Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 Edycja Rozszerzona – znamy kolejne ulepszenia wersji konsolowej

15 postów w tym temacie

To o PC to mogłeś napisać na początku bo czytając ten tekst czułem się jak bym miał zatwardzenie :P A na końcu ulżyyyyyyyyyyyło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc:
Nowe animacje i scenki przerywnikowe

Jestem na tak ale ciekawe co mam przez to rozumieć... Czyżby finishery dla potworów które się wcale ich nie doczekały? (krabopająk, endriaga, wilkołak) Czy też lepsze sceny erotyczne? xP

Wzbogacony epilog

Bout fucking time!!! xD

Nowe ważne dla fabuły postacie

Ciekawe czy z sagi...

Nowe lokacje

Tych nigdy za wiele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 19:44, Maciej2801 napisał:

ostatnie 30 sekund bardzo ciekawe i ta nutka tajemnicy ( czyżby duży dodatek do wersji
PC )


Raczej jakiś edytor w stylu D''jinni z W1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BioWare powinno się czuć zawstydzone na tyle żeby wpełznąć do najciemniejszej jaskini i tam zdechnąć :) Patche do Wiedźminów są nieporównywalnie bardziej rozbudowane nic te ich żałosne PŁATNE DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dwa nowe questy zapewniające w sumie 4 godziny dodatkowej zabawy " No i tego jedynie wymagam jesli mieliby cos dodawac do wersji pctowej :D Wzbogacony epilog tez milo zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 19:26, dariuszp napisał:

To o PC to mogłeś napisać na początku bo czytając ten tekst czułem się jak bym miał zatwardzenie
:P A na końcu ulżyyyyyyyyyyyło :-D


Przecież już w dniu ogłoszenia wersji na X0 mówili, że wszelkie dodatki jakie wyjdą na PC będą w wersji konsolowej i odwrotnie, wszystko co dodatkowo będzie mieć konsola trafi i na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 01:09, Bambusek napisał:

Przecież już w dniu ogłoszenia wersji na X0 mówili, że wszelkie dodatki jakie wyjdą na
PC będą w wersji konsolowej i odwrotnie, wszystko co dodatkowo będzie mieć konsola trafi
i na PC.


Ale edytor ma być chyba tylko dla wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować