samym patchu 2.0 gearowanie to dupa blada.

Ja tam prawie wszystko wymieniłem u siebie, spokojnie A1:T6 robię.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Regulus-2673/hero/772747 DPS w grze 290k, nie wiem czemu tutaj jest mniej wszystkiego, pewnie punktów paragonu nie podlicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymień broń to pogadamy :) [na dziś dzień w zasadzie żadna klasa nie wbije wysokiego dpsu bez starej broni, amuletu, względnie biżuterii i godziny wiedźm (chociaż akurat ja godzinę wymieniłem ale z innych powodów niz pompowanie dpsu)]

W momencie jak założę u siebie godzinę w grze dobijam 250-270k [kwestia tego które buty wezmę], gdybym miał nosić jakikolwiek nowy 1hand, nie wiem czy bym zrobił ze 160k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 23:33, Pietro87 napisał:

Wymień broń to pogadamy :)

Niech wymieni całą postać... IMO Dh na ten moment to największy ssak nad ssakami. Jest tak niegrywalny i do bani, że nie pamiętam kiedy ostatni raz z DH w teame grałem.. Nikt tym glass cannonem już grać nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba żarty sobie ze mnie robisz w tym momencie. Niby w czym DH jest gorszy od innych klas, gra mi się przyjemnie, płynnie i prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 02:26, Hummer napisał:

Chyba żarty sobie ze mnie robisz w tym momencie. Niby w czym DH jest gorszy od innych
klas, gra mi się przyjemnie, płynnie i prosto.


Nie słuchaj go klasa sama w sobie jest dobra, jedynie musisz nauczyć się nią grać no i oczywiście mieć dobry sprzęt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem po niecałym roku do Diablo III, trochę popykać przed wyjściem dodatku, chociaż wątpię aby znów wciągnęło mnie na tyle żebym kupił.

Na starcie z tego goblina ze skarbami wypadł ten legendarny ring, to chyba nowy item, bo nigdy wcześniej go nie widziałem ;d

Kupiłem trochę tanich zamienników starego sprzętu z AH, co tam jako kolejne powinno pójść na odstrzał i czego mi najbardziej brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 03:01, Isildur napisał:

Nie słuchaj go klasa sama w sobie jest dobra,

Proszę Cię... Marcin... kto jak kto ale ty raczej masz najmniej do powiedzenia w tej kwestii. ile Ty grałeś w tą grę ? Byłeś świadkiem wszystkich zmian ?. Raczej nie... jak długie pauzy miałeś... srogie i tego się nie wyprzesz. Przecież cały czas mam cię w znajomych i widziałem Twoją aktywność. Pamiętam jak grałeś Dh i co nim robiłeś ? Grill z salach agonii Cię potrafił zabić albo pułapka w jaskiniach Kazry. [Tak wiem itemy też były nędzne]

Najlepiej rzucić grę na samym jej początku bądź w patchu 1.0.3 o którym już nikt nie pamięta. Wrócić doń kiedy jakoś się wyklarowała i snuć prawdy objawione nie znając wcześniejszych zmian, nerfów, boostów i innych związanych z tym rzeczy. [A wbrew pozorom trochę tego było] I to jest właśnie błąd. Dlaczego ? bo można tylko stać się obiektem pośmiewiska i kpin. Nie mówię tu o Tobie ale już z kilkoma takimi osobnikami miałem styczność na których to nawet szkoda klawiatury. Widzisz, piszesz, że teraz Tobie się Wizardem fajnie gra. Bo ta klasa od początku była, jest i będzie fajna!!. A gdy wszedł patch 1.0.8 to już każdy chciał z nim w party grać. Bo archont miał wspomaganie i robił za takiego damage dealera, że to się w pale nie mieści. Grałem naprawdę z dobrymi DHczami [Pietro87 Onekissa i Laziuka to chyba jeszcze pamiętasz :P też z nimi grałeś.] Ci ludzie zrezygnowali z tych postaci na rzecz Wiza czy Szamana sprzedając eq na DH jak najszybciej gdyż to szkło chodzące jest [a mieli naprawdę bardzo dobre eq] No i ten wielki niby dps u DH [śmiechu warte] W party robił za bonus do expa i golda bo skile ma tak słabe, że głowa boli. Granaty ?, pułapki ? ten śmieszny Deszcze zemsty ?. DH dostał po dupie i to ostro może RoS to zmieni. Ja nikomu grać tą klasą nie zabraniam, grajcie sobie ile chcecie, jeśli wam to sprawa przyjemność bo chyba o to chodzi w grze ? :D. Ja tylko mogę jedynie wyrazić opinię jako osoba która grała od samego początku i widziała jak ta klasa odchodziła w niepamięć.
Na ten moment WD jest chyba top1 jeśli chodzi o wszystkie aspekty. Bo dostał sporo i klasa jest bardzo miła. Wizard również uległ sporym zmianom. Zlikwidowali Brainless CMa który robił za tanka i praktycznie był niezniszczalny na rzecz tego jakim Wizard być powinien od razu. Potem widzę, monka na równi z barbem [hahaha sam się kiedyś śmiałem do chłopaków na TSie "znerfić berka" i nerf poszedł xD ] No i na końcu DH.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 10:22, Isildur napisał:

Dać chwilę pograć 6 letniej bratanicy by sobie pozabijała potwory :D

Może to dziwnie zabrzmi, ale ile chcesz za wypożyczenie bratanicy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem bo jaki jest sens grać skoro przedmioty które wylatywały z potworów nie nadawały się do użytku? Czy w grze chodzi o to by latać do domu aukcyjnego i kupować przedmioty czy o to by łazić po świecie i szukać lepszych przedmiotów? Bo mi się wydaje, że to drugie. Nie oszukujmy się AH zabił grę i Blizzard do tego doszedł i w końcu zamyka to dziadostwo. Teraz fajnie się gra bo przynajmniej przedmioty fajne wylatują które nie nadają się tylko i wyłącznie do przerabiania.

No wybacz na Inferno nie było łatwo w dodatku sprzęt miałem jaki miałem. Poza tym wolę pograć sam przynajmniej mi nikt nie mówi, że coś robię nie tak... Uwierz mi, że mało ginę odkąd wprowadzili tego patcha. Teraz widzę sens gry bo wcześniej był zerowy - jaka to przyjemność latać do domu aukcyjnego. Człowiek ukończył grę i już się nie chciało biegać bo wiedział, że nic lepszego mu nie wyleci z potworów.

Następna sprawa to nie miałem czasu na grę, mam dziewczynę która jest ważniejsza od gry, poza tym ona też będzie grała w Diablo 3 więc będę miał z kim sobie pograć.

Fakt postacie zostały pozmieniane ale to nie oznacza, że jakaś tam klasa jest zła.

Również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem DH od samego początku, była to moja pierwsze postać zrobiona od razu po tym jak serwery przestały wyświetlać błąd 3007. Jest to jedyna postać, która tak przyjemnie i dobrze mi się gra, pasuje do mojego stylu gry i nie zmieniałem postaci tylko dlatego, że dostawała nerfy. Grałem wtedy kiedy mogłem, kiedy znalazłem chwilę czasu i chęci, przed pierwszym nerfem inferno doszedłem do połowy aktu drugiego, bo dalej po prostu nie mogłem już nic zrobić.
Pamiętam większość, jeśli nie wszystkie nerfy jakie ta klasa dostała: czas trwania Smoke Screen zmniejszony do 1 sekundy, macki z elemental arrow, które trafiały potem tylko raz i life on hit z pułapek, nerf 1H+tarcza, bo "nie takie było zalożenie tej klasy", buff i potem nerf Vault z Trail of Cinder, nerf AS.
Uważam, że obecnie ta klasa odbiła się od dna i może konkurować z innymi, nie jest już czymś, czym "po prostu nie da się grać". Miałem kilka przestoi w graniu trwających miesiąc lub dwa, ale nie ze względu na słabego DH, a grę która po prostu była nudna i nie dawała satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się