Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy minimalne i zalecane wymagania sprzętowe Diablo III

43 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2012 o 13:06, kindziukxxx napisał:

dziwi mnie jedno, MAC na minimalnych wymaga mocniejszego proca a słabszej karty..
i te zalecanie 330M jest zdecydowanie słabszy niż GF 260.

Moim zdaniem to dlatego, ze wersja na Maca bedzie korzystala z renderingu OpenGL, ktory w wiekszym stopniu wykorzystuje procesor niz Direct X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 14:48, L33T napisał:

> dziwi mnie jedno, MAC na minimalnych wymaga mocniejszego proca a słabszej karty..

Normalne, mamy trochę inną architekturę systemu :)

co do architektury to nie wątpię, jest spora różnica w zalecanych bo 260 >> 330M, no ale ważne że będzie działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii PC przebijam rekomendowane o całą długość, a mój MBP idealnie wpasowuje się w rekomendowane dla Mac :D

Ciekawe jak to wyjdzie w praniu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam to ryba :D
Choć to było do przewidzenia, że nie będą aż tak ogromne.
PieC zmieniony jakieś 3 tygodnie temu więc zalecane dla mnie mogłyby być minimalnymi :P
Gierka będzie spoko na full śmigać. Kwestia tylko pozostanie czy będzie mocno lagować w potyczkach po BN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli lapek i Diabolo mi przetworzy, skoro ze Skyrimem daje radę :) dobrze, dobrze. cieszy mnie to bardzo, gdyż stacjonarny kompjuter nadal nie działa, więc choć na tym popykam.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputer kupiony pod udźwignięcie BF3, więc i Diablo 3 pójdzie. Swoją drogą, miło się patrzy na takie wymagania w dzisiejszych czasach. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi. kilkukrotne przekraczam zalecane. Znaczy, że grafika będzie daremna jak na zapowiedziach. -.-
A swoją drogą, jak już są podane wymagania, to do zapowiedź dnia premiery nastąpi lada chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 22:38, Braveheart napisał:

> Jak mogli zabić Caina ;(....
Gdzie? kiedy? kto ? :D



Ciiii, to tylko domniemanie zabójstwa ;). Chodzi o ostatni filmik z D3, gdzie Cainowi spada na głowę wielka, ognista kula i pozostaje w tym miejscu krater.

Ale Cain, chociaż stary i zramolały, jest sporo wart, więc pewnie został uprowadzony przez wielkiego złego, żeby dalej nie bruździć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować