Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2014 o 01:02, Sipso napisał:

Ikona koperty w lewym dolnym rogu ekranu, zaraz pod czatem.



Dzięki. Nie zauważyłem dotąd tej koperty.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... czy tylko ja tak mam, że gdy uruchamiam Diabełka i próbuję dołączyć do losowej gry, za każdym razem pierwsza próba kończy się disconnectem gdy tylko uda mi się doczepić do grupy? Od piątku jest cały czas to samo, pierwsze wejście jest z góry skazane na niepowodzenie i dopiero za drugim razem mogę normalnie dołączyć. Dziwne. Wcześniej nic takiego nie zauważyłem.

A poza tym nienawidzę Was wszystkich, przez Was TESO poszło na zieloną trawkę, bo kupiłem RoS :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2014 o 11:17, Ring5 napisał:

A poza tym nienawidzę Was wszystkich, przez Was TESO poszło na zieloną trawkę, bo kupiłem
RoS :(


Bardzo nam miło =P

P.S.
Rzuć mi kiedyś zaproszenie, bo chyba ciebie też nie dodałem od nowa po tym jak mi listę wyczyściło [w jednym z patchy padłem ofiara wykasowania listy znajomych, uchowały się wtedy tylko te osoby z ktorymi byłem na real id, dodawałem manualnie wszystkich znajomych których kojarzyłem, ci co bardziej aktywni tez mnie od razu na nowo dodali, ale kilka osób mniej aktywnych np Isildurm, jednak mi uciekło]

P.S.2
TESO jest cienkie jak dupsko węża [przynajmniej wszystkie bety były marne] :)
Wróże tej grze cały batalion patchy który ją nieco naprostuje [podobnie jak z SWTORem który mocno się rozwinął od premiery, bo w zasadzie w dniu wydania miał jedyną mocną stronę pod postacią singlowej fabuły]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 11:58, Pietro87 napisał:

Bardzo nam miło =P


Całuj psa w nos ;)

Dnia 23.03.2014 o 11:58, Pietro87 napisał:

Rzuć mi kiedyś zaproszenie, bo chyba ciebie też nie dodałem od nowa po tym jak mi listę wyczyściło


Nie tylko Tobie, ja również mam tylko 2 osoby w znajomych. Teraz zmykam na siłkę, ale jak wrócę, to dodam. Nick taki, jak na gramie?

Dnia 23.03.2014 o 11:58, Pietro87 napisał:

TESO jest cienkie jak dupsko węża [przynajmniej wszystkie bety były marne] :)


E, tam, mnie się grało całkiem przyjemnie i byłem pewien, że kupuję. Do czasu, aż nie spróbowałem Loot 2.0 :/ Dzisiejszy ranek poświęciłem na farmienie kluczy (na razie 3 Destruction i 2 Hate) na Torment II. Problem w tym, że z 83k DMG raczej za bardzo nie poszaleję, ale przynajmniej trochę Paragonów się wbije (od piątku wskoczyło już ponad 20), Crusaderowi będzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 12:06, Ring5 napisał:

Nie tylko Tobie, ja również mam tylko 2 osoby w znajomych. Teraz zmykam na siłkę, ale
jak wrócę, to dodam. Nick taki, jak na gramie?


Pewnie tez osoby z którymi byleś tylko na real id.
BT jest u mnie na GSie, wisi tez w liście na przypiętym poście, ewentualnie jak dopisałeś się do społeczności gram.pl to tam tez mnie na liście znajdziesz.

Dnia 23.03.2014 o 12:06, Ring5 napisał:

E, tam, mnie się grało całkiem przyjemnie i byłem pewien, że kupuję. Do czasu, aż nie
spróbowałem Loot 2.0 :/ Dzisiejszy ranek poświęciłem na farmienie kluczy (na razie 3
Destruction i 2 Hate) na Torment II. Problem w tym, że z 83k DMG raczej za bardzo nie
poszaleję, ale przynajmniej trochę Paragonów się wbije (od piątku wskoczyło już ponad
20), Crusaderowi będzie łatwiej.


Ja miałem dofarmić w założeniu 200-220 paragon, ale jak stanąłem na 160 tak zostałem bo praca i kilka problemów w realu mnie skutecznie oderwało od beztroskiego trzaskania [chrzestny trafił do szpitala z zawałem, po koronarografii niestety dostał udaru, stracił kontakt z rzeczywistością, nie wiadomo czy będzie w stanie sam oddychać bez respiratora - wszystko się okaże na dniach, więc generalnie czasu na granie niestety jak na lekarstwo]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się własnie poddałem w poszukiwaniu bękotliwego klejnotu, mam nadzieje, że po premierze RoS naprawią tego buga ;/ Cały tydzień na to straciłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 12:32, Pietro87 napisał:

Pewnie tez osoby z którymi byleś tylko na real id.


Pewnie tak, nawet nie sprawdzałem, szczerze mówiąc, dopiero teraz wróciłem do gry po długiej nieobecności i dziś trochę mnie zdziwiło, że coś mi nie wyskakują powiadomienia o tym, że znajomi grają. Otwieram listę, a tam pustka...

Dnia 23.03.2014 o 12:32, Pietro87 napisał:

BT jest u mnie na GSie, wisi tez w liście na przypiętym poście, ewentualnie jak dopisałeś
się do społeczności gram.pl to tam tez mnie na liście znajdziesz.


Zaraz wrzucę.

Dnia 23.03.2014 o 12:32, Pietro87 napisał:

Ja miałem dofarmić w założeniu 200-220 paragon


Takie wartości to ja bym pewnie do przyszłego roku nabijał... :/

Dnia 23.03.2014 o 12:32, Pietro87 napisał:

chrzestny trafił do szpitala z zawałem


Ja pier... trzymaj się, w takim razie, i najlepsze życzenia dla chrzestnego. Kciuki trzymam. Daj znać, jak coś będzie wiadomo. :(


EDYTKA:

Battlenet jest gópi. Próbowałem Cię dopisać, wyskoczyło okienko, "This player is already your friend (Error 5003)" i znowu jesteś na liście. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 14:56, Ring5 napisał:

Pewnie tak, nawet nie sprawdzałem, szczerze mówiąc, dopiero teraz wróciłem do gry po
długiej nieobecności i dziś trochę mnie zdziwiło, że coś mi nie wyskakują powiadomienia
o tym, że znajomi grają. Otwieram listę, a tam pustka...


W jednym z późniejszych patchy wielu osobom poszła się właśnie kochać lista znajomych i wszystkie wystawione i licytowane aukcje. O ile aukcje wróciły to listy znajomych już trzeba było odnawiać na własną rękę.

Dnia 23.03.2014 o 14:56, Ring5 napisał:

Ja pier... trzymaj się, w takim razie, i najlepsze życzenia dla chrzestnego. Kciuki trzymam.
Daj znać, jak coś będzie wiadomo. :(


Tu już w zasadzie jest wszystko jasne, uszkodzenia są zbyt rozlegle by dało się cokolwiek zrobić, mówiąc kolokwialnie chrzestny został żyjącym "warzywem". Jedyne co teraz da się zrobić to załatwienie hospicjum jeśli będzie zdolny sam oddychać bez respiratora. Jeśli nie - to tu nie mam pojęcia jak sprawa wygląda, czy pozwolą mu odejść w spokoju czy tez znów go podłączą póki nie ustanie praca mózgu, nie wiem jak to wygląda u nas w takim konkretnym przypadku. Sprawy załatwiam głównie ja bo moja matka [siostra mojego chrzestnego] ma za słabe serce na tak "drastyczne" widoki, przy wizycie w szpitalu mało nam nie zemdlała. Generalnie najgorsze już się zdarzyło, imho obecnie śmierć to jedynie łaskawe skrócenie wegetacji.


P.S.
To widać pewnie cię już dodawałem po wipie mojej FLki :)
Pewnie spotkamy się online już w RoSie [chyba, ze dziś jak wrócę do domu to coś pogram, obecnie jedynie mogę sobie popisać ze smartfona bo nic innego z dostępem do netu nie mam przy sobie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 15:03, Pietro87 napisał:

O ile aukcje wróciły to listy znajomych już trzeba było odnawiać na własną rękę.


Mnie wcięło ze 30 legendarek, jakie miałem wcześniej wystawione na aukcje i które się nie sprzedały. Nie "cofnąłem" ich do skrzyni, bo po prostu zapomniałem, a teraz było i ni ma. Jak w ruskim cyrku.

Dnia 23.03.2014 o 15:03, Pietro87 napisał:

Generalnie najgorsze już się zdarzyło, imho obecnie śmierć to jedynie łaskawe skrócenie
wegetacji.


Obawiam się, że u nas nie istnieje coś takiego, jak kultura "godnej śmierci". Pacjent ma żyć, czy mu (lub rodzinie) się to podoba, czy nie. Wiem, bo podobną sytuację przechodziło moje ukochane gniazdko żmij ze swoją chrzestną. Do dziś się kopię, że byłem wtedy na szkoleniu, z którego nie mogłem wyjechać i przez to nie mogłem być przy niej (i przy okazji oklepać buziuchnę szanownemu ordynatorowi). Takie sytuacje są najtrudniejsze. Naprawdę szczerze współczuję :(

Dnia 23.03.2014 o 15:03, Pietro87 napisał:

Pewnie spotkamy się online już w RoSie


Pewnie tak. Ja dziś jeszcze trochę czasu przy diabełku spędzę, dobrze by było chociaż do 50 paragona dobić (obecnie jest 40), może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 13:30, Isildur napisał:

A ja się własnie poddałem w poszukiwaniu bękotliwego klejnotu, mam nadzieje, że po premierze
RoS naprawią tego buga ;/ Cały tydzień na to straciłem xD

Też go nie znalazłem. Ale czy trafiło Ci się znaleźć dwa legendarne przedmioty w odstępie 30 sekund? Bo mnie tak. A dzisiaj dwa zielone w ostępie może pół godziny. I to w komplecie (dla Mnicha) nawet zapomniałem jak się nazywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 17:24, KrzysztofMarek napisał:

Ale czy trafiło Ci się znaleźć dwa legendarne przedmioty w odstępie
30 sekund? Bo mnie tak. A dzisiaj dwa zielone w ostępie może pół godziny. I to w komplecie
(dla Mnicha) nawet zapomniałem jak się nazywają.

To teraz już wiem, gdzie te wszystkie moje legendarne przedmioty się zawieruszyły.

W ciągu ostatnich dwóch dni zrobiłem 7 aktów T3-4, gdzie dostałem łącznie dwie legendy (wliczając pewniaka z Diablo).

Mam nadzieję, że w dodatku się wyrówna ten drop, bo zaczyna mnie to wkurzać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 17:24, KrzysztofMarek napisał:

Też go nie znalazłem.


Wuluxar zapewnił mnie, że developerzy znają ten błąd i nad nim pracują, zobaczymy jak to będzie ;)

Dnia 23.03.2014 o 17:24, KrzysztofMarek napisał:

Ale czy trafiło Ci się znaleźć dwa legendarne przedmioty w odstępie
30 sekund? Bo mnie tak. A dzisiaj dwa zielone w ostępie może pół godziny. I to w komplecie
(dla Mnicha) nawet zapomniałem jak się nazywają.

Niestety nie mam takiego szczęścia ;)
Mi legenda trafia się mniej więcej co 30 minut do 1 godziny gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, co we Wtorek odbieramy swoje kopie Reaper of Souls i ciśniemy:)), do której godziny będziecie grac??Isildur oni koło, której gdzieś wysyłają z siedziby ty moderatorem tutaj jesteś, to myślę, że się orientujesz gdzieś o 10,11 zmieni się status??, bo mam że wysyłka 24 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to znaczenia bo gra do punktu odbioru dojdzie i tak nie wcześniej niż 10-12 25tego.
Paczki są wysyłane w takich firmach partiami, poranna, popołudniowa - w niektórych firmach jest też trzeci rzut wieczorny [aczkolwiek w większości jest to tylko wysyłka ranna i popołudniowa, tj ranna między 8-10, popołudniowa 12-14]

P.S.
Isildur jest moderatorem nie pracownikiem gram.pl [ani tym bardziej nie jest pracownikiem sklepu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 17:52, Mordant napisał:

> /.../ Mam nadzieję, że w dodatku się wyrówna ten drop, bo zaczyna mnie to wkurzać :P.

Taaa... Mogę sobie zrobić 8 (słownie: osiem) Uchwytów Pendera jak tylko wyjdzie dodatek. Tylko po co mi osiem, skoro mogę użyć jednego? Legendarny miecz (też zapomniałem jak się nazywa), oddałem Templariuszowi, a w zapasie mam drugi. Mam chyba ponad 30 legendarnych przedmiotów, tylko nie wiem, po co mi one, chyba tylko po to, żeby je rozebrać na części. Zresztą większość podwójnych, tak, że z tych ponad 30 naprawdę mam tak z 15. Ale trzymam to wszystko, bo nie wiadomo, co będzie potem. Może te podwójne na coś innego się przydadzą? Albo nie będą wcale potrzebne? Dopóki mam miejsce w skrzynce, to zbieram.

---> Isildur

Mnie też zwykle legenda wpada co 45 minut. Ale dwie w ciągu 30 sekund to przypadek niestety jednorazowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dropienia legendarek to pamietam komentarze pod ostatnim gameplay trailerem z RoS, gdzie w pewnym momencie wypadaja dwa legendary na raz, czy to wogóle możliwe itd. Ja sam też się zastanawiałem ale potem Diabełek mnie zaskoczył gdyż najpierw poleciała mi jedna legenda ze skrzynki gdzieś na polach niedoli a potem, dosłownie minutę poźniej, dwie z klucznika :D Czyli nawet lepiej niż na trailerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sprawdzić, jak sprzęt, który kiedyś kupiłem Monkowi sprawdzi się na Hunterzycy. Muszę przyznać, że jednak całkiem nieźle. Z żałosnego 40k+ dmg skoczyła na 110k (ok, wiem, że to nadal mało, ale ja naprawdę ani dużo nie grałem, ani nie wydawałem milionów na AH, cały sprzęt, jaki mam, kosztował mnie może z 5-7 milionów) i gra się całkiem sympatycznie na T1. Wiele XP już podczas weekendu +100% nie wbiję, ale zawsze trochę tego na początek dla Crusadera będzie.

Cały czas się tylko zastanawiam, gdzie były takie przedmioty, jakie teraz wypadaja, gdy AH jeszcze działał?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legendy potrafią teraz zaskoczyć. Dwie z bossa, a już zwłaszcza przy pierwszym jego zabiciu można nazwać normalką. Do tego warto otwierać grę na publiczną, dostaje się premię nie tylko do znajdowania magicznych przedmiotów, ale też doświadczenia. Wtedy to potrafią legendy dropić.
Co prawda mam wrażenie, że legendy przejęły teraz pałeczkę starych rare itemków, z tym wyjątkiem, że są po prostu lepsze (te afiksy). Czasem legendy potrafią dropić aż za często. Nieco psuje to ich status legendarnych przedmiotów...
W Diablo 2 cudem było wydropienie brązu. A na normalu jak setowy poleciał to wszystkich kumpli się wołało by pokazać. Dobry czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 19:45, Sipso napisał:

Legendy potrafią teraz zaskoczyć. /.../

Oj, potrafią. Ja ostatnio dostałem Bydlęcy Berdysz który ma ciekawą właściwość: od czasu do czasu może przywołać stado morderczych krów. Takiego czegoś to się nie spodziewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 19:23, KrzysztofMarek napisał:

Zresztą większość podwójnych, tak, że z tych ponad 30 naprawdę mam tak z 15. Ale trzymam
to wszystko, bo nie wiadomo, co będzie potem. Może te podwójne na coś innego się przydadzą?

Na moim DH (główna postać) 80% legend to klaty (w dodatku wszystkie gorsze od pierwszego mojego dropa). 15% to są *melee* bronie.

Co najśmieszniejsze, połowa przedmiotów na nim to żółte itemki, szczególnie spodnie są godne pożałowania.

Na drugiej postaci, Wizie (1-60 w 2h na taxi <3), dropy są bardziej zróżnicowane. Co prawda też lecą bez przerwy te same sloty, ale przynajmniej jest to 4-5, a nie 1.

No nic, w weekend nie dotykałem Diablo, odpoczywam do ROSa, żeby mocno przynolajfować na początku (nadrobiłem zajęcia, także cały tydzień wolny na uczelni :P). W między czasie chilloutuje się serialami / novelami / anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się