Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

to oznacza pełna lokalizacja..a nie ze juz została zlokalizowana.. <lol2>... a jezle juz cos.. to powinno piasac... PolishWersjon in Complet... itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 21:12, Konrad512 napisał:

> a pokaz mi gdzie jest napisane ze te wersje juz sa gotowe??

OMG. Przecież pisze Fully Localised... :|


LOL, to oznacza "pełna lokalizacja", czyli napisy i dubbing :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 21:12, Konrad512 napisał:

> a pokaz mi gdzie jest napisane ze te wersje juz sa gotowe??

OMG. Przecież pisze Fully Localised... :|

ale ten full localised odnosi się do rodzaju wersji językowej - full - pełna lokalizacja (napisy i dialogi w danym języku) i semi - połowiczna z samymi napisami w języku danego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 21:14, marlin15 napisał:

to oznacza pełna lokalizacja..a nie ze juz została zlokalizowana.. <lol2>... a jezle
juz cos.. to powinno piasac... PolishWersjon in Complet... itd...


Tam pisze, że aplikacja została zakończona a nie ze jest to spolszcze nie pełne ;)) Przynajmniej tak mi się zdaje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie tam pisze rodzaj lokalizacji... gdzie jest semi czy na nasz jezyk oznacza kinowa.. a full to ozn... ze pełan napisy i dialogi... i tam sa wyszczegulnione jekie wersje Gothic3 beda... i niegdzie nie pisało ze juz aplikacja sie zakonczyłą dal tej czy innej wersji.. na niektórych filmikach było widac ang wersja... z napisami i dialogami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 21:17, wdowiakm napisał:

> to oznacza pełna lokalizacja..a nie ze juz została zlokalizowana.. <lol2>... a jezle

> juz cos.. to powinno piasac... PolishWersjon in Complet... itd...

Tam pisze, że aplikacja została zakończona a nie ze jest to spolszcze nie pełne ;)) Przynajmniej
tak mi się zdaje ;))


Nie rozśmieszaj mnie... W tym newsie nigdzie nie jest napisane, że polska wersja jest już gotowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2006 o 21:20, Mr Black napisał:

Nie rozśmieszaj mnie... W tym newsie nigdzie nie jest napisane, że polska wersja jest już gotowa...


Napisałem tam że tak mi się zdaje a nie że tak jest a to jest róznica więc nie krzycz ;)) Każdy ma prawo się pomylic prawda?? ;))
Pozdro i miłego dyskutowania hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spolsczenie juz od dawna jest gotowe był nawet news na gram.pl ze nagrania zkonczone.. i JayZ mowił ze wszystko wysłali do PB .. ale my sie dochodzimy czy juz jest zaplikowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 21:26, marlin15 napisał:

Spolsczenie juz od dawna jest gotowe był nawet news na gram.pl ze nagrania zkonczone.. i JayZ
mowił ze wszystko wysłali do PB .. ale my sie dochodzimy czy juz jest zaplikowane...


Nie było tak do końca wiadomo, w końcu nagrania to tylko część całego spolszczenia :P Wg mnie zaaplikowanie nie powinno zająć im dłuższego czasu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy pirania się wyrobi z polską premierą na premierę światową( może specjalnie wydłużają i pierw wypuszczą angielską itp a polską później uważając nas za gorszych), przecież tak było z G2 NK, że nie wypuszczali polskiej wersjii bo nie wychodziła angielska( jak by to miało jakies znaczenie dla nich, oprócz wymienionego wyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 21:37, Bosper napisał:

Ciekawe czy pirania się wyrobi z polską premierą na premierę światową( może specjalnie wydłużają
i pierw wypuszczą angielską itp a polską później uważając nas za gorszych), przecież tak było
z G2 NK, że nie wypuszczali polskiej wersjii bo nie wychodziła angielska( jak by to miało jakies
znaczenie dla nich, oprócz wymienionego wyżej)


to byla wina atari a tak wogule to PB chcialo zeby (chyba)WSZYSTKIE premiery byly rownoczescie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 21:37, Bosper napisał:

Ciekawe czy pirania się wyrobi z polską premierą na premierę światową

Nie, nie wyrobi się... Z premierą ruską, niemiecką, francuską, hiszpańską, włoską itd się wyrobi, ale z polską nie, heh (to byl sarkazm, gdyby ktoś nie wiedział :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2006 o 21:38, diablolod napisał:

PB chcialo zeby (chyba)WSZYSTKIE premiery byly rownoczescie;)


Bardzo rozsądnie z ich strony, bo wiadomo nie od dzisiaj, że nierównoczesne premiery w poszczególnych krajach skótkują zmniejszoną sprzedażą na "opóźnionych" terytoriach. Po prostu część fanów nie wytrzyma i ściągnie wersję piracką. Po premierze część z nich nie kupi już oryginała no bo np. gra ich rozczarowała, albo zadziała myślenie typu jak już mam to po co pieniądze wydawać, poczekam aż stanieje itp. itd. Tak więc PB i CDP w swoim własnym dobrze pojętym intertesie powinni starać się wydać wersję PL równocześnie z premierą ogólno europejską.

ps. proszę mnie nie posądzać o propagowanie piractwa, stwierdzam tylko ogólnie zmany w przemyśle komputerowym fakt.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza. Tyle, że w tym przypadku byłby problem. To jednak gra rpg więc nie wiele osób po ściągnięciu byłoby ją wstanie ukończyć. Jednak język byłby przeszkodą.
Ale bądźmy dobrej myśli, że nie zmuszą nas do jej ściągania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie PB jest tylko studiem developerskim, a za całą dystrybucję odpowiada JoWooD i DeepSilver, ale mogliby, postarać się, tfu, wróć, muszą się postarać żeby jak najwięcej tych wszystkich wersji językowych wyszło 13.10 z granicą przesunięcia do 7dni, bo mogą sami sobie tj. to fanatico napisał, zyski spsuć.
Yiberion
możliwe bariera językowa będzie, ale na 100% pierwsze wyjdą wersje DE i EN, bo wiadomo - JW i DS to główni wydawcy, a angielski to już prawie każdy zna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować