Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rok 2012 bez Blizzconu

22 postów w tym temacie

Raczej mnie to nie dziwi. Biorąc pod uwagę bardzo napięty grafik w 2012 roku: premiera D3, premiera MoP, produkcja HotS, produkcja D3 na konsole, produkcja Titan i pewnie dodatku do D3 i brak wielkich zapowiedzi na najbliższą przyszłość, niespecjalnie byłoby o czym gadać na BlizzCon.
Z drugiej strony jednak trochę szkoda, że tej imprezy nie będzie. Tam nie chodziło tylko o zapowiedzi nowych produktów, ale również o jednoczenie społeczności i turnieje. Mam nadzieję, że oprócz mistrzostw świata Blizzard zaoferuje nam coś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mają tak zapchany grafik to niech wydadzą Diablo 3 już w lutym... Po co czekać, a resztę zmian można wprowadzić poprzez patche. Nawet nie sądziłem, że tak szybko dodatek do StarCrafta 2 wyjdzie. Toż to już w tym roku ? :) Obiecanki cacanki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z Blizzarda nie wpadli na pomysł, zeby z tego "napiętego grafiku" zrobić protest, że sopa, pipa i itp są złe? "W tym roku Blizzconu nie będzie, #$%^ SOPA... bal bla" Wtedy internauci już dzisiaj czekaliby przed gamestopem na premierę Diablo 3 z koszulkami "Blizzard jest zajebisty, bo nie lubi sopa".

A to czy Blizzcon jest czy go nie ma lata mi koło nosa. Fanatykiem nie jestem, a o Diablo 3 i tak nic nowego by nie było. Oprócz tego, że powiedzieliby dokładną datę premiery, czyli "Diablo 3 wyjdzie dokładnie kilka miesięcy po tym jak je skończymy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdziwiony przecież to tylko trzy dni a organizują to inni ludzie niż ci co tworzą gry. Co prawda twórcy gier są obecni na samej imprezie ale w samej pracy nie powinno im przeszkodzić.

PS ."nie odbędzie się szósty rok z rzędu" - to brzmi jak by przez ostatnie sześć lat się nieodbywał lepiej by brzmiało: "Blizzcon odbywający się co roku od sześciu lat w tym roku się nie odbędzie" czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2012 o 21:45, Fang napisał:

PS ."nie odbędzie się szósty rok z rzędu" - to brzmi jak by przez ostatnie sześć lat
się nieodbywał lepiej by brzmiało: "Blizzcon odbywający się co roku od sześciu lat w
tym roku się nie odbędzie" czy coś w tym stylu.


Faktycznie tak to brzmiało. Dzięki za zwrócenie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 22:26, Vojtas napisał:

Blizzard nie ma kasy na opłacenie sali - wpływy z biletów przestały wystarczać. :(


Blizzard nie ma kasy ? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 22:26, Vojtas napisał:

Blizzard nie ma kasy na opłacenie sali - wpływy z biletów przestały wystarczać. :(


Żartujesz, prawda?

Mnie to dziwi, co innego jakby Blizzcon miał być na początku roku, ale do końca roku wydaje mi się, żeby coś wymyślili co by tam wrzucić, mają jeszcze trochę czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Blizzard nie ma kasy na opłacenie sali - wpływy z biletów przestały wystarczać. :(

Dnia 26.01.2012 o 01:09, kotlecik5 napisał:

Żartujesz, prawda?


Nie... :(

Dnia 26.01.2012 o 01:09, kotlecik5 napisał:

Mnie to dziwi, co innego jakby Blizzcon miał być na początku
roku, ale do końca roku wydaje mi się, żeby coś wymyślili co by tam
wrzucić, mają jeszcze trochę czasu...


Obawiam się, że salę muszą zarezerwować już dzisiaj, coby nikt ich nie ubiegł. A tu jeszcze premiera Diablo za pasem i zaś wydatki. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard kase ma - wystarczy sprawdzić w sieci wpływy i rozliczenia roczne.
Dane z sieci dla spółki Blizz-Acti - gdzie udział Blizza to 1/3
Revenue US$4.447 billion (2010)[2]
Operating income US$469 million (2010)
Net income US$418 million (2010)
Total assets US$13.406 billion (2010)
Total equity US$10.203 billion (2010)

Blizzcon po prostu przestał się opłacać. A co mają powiedzieć - mamy Was w dup##. Są zajęci. A kto kupi bajkę o tym ten kupi - przecież nikt nie wierzy że za organizacją Blizzconu stoją ludzie od produkcji gier :)
Są dwie opcje:
1. Blizzcon nie przynosi kasy, to znaczy coś zarabiają ale nie zbudują już więcej wizerunku lub marki. W WoW więcej ludzi niż grało grać nie będzie. Nie ma co pokazać a robią wielki turniej w Azji więc po co 2 imprezy.
2. Nic nie pokaża na Blizzconie - bo biorąc pod uwagę optymistyczny wariant - D3 -Q1, HoS wrzesień a MoP grudzień to faktycznie będzie to rok premier a nie pokazywania nad czym pracują. Oczywiście to moje spekulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie mają co pokazać bo w tym roku primera aż trzech gier.
HOTS mam nadzieje że wyjdzie w sierpniu to i tak będą dwa lata od premiery podstawki a to jak na dodatek to długo przykład Brood War wyszedł 4 miesiące po premie że pierwszego starcrafta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować